Chwilę przed godziną 11.00 w czwartkowe przedpołudnie kołobrzeska policja dostała informację o kolizji Daewoo Matiz i Volkswagena Polo przy wjeździe do kołobrzeskiego szpitala.
Okazało się, że ten pierwszy wjechał w tył drugiego. Jak mówili policjantom świadkowie zdarzenia, kierujący Daewoo oddalił się z miejsca. Opisywanego mężczyznę policjanci zauważyli niedaleko, bo na ulicy Radomskiej. 54-latka zatrzymano. Jak to bywa przy zdarzeniach drogowych, przebadano go na zawartość alkoholu w organizmie. Mężczyzna wydmuchał 3,14 promila. Teraz prawdopodobnie odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji. W zderzeniu an szczęście nikomu nic się nie stało.



1
2
3
4
5
6

Komentarze  

-7 #1 john doe 2017-02-16 13:48
Z ostatniej chwili!!!
Do Kołobrzegu zmierza Schetyna, Budka i cały platformiany ciamajdan, będą bronić pijanego kierowcy, bo co to za kraj, w którym nie można bezkarnie po kielichu wsiąść za kierownicę.
Cytować
-19 #2 ser 2017-02-16 13:50
Cytuję john doe:
Z ostatniej chwili!!!
Do Kołobrzegu zmierza Schetyna, Budka i cały platformiany ciamajdan, będą bronić pijanego kierowcy, bo co to za kraj, w którym nie można bezkarnie po kielichu wsiąść za kierownicę.

Ale zabłysnąłeś .
Cytować
+2 #3 ziomal 2017-02-16 14:11
Ciegmny pisowski ludek zabłysną.
Cytować
+4 #4 lemur zwany rollo 2017-02-16 14:22
Cytuję ziomal:
Ciegmny pisowski ludek zabłysną.

Te wykształciuch. "Ciegmny"?
Cytować
+32 #5 Kejka 2017-02-16 14:25
[...]utki, 3 promile o 11 , ostro go melanż poniósł;)
Cytować
+34 #6 szatan 2017-02-16 14:28
Kolejny idiota którego czeka , wieloletnie zapierdalanie z BUTA !!
Cytować
+11 #7 Seff 2017-02-16 14:31
3,14 o w Pi zdu
Cytować
+19 #8 s.o.d 2017-02-16 14:56
A tak szybko jechał na odwyk...zabrakło 100 metròw
Cytować
+15 #9 PObudka 2017-02-16 15:07
Był to zamach na naszego POsła Marka HOka :D
Cytować
-3 #10 Warcisław 2017-02-16 17:26
Chłopina po flaszkę pewnie jechał i się biedny zagapił...
Cytować
+2 #11 Szyderca 2017-02-16 18:15
Cytuję john doe:
Z ostatniej chwili!!!
Do Kołobrzegu zmierza Schetyna, Budka i cały platformiany ciamajdan, będą bronić pijanego kierowcy, bo co to za kraj, w którym nie można bezkarnie po kielichu wsiąść za kierownicę.

A powiedz kiedy ww. panowie promowali takie zachowanie?? Piszesz głupoty i tyle, jak całe te Wasze wPiSdowate plemię. A może ten pijany,jechał do szpitala panią premier odwiedzic co?? :D
Cytować
+6 #12 Ktos113 2017-02-16 18:40
Cytuję szatan:
Kolejny idiota którego czeka , wieloletnie zapierdalanie z BUTA !!

I to jest mądra wypowiedź. !
Cytować
+1 #13 Passat B5 - PRESTIŻ I KOMFORT 2017-02-16 20:05
Ale przypałowiec xD
Cytować
0 #14 ElasosnaElamona sss 2017-02-16 20:14
Kodowcy to samo dno ,inteligencja na zero poziomie
Cytować
-2 #15 Miejsowy 2017-02-16 20:28
Cytuję ser:
Cytuję john doe:
Z ostatniej chwili!!!
Do Kołobrzegu zmierza Schetyna, Budka i cały platformiany ciamajdan, będą bronić pijanego kierowcy, bo co to za kraj, w którym nie można bezkarnie po kielichu wsiąść za kierownicę.

Ale zabłysnąłeś .

Normalnie geniusz i uczony nie ma co
Cytować
+3 #16 john doe 2017-02-16 22:06
Cytuję Szyderca:
Cytuję john doe:
Z ostatniej chwili!!!
Do Kołobrzegu zmierza Schetyna, Budka i cały platformiany ciamajdan, będą bronić pijanego kierowcy, bo co to za kraj, w którym nie można bezkarnie po kielichu wsiąść za kierownicę.

A powiedz kiedy ww. panowie promowali takie zachowanie?? Piszesz głupoty i tyle, jak całe te Wasze wPiSdowate plemię. A może ten pijany,jechał do szpitala panią premier odwiedzic co?? :D

Nie napisałem, że promują. Zrobili szopkę z jednym sprawcą zdarzenia drogowego, POmyślałem, że warto ich zdopingować by skompromitowali się jeszcze bardziej przy kolejnych dla wszystkich oczywistych zdarzeniach drogowych. Ja im naprawdę szczerze kibicuję .
Odwiedzić Panią Premier? Musiał by być mniej inteligentny niż ty, choć to się wydaje mało prawdopodobne. Pani premier przebywa w szpitalu w Warszawie a artykuł dotyczy szpitala kołobrzeskiego. Przepraszam za tą łopatologię, ale robię to specjalnie dla ciebie, no wiesz, żebyś zrozumiał.
Cytować
+4 #17 matematyk 2017-02-16 22:32
wydmuchał π promili, chyba go poπerdoliło
Cytować
+1 #18 Fado 2017-02-16 22:56
Może był pod narkozą jeszcze :-?
Cytować
+5 #19 owmorde 2017-02-17 10:14
Karac surowo! Przecież to potencjalny morderca!
Cytować
0 #20 Gosik 2017-02-17 10:21
Jedna i druga partia robia z wypadku Szydlo szopke polityczna.. Koszmar..
Cytować
+3 #21 ONUFRY 2017-02-17 10:46
Dzisiejszy wywód - spora kasa wywalana na zbędną administrację, którym to tematem nikt (zresztą celowo) się nie zajmuje. Często ukazują się tutaj różnej maści artykuły dotyczące np. tego, czy kibelki w mieście mają byc płatne czy nie, czy strefy parkowania powinny byc płatne czy nie, bilety komunikacji miejskiej powinny byc tańsze (darmowe), sylwester powinien byc czy nie, molo powinno byc darmowe lub nie, baseny tańsze dotowane z miasta czy nie. Gromek przelicza, zazwyczaj jednak większośc rzeczy jest płatna, ludzie dyskutują na forach całym swoim zaangażowaniem. Szkoda że nikt nie raczy podjąc tematu, ile kasy byśmy zaoszczędzili, gdybyśmy naprawdę okroili zbędną administrację ze zbędnymi stołkami !! Rozrost administracji polega często na: sztucznie tworzonych stanowiskach pracy; przypisywaniu konkretnych zadań dla dwóch lub więcej osób w przypadku gdy dane zadania spokojnie mogłaby wykonywac jedna osoba lub wykonywanie zadań iście idiotycznych (tzw. robota dla roboty). Te sumy jakby podliczyc to napradę spora oszczędnośc!!! Byłoby spokojnie na sylwestra miejskiego, darmowe kibelki i z pewnością na jeszcze niejedną rzecz. Ale po co - my za wszystko zapłacimy, a roboty innych nie tykamy, to czysta kalkulacja polityczna. Stołki niepotrzebne wg mnie to np.: sztucznie utworzone stanowiska dla Beńki (kiedyś) w postaci z-cy naczelnika w starostwie lub kierownika ds. administracji w porcie; członek zarządu Olichwiruk w MEC; z-ca prezydenta ds. społecznych Woźniak; Czajkowski w Zarządzie Portu; nawet Kuś w MOSirze, bo okazało się po XXX latach że jego zadanie może wykonywac inny pracownik, czyli było zbędne. To tylko wierzchołek góry lodowej. Na niższych stanowiskach podinspektorskich pewnie też niejeden by się znalazł.
Cytować
0 #22 totu 2017-02-17 17:20
Teraz kolej na makosia,ha,haaaaaaa
Cytować
-2 #23 Gumiś 2017-02-18 11:21
Cytuję john doe:
Z ostatniej chwili!!!
Do Kołobrzegu zmierza Schetyna, Budka i cały platformiany ciamajdan, będą bronić pijanego kierowcy, bo co to za kraj, w którym nie można bezkarnie po kielichu wsiąść za kierownicę.

IDŹ do PSYCHIATRY palancie !!!
Cytować
-1 #24 jajajaj 2017-02-18 12:12
Cytuję totu:
Teraz kolej na makosia,ha,haaaaaaa

nie badz taki mądry
Cytować