×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Extra content at the end of the document
Obecnie każde duże przedsiębiorstwo jest zobowiązane do posiadania oprogramowania umożliwiającego e-kontrole skarbowe, natomiast od 1 stycznia 2017 r., każda mała i średnia firma musi dostarczać do urzędu raport zawierający plik JPK.
Warto zadbać, by dane zawarte w Jednolitym Pliku Kontrolnym były poprawne.

Innovation Kontrola JPK jest profesjonalnym narzędziem, które zweryfikuje poprawność, kompletność oraz spójność logiczną raportowanych danych.

Innovation In Technology oraz T.H. ALPLAST przedstawia rozwiązanie dla wszystkich firm i biur rachunkowych, dotyczące weryfikacji, edycji i wysyłki JPK do Ministerstwa Finansów. Oprogramowanie wykorzystując odpowiednio do tego stworzone zaawansowane algorytmy sprawdza pliki pod kątem technicznym, merytorycznym, a także przedstawia je w sposób zrozumiały dla każdego użytkownika oraz archiwizuje UPO i same pliki JPK na komputerze. Poza tymi funkcjami umożliwia wizualizację deklaracji VAT-7 i scalanie kilku plików JPK w jeden plik.

Wszystkie te funkcjonalności są dostępne do przetestowania w darmowej 30 dniowej wersji próbnej INNOVATION Kontrola JPK.

W celu otrzymania dodatkowych informacji, jak również uzyskania dostępu do oprogramowania prosimy o kontakt pod nr telefonu 943523299 wew. 50, 51, 54 oraz mailowo pod adresami Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

×
Reklama