Chwilę po godzinie 13.00 w poniedziałek doszło do kolejnej kolizji na krajowej szóstce. Tym razem kawałek za miejscowością Ramlewo w stronę Rymania Ford prawdopodobnie wpadł w poślizg i zjechał z drogi do przydrożnego rowu.
Kierowcy nic się nie stało, jednak pasażerka została zabrana przez karetkę pogotowia do szpitala. Na miejscu interweniowali także strażacy z Kołobrzegu i OSP Gościno oraz policjanci, którzy wyjaśniali jak doszło do zdarzenia.


16395804_1290520277701787_358691761_n
16402096_1290520281035120_2005053386_n
16402419_1290520274368454_649384346_n
16426627_1290520267701788_169191850_n
16443262_1290520261035122_2046097140_n
16402320_1290520271035121_1305457677_n

Komentarze  

+2 #1 Fela 2017-01-30 18:01
No jak zwykle OSP RAMLEWO miało blisko a wysłali Gościno
Cytować
+5 #2 imie 2017-01-30 18:01
Rozdzielczośc zdjec nie jest zbyt duza, ale wydaje mi się, że głębokośc bieżnika opon pozostawia wiele do życzenia. Może to było powodem poślizgu?
Cytować
+4 #3 Maszin84 2017-01-30 18:29
Cytuję imie:
Rozdzielczośc zdjec nie jest zbyt duza, ale wydaje mi się, że głębokośc bieżnika opon pozostawia wiele do życzenia. Może to było powodem poślizgu?

Też mi się tak wydaje. Prawie jak bolid F1.
Cytować
-1 #4 rrrr 2017-01-30 19:28
Cytuję Fela:
No jak zwykle OSP RAMLEWO miało blisko a wysłali Gościno

Gwarantuje Ci, że o tej godzinie w OSP Ramlewo nie miał by kto syreny włączyc :P :P
Cytować
-2 #5 Fela 2017-01-30 20:09
Cytuję rrrr:
Cytuję Fela:
No jak zwykle OSP RAMLEWO miało blisko a wysłali Gościno

Gwarantuje Ci, że o tej godzinie w OSP Ramlewo nie miał by kto syreny włączyc :P :P

bardzo się mylisz
Cytować
+1 #6 obserwa 2017-01-30 21:19
Osp ramlewo tylko do wędzenia kielbasek sie nadaje
Cytować
0 #7 Kołobrzeżanin_ 2017-01-30 21:30
Ford, wszystko jasne
Cytować
0 #8 miedzyzdroje 2017-01-30 22:21
ford guwno wort
Cytować
0 #9 Szyderca 2017-01-30 22:45
Cytuję imie:
Rozdzielczośc zdjec nie jest zbyt duza, ale wydaje mi się, że głębokośc bieżnika opon pozostawia wiele do życzenia. Może to było powodem poślizgu?

Dobrze mówisz :"wydaje Ci się" bo mięsa na oponkach jest wystarczająco dużo,żeby następny sezon przeganiac. Tylko,że już nie fordem
Cytować
-1 #10 bizon 2017-01-31 04:49
dokładnie opony jeszcze ok nie ma dramatu,na gorszych sie jezdziło
Cytować
+4 #11 Tex 2017-01-31 08:29
Jak się ma wyobraźnię, to można na samych felgach przejechać. Jak nie, to najlepsze opony nie pomogą...
Cytować
0 #12 zdesperowany 2017-01-31 15:26
ludzie co wy wypisujecie chyba wszyscy na haju jesteście tu kawałek prostej , jezdnia czarna to gostek przylutował i efekty są nic innego nie było tylko brak rozsądku i pomyślenia że jednak to jest pora zimowa i na drodze można spodziewać się wszystkiego z naciskiem na wszystkiego
Cytować
0 #13 Oberst 2017-01-31 19:41
nie życzę źle kierowcy ale o jednego złoma mniej na drodze ;)
Cytować
+1 #14 katerpillar 2017-01-31 20:02
Cytuję Maszin84:
Cytuję imie:
Rozdzielczośc zdjec nie jest zbyt duza, ale wydaje mi się, że głębokośc bieżnika opon pozostawia wiele do życzenia. Może to było powodem poślizgu?

Też mi się tak wydaje. Prawie jak bolid F1.


Słabą rozdzielczość to ty masz w gałce ocznej.
Na śliskim to i czołg poleci bokiem jak go dobrze rozbujasz.
Cytować
+1 #15 OMG! 2017-02-01 08:05
Nie znam szczegółów tego wypadku, ale nasuwa się pewien wniosek. Ogólnie rzecz biorąc, dawno nie widziałem takiej ilości wypadków drogowych na e-kg. Dziwne, że te wypadki coraz częściej zdarzają się na prostych odcinkach, co pewnie wynika głównie z przekraczania, bądź niedostosowania prędkości do warunków atmosferycznych. Jest to pokłosie likwidacji fotoradarów.
Cytować
0 #16 zdesperowany 2017-02-01 11:43
Cytuję OMG!:
Nie znam szczegółów tego wypadku, ale nasuwa się pewien wniosek. Ogólnie rzecz biorąc, dawno nie widziałem takiej ilości wypadków drogowych na e-kg. Dziwne, że te wypadki coraz częściej zdarzają się na prostych odcinkach, co pewnie wynika głównie z przekraczania, bądź niedostosowania prędkości do warunków atmosferycznych. Jest to pokłosie likwidacji fotoradarów.

a co ma wspólnego fotoradar do braku ludzkiej wyobraźni przecież te wypadki o których piszesz są akurat na odcinkach gdzi nie stoły fotoradary chyba że postawisz ie co 100 lub 500 metrów i to nie wiem czy się do końca sprawdzą
Cytować