Chcemy rozmawiać o tym co będzie po PiSie, a to już niedługo, bo zostały mu trzy lata – mówił Sławomir Neumann podczas 5-minutowej środowej konferencji. - To nie jest zaklinanie rzeczywistości – uważa polityk i nawołuje, aby nie ufać sondażom. A w tych alternatywy dla obecnych rządów wciąż brak.

Neumann to nie jedyny polityk Platformy, który w ciągu ostatniego czasu jeździ po regionach umacniając szyki w lokalnych samorządach. Niedawno w Kołobrzegu gościł przewodniczący PO Grzegorz Schetyna, natomiast również dzisiaj swoje spotkanie w Koszalinie odbywał Tomasz Siemoniak. - Jesteśmy w powiatach po to, aby pokazać co chcemy zaproponować Polakom po tym, jak PiS straci władzę – mówił Neumann w trakcie krótkiej konferencji.

Co PO chce zaproponować Polakom? Tego, jak zapewniły władze Platformy, będzie można się dowiedzieć na otwartym spotkaniu w Hotelu Centrum dzisiaj o godz. 17. Na konferencji Sławomir Neumann wspomniał jedynie o „łamaniu zasad konstytucyjnych” w związku z proponowaną przez PiS zmianą w ordynacji wyborczej oraz „chaosie” jaką przyniesie polskiemu szkolnictwu nowa reforma edukacyjna.

W czasie rozmowy z dziennikarzami poseł z Gdańska zapewnił, że podczas wyborów samorządowych opozycja będzie zwierać szyki. - Na pewno będziemy współdziałać z Nowoczesną i KOD-em – mówił Neumann. Stwierdził również, że ogłaszanie rychłego końca rządów Prawa i Sprawiedliwości nie jest „zaklinaniem rzeczywistości”. - PiS jest jak spychacz, który wszystko zagarnia. W końcu staniemy pod ścianą – mówił w rozmowie z naszym portalem. Przekonywał również, że pozytywne sondaże dla obecnego rządu nie są odzwierciedleniem rzeczywistych nastrojów społecznych. - Sondaże na początku dawały 70 procentowe zwycięstwo Bronisławowi Komorowskiemu a wiadomo jak się zakończyły wybory prezydenckie – wyjaśniał. Zdaniem polityka najważniejsze są teraz działania oddolne czyli przede wszystkim „przekonywanie ludzi, że powinni iść do wyborów”.

Trudniejszym zadaniem będzie jednak z pewnością przekonanie wyborców, aby głosowali właśnie na Platformę. Politycy PO mają to robić na dzisiejszym spotkaniu w hotelu Centrum. (iws)


Komentarze  

+26 #1 miro 2017-02-01 18:04
w 5 minut stracicie dziennikarzy i wyborców,spotkania to miejsce dla elektoratu i pracowników "Programu rodzina na swoim" w Kołobrzegu
ludzie komunikują się przez media elektroniczne-internet
lekceważycie i przegrywacie wizerunkowo
Cytować
+40 #2 sign 2017-02-01 18:22
Teraz platforma może zewrzec co najwyżej "pośladki"...
Ich czas minął .
Cytować
+32 #3 kjhg 2017-02-01 18:31
Oddajcie nam koryto!!!! kwiiiii kwiiiii!!!!!
Cytować
+20 #4 jacie 2017-02-01 18:45
hmm .... buuhahahaaa
Cytować
+21 #5 ufo 2017-02-01 19:29
Alem się uśmiał :lol: :lol: :lol:
Cytować
-5 #6 ONUFRY_zaplata_warkocze 2017-02-01 19:48
z włosów na plecach
Cytować
+5 #7 holek 2017-02-01 21:55
Nie przesadzaj Woźnego z Merlin z Rodziny na Swoim nie było :roll:
Cytować
+14 #8 gieroje z PO U Sowy 2017-02-01 22:16
"polskośc to nienormalnośc","robimy laskę amerykanom","polskie inwestycje to hu.....d...pa i kamieni kupa", Bieńkowska: "tylko dureń w Polsce pracuje za marne 6 tysięcy", "Państwo Polskie istnieje teoretycznie","ten kraj jest niewypłacalny", "suwerennośc- srelnośc",Nowak: "załatw by się Izba Skarbowa ni czepiała się mojej żony"
Cytować
+12 #9 Ewanwszechmogacy 2017-02-01 22:38
Po hu.... przyjeżdżają tu te śmierdzące pieniądze,złodzieje i sprzedawczyni
Cytować
-5 #10 mamrot 2017-02-01 23:07
Obecni deb....le prowadzą nas Naród wprost w przepaść , dojąc nas Naród z kasy - Maciarewicze , Misiewicze , Waszczykowscy padre Ryzyk ............. !! Ale POprzedni też nie byli świętymi . Obecna opozycja jest tak słaba i miałka że praktycznie rządzący robią co chcą . Śpiewanie o puczu , robienie konferencji i uśmiechanie się nie POprawi sytuacji i powiem to po raz kolejny - sztandar czas ostatni wyprowadzić towarzysze , tak jak to było z SLD ! I tylko należy zadać jedno bardzo ważne pytanie - CZY LECI Z NAMI PILOT ???!!! W obecnej sytuacji politycznej w Europie i na świecie !!!
Cytować
+13 #11 szKODa 2017-02-02 00:03
szkoda że byłem w pracy bo bym mu zaYebaŁ w łeb 8)
Cytować
+23 #12 Dran 2017-02-02 06:45
A ta znowu dupsko pcha do zdjęcia,wielka gwiazda Mieczkowska. Poszła do domu do garów.
Cytować
+14 #13 hincu 2017-02-02 07:58
Ale konferencja...brawo za głupotę. Kto to wymyślił?
Cytować
-6 #14 headhunter 2017-02-02 08:42
Lubię sobie rano przeczytać kilka błyskotliwych komentarzy przeciwników PO.
Brawo , panowie. Polot , finezja i inteligencja aż "bije" od was. I pomyśleć , że takie pokłady waszej determinacji PiS zdołał uruchomić za jedyne 500 złotych miesięcznie.
Cytować
+4 #15 rysa 2017-02-02 09:35
Muszę cię zmartwic Nojman Wy już władzy nie odzyskacie, nawet dziś nie wiecie dlaczego ja straciliście, pogubliście się w tej równoległej rzeczywistości,
aaaa Nojman zapłaciłeś 10 tys za przegrany zakład z panem Szałamachą?
Cytować
-2 #16 korekta 2017-02-02 09:50
Cytuję rysa:
Muszę cię zmartwic Nojman Wy już władzy nie odzyskacie, nawet dziś nie wiecie dlaczego ja straciliście, pogubliście się w tej równoległej rzeczywistości,
aaaa Nojman zapłaciłeś 10 tys za przegrany zakład z panem Szałamachą?


Powinieneś był napisać nie "z panem Szałamachą" tylko "z Jaśnie Panem Szałamachą".
Uniżona służalczość i lizodupność wymaga właśnie takich sformułowań. Popraw się w następnym poście.
Cytować
+10 #17 Kołobrzerzanin 2017-02-02 10:18
Hi hi hi no to tylko Bolek się platformie ostsł. Czekamy z utęsknieniem. Hi hi hi
Cytować
+9 #18 taki 2017-02-02 10:23
Narazie to PO zwiera zwieracze bo stale zbiera cięgi na d.....
I po co tyle gadać jak się nie ma co do POwiedzenia??? Żadnych planów, proPOzycji. Tylko bić PIS...
Cytować
+12 #19 dogi 2017-02-02 11:07
Mieliście władzę i nie umieliście tego poszanowac: chlaliście, żarliście, bawiliście się za podatników pieniądze i jeszcze obrażaliście własny kraj to szczyt bezczelności!!!!!!!!!!!! teraz niestety przykry koniec
Cytować
+8 #20 miro 2017-02-02 11:23
Cytuję dogi:
Mieliście władzę i nie umieliście tego poszanowac: chlaliście, żarliście, bawiliście się za podatników pieniądze i jeszcze obrażaliście własny kraj to szczyt bezczelności!!!!!!!!!!!! teraz niestety przykry koniec

narozrabiali a teraz szukają przyjaciół
jak samorząd padnie(konfitury,stanowiska)to partii nie będzie
na spotkaniu pierwszy rząd oraz cała wypełniona malenka sala to beneficjenci życia według "sowa" "państwo teoretycznie..." "za 6 tys, to g...."
Cytować
+5 #21 Wapniak 2017-02-02 14:20
Z niedowierzaniem czytam komentarze i aż serce rośnie, chciałoby się uściskac Kołobrzeżan. Do niedawna wydałoby się, że Kołobrzeg to bastion Platformy oraz lewicostwa. Okazuje się, że zdecydowana większośc komentujących, nie darzy sympatią już tych co przez 8 lat nic nie robili tylko knuli przy stolikach u Sowy i zastanawiali się jak tu by się dorabic kosztem nas wszystkich. Kołobrzeżanie przejrzeli na oczy i widzą namacalne efekty partii rządzącej PIS, i tak trzymac, lewicostwo wykorzenic raz na zawsze. Przed wojną za samą przynależnośc do Komunistycznej Partii Polski jako do nielegalnej organizacji, skazywano na wieloletnie więzienie, teraz powinno się skazywac za głoszenie poglądów lewicowych
Cytować
+9 #22 Priest 2017-02-02 16:31
Życzymy wam aby już nigdy więcej osoby waszego pokroju nie doszły "do władzy" a bardziej Służby w Naszym Ukochanym Kraju! Tak nam dopomóż Bóg!!! Dziękujemy wam za lata poniżeń, kłamstw, afer, korupcji, nepotyzmu, arogancji, wyprzedawania Kraju, wredoty, itp..! Życzymy nawrócenia i pokory, którą tak bardzo zatraciliście na koszt "wzbogacenia własnego" i "swoich ludzi.."! Pozdrawiamy i żegnamy na długie lata..;)))
Cytować
+5 #23 miro 2017-02-03 07:38
gdzie wiadomości o twórczym,otawrtym spotkaniu,czyżby nie wyszło po mysli włodarzy?
Cytować
+2 #24 Kolo634 2017-02-03 13:23
Platforma zwierała szyki przez 8 lat rządzenia. Za żadnego Rządu w Polsce nie było tyle przekrętów co za ich kadencji. Kołobrzeg nie jest lepszy. Dziurawa obwodnica, rozsypujące się molo, ul. Plażowa za 650 tyś. pieniędzy miasta wykonana jako parking dla prywatnego hotelu, dzierżawy za przysłowiowy grosz udzielane przez Prezydenta i jego podwładnych. Itd. Itd.
Cytować