Kołobrzeska umorzyła, okręgowa wysyła sprawę do Ministra Sprawiedliwości. Mężczyzna, który próbował umówić się z 14-latką może usłyszeć zarzuty.

Sprawa dotyczy głośnej w Kołobrzegu prowokacji w której jeden z mieszkańców Kołobrzegu, podając się za 14-letnią dziewczynkę przez internet umówił się na seks z dorosłym mężczyzną. Ostatecznie do spotkania między mężczyznami jednak nie doszło, bo zrezygnował z niego potencjalny pedofil. Ten fakt stal się przyczyną umorzenia sprawy przez Prokuraturę Rejonową w Kołobrzegu, której zdaniem nie doszło do czynu zabronionego.

Taką decyzję podważył prokurator okręgowy. - Uznał ją za błędną – wyjaśnia Ryszard Gąsiorowskim, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie – Jednak jedyną osobą, która może unieważnić takie postanowienie jest obecnie Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości. Dlatego akta zostaną przekazane do Warszawy, a my będziemy oczekiwać decyzji w tej sprawie.

Jak podkreśla Gąsiorowski, takie postępowanie wynika z obowiązujących procedur prawnych. Teraz od Zbigniewa Ziobry będzie zależało czy sprawa trafi z powrotem na wokandę. (iws)

Komentarze  

+21 #1 Kejka 2017-02-14 15:04
Zrezygnował, bo pewnie kapnął się, że to prowokacja, ot cała filozofia...
Cytować
+15 #2 Goska123 2017-02-14 15:40
Biorą się za zboczencow w tym mieście . Brawo
Cytować
+4 #3 janekk 2017-02-14 20:35
Cytuję Kejka:
Zrezygnował, bo pewnie kapnął się, że to prowokacja, ot cała filozofia...

taaa a wyperfumował się i odstawił jak na bal, z durexami i winem...
Cytować
+9 #4 Warcisław 2017-02-14 21:36
Cytuję Kejka:
Zrezygnował, bo pewnie kapnął się, że to prowokacja, ot cała filozofia...

Tu nie chodzi o filozofię, tylko o to, że następnym razem to nie będzie prowokacja i nie zrezygnuje. A nasze sądy aresztują Arka z Ustronia za rowery tudzież innych za kradzież batonika, a wypuszczają takich zboczeńców jak ten i innych typu Hoss, za którym cała Europa sie uganiała. Trafili go w Polsce i stwierdzili, że wystarczy dozór policyjny. I co? I Hoss zniknął. A młodzieńcowi z seicento udowodnią zaraz przy okazji spowodowanie katastrofy w Smoleńsku. Takie mamy sądy...
Cytować
+2 #5 STOP PEDOFILOM 2017-02-21 20:50
A ja pytam, czy w KOłobrzeskiej Policji i prokuraturze pedofilia to nie przestępstwo, bo to już nie 1 sprawa umorzona czy zbagatelizowana, chyba dla nich to jest Ok.
Cytować
0 #6 bleeee 2017-02-27 18:17
a prywatnie bardzo spokojny jegomośc...
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama