http://www.villa-nieruchomosci.pl/
14 lutego stacja TVN rozpocznie emisję programu "Agent - Gwiazdy 2". W gronie 14 uczestników tego popularnego programu typu reality show znalazła się również kołobrzeżanka - Agnieszka Rylik. Była pięściarka wystąpi w "Agencie" u boku m.in. Mistrzyni UFC wagi słomkowej - Joanny Jędrzejczyk. Olgi Frycz, Marka Włodarczyka, Odety Moro czy Tomasza Niecika.

Sportsmenka znad ujścia Parsęty była jedną z pierwszą gwiazd, która zakwalifikowała się do programu. Wielką pasją kołobrzeżanki są sporty ekstremalne. Oprócz tego, gwiazda wyróżniała się na tle pozostałych uczestników wytrzymałością, odwagą i przede wszystkim godną pozazdroszczenia kondycją. Te wszystkie argumenty sprawiły, że władze stacji bez wahania postanowiły zaangażować ją do kolejnego sezonu "Agenta". Zdjęcia do drugiej edycji programu kręcone były w Argentynie. Prowadzącą show będzie - tak jak w poprzedniej edycji będzie Kinga Rusin.

Kto okaże się Agentem? Czy znów będzie to mężczyzna? Kto znajdzie się w finale ? I jak daleko zajdzie kołobrzeżanka ? - na te pytania poznawać będziemy odpowiedzi już od 14 lutego.

Komentarze  

-4 #1 Ekonomia To Wyzwanie 2017-02-01 15:22
Ostatnio widziałem Agnieszkę w teledysku:

https://www.youtube.com/watch?v=QIc-7BFPwSU
Cytować
-7 #2 Zapotaja 2017-02-01 15:29
Odrosty ma.
Cytować
+3 #3 Seff 2017-02-01 15:41
Agnieszka może nie ale Lechu tu na pewno :D
Cytować
-4 #4 ONUFRY_zaplata_warkocze 2017-02-01 16:24
z włosów na plecach...
Cytować
-3 #5 janekkkkk 2017-02-01 17:57
bardziej agregatka z klubu Maringo :) i kazdy musiał słuchac Zenka Martyniuka
Cytować
+6 #6 wieś... 2017-02-01 22:52
co za społeczeństwo :-x , zamiast wspierać swoich to k...wa nóż w plecy, aby ktoś nie miał lepiej, wstydź się pisowski zawistny narodzie! Aga trzymam kciuki!!!!!!!!! ;-)
Cytować
+3 #7 Marcin4884 2017-02-02 02:20
Ok, kolobrzeżanka, ale miasta promować swoim nazwiskiem to za darmo nie chciała :-|
Cytować
+1 #8 9419628 Taxi 2017-02-02 08:06
Cytuję Ekonomia To Wyzwanie:
Ostatnio widziałem Agnieszkę w teledysku:

https://www.youtube.com/watch?v=QIc-7BFPwSU

Kurs do Hotelu Marine.Pozdrawiam i trzymam kciuki
Cytować
0 #9 schron 2017-02-02 08:30
Cytuję Marcin4884:
Ok, kolobrzeżanka, ale miasta promować swoim nazwiskiem to za darmo nie chciała :-|

Kasiorę chciała?
Wstyd.
Kołobrzeg wstydzi się za jej akcje, te ostatnie.
Cytować
0 #10 Ekonomia To Wyzwanie 2017-02-02 09:49
Cytuję Marcin4884:
Ok, kolobrzeżanka, ale miasta promować swoim nazwiskiem to za darmo nie chciała :-|


Inni biorą kasę za nic a tych ciałeś za free?
Za free [...] pały ci nie zrobi a ksiądz się nie pomodli
Cytować
+1 #11 Gsgsgs 2017-02-02 13:45
Znana w okręgu kołobrzeskim 20 km dalej nikt juz jej nie kojarzy
Cytuję wieś...:
co za społeczeństwo :-x , zamiast wspierać swoich to k...wa nóż w plecy, aby ktoś nie miał lepiej, wstydź się pisowski zawistny narodzie! Aga trzymam kciuki!!!!!!!!! ;-)

Cytuję wieś...:
co za społeczeństwo :-x , zamiast wspierać swoich to k...wa nóż w plecy, aby ktoś nie miał lepiej, wstydź się pisowski zawistny narodzie! Aga trzymam kciuki!!!!!!!!! ;-)

Cytuję Ekonomia To Wyzwanie:
Cytuję Marcin4884:
Ok, kolobrzeżanka, ale miasta promować swoim nazwiskiem to za darmo nie chciała :-|


Inni biorą kasę za nic a tych ciałeś za free?
Za free [...] pały ci nie zrobi a ksiądz się nie pomodli
Cytować