To już niemal pewne. 28 marca na kołobrzeskim stadionie zostanie rozegrany kolejny mecz młodzieżowej reprezentacji Polski. Tym razem na boisko przy ul. Śliwińskiego wybiegną reprezentanci kadry do lat 15.
Rywalem biało-czerwonych będą ich rówieśnicy z Walii. Spotkanie w sprawie organizacji meczu odbyło się w czwartek w kołobrzeskim magistracie. Udział w nim wzięli wiceprezes PZPN, Jan Bednarek oraz prezydent Kołobrzegu, Janusz Gromek. Nieoficjalne jak zapowiada zachodniopomorski OZPN wstęp na to spotkanie będzie bezpłatny. Warto dodać, że Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej otrzymał prawo organizacji dwumeczu reprezentacji U 15 Polska - Walia. Na razie nie wiadomo gdzie rozegrane zostanie drugie ze spotkań, które pierwotnie zaplanowano na 30 marca.

Komentarze  

-21 #1 BMW jest najlepsze 2017-02-03 19:28
Jakaś kpina xD
Cytować
+8 #2 miejscowy 2017-02-03 23:21
Dlaczego kpina ja pójdę bo reprezentacja to rep nie ważne w jakim przedziale wiekowym a co do oprawy podczas meczu rep tu to po prostu skandal ja poszedłem parę razy w barwach to patrzona na mnie na trybunach jak na debila
Cytować
+3 #3 miejscowy 2017-02-03 23:23
Wejściówki darmowe bd obowiązywac ?????
Cytować
-5 #4 trax 2017-02-04 02:03
super poszedł bym z synem 13 lat - ciągle mnie pyta czy nie zabrałbym go na jakiś mecz piłki nożnej. chciałbym spełnic jego marzenie ale obawiam się zachowań kibiców. :-? :cry: czy na taki mecz też przychodzą psędokibice szukający tylko
zadym?
Cytować
0 #5 --------- 2017-02-04 10:25
[quote name="trax"]super poszedł bym z synem 13 lat - ciągle mnie pyta czy nie zabrałbym go na jakiś mecz piłki nożnej. chciałbym spełnic jego marzenie ale obawiam się zachowań kibiców. :-? :cry: czy na taki mecz też przychodzą psędokibice szukający tylko
zadym?[/quote
zaproś synalka na criket do Siemysla albo pony w Budzistowie :eek:
Cytować
-2 #6 Shogun 2017-02-04 17:02
Chwila chwila a gdzie sa ci kibice czy turysci Duńscy? Gdziebte tlumy?
Cytować
0 #7 Rolex 2017-02-09 07:46
Oczywiście,że będą...Kiedyś zabrałem do jednej ze stref kibica córkę na mecz polska-grecja (EURO '12), to zachowywali się jak bydło. Poleciały nad naszymi głowami puszki w stronę telebimu...Niezrozumiałe to dla mnie.
Cytować
-3 #8 jajcarz 2017-02-09 17:20
mogli by już lepiej dla 7 latków, anie 15.......
Cytować
+1 #9 ONUFRY 2017-02-13 07:56
POLSKA GOLA COCA COLA !!! :D
Cytować
+2 #10 Patriota 2017-02-24 15:16
POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prośba do: Onr-owców, pisowców i inni pseudo zadymiarzy wyklętych lub przeklętych, proszę zostańcie w domach. Chcę na mecz zabrać swoje dzieci. Kulturalnie i patriotycznie, słowa, których nie rozumiecie. Jasne?? POLSKA!!!!!!!!!!!!!
Cytować
0 #11 sta-n 2017-03-11 12:41
Cytuję Shogun:
Chwila chwila a gdzie sa ci kibice czy turysci Duńscy? Gdziebte tlumy?

Pewnie nie zrozumiałeś w kim grają Polacy. To jeszcze raz....z Walią.
Cytować