×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Extra content at the end of the document
Prawie 600-stronnicowa, w formie kroniki, z kolorowymi ilustracjami – tak wyobraża sobie swoją najnowszą pozycję Hieronim Kroczyński. Nie wiadomo jeszcze czy na tak bogatą formę wystarczy pieniędzy ale pewne jest już, że nowa książka powstanie.

Znany kołobrzeski historyk Hieronim Kroczyński po raz kolejny sięgnął po pióro. Już wiadomo, że powstaje nowa książka historyczna o dziejach Kołobrzegu, która będzie miała formę kroniki.


- Początkowo miało być to kolejne, uzupełnione wydanie Kroniki Kołobrzegu ale ostatecznie uznałem, że będzie to zupełnie nowa książka – mówi Kroczyński. Pozycja ma już swój roboczy tytuł, ale tego historyk nie chce na razie zdradzać.


Książka będzie wydana przez wydawnictwo Kamera Roberta Gauera. Marzeniem Hieronima Kroczyńskiego jest bogata, kolorowa oprawa ilustracyjna ale takie jej wydanie może się okazać zbyt drogie.


Pozycja ma być współfinansowana przez Urząd Miasta, który już zaoferował 30 tysięcy złotych. To jednak zbyt mało, aby zapewnić jej bogate, kolorowe wydanie. Michał Kujaczyński, rzecznik magistratu podkreśla, że kwota ta może ulec zmianie. - Do dalszych rozmów będziemy mogli usiąść jednak jak poznamy konkretne pieniądze potrzebne na wydanie ksiązki – mówi Kujaczyński i zapewnia, że magistrat na pewno włączy się w reklamę i przedsprzedaż kroniki. Ta ma ukazać się pod koniec tego lub na początku następnego roku.

Komentarze  

-5 #1 bolek bis 2017-02-17 21:33
O judaszowej misji autora Herona - mima w zbrodniczej Wojskowej Radzie Obrzezania Narodowego ?
I o tlumieniu polskosci przez katowanie moralne i materialne Solidarnosciowcow w czasie Stanu Wojennego zbrodniarza Jaruzelskiego ?
Cytować
+4 #2 KODOMITA 2017-02-18 01:13
oby ktoś zadbał aby pieniądze nie pochodziły z FATHERLANDU czyt. niemieckich ofiar pokrzywdzonych przez nazistów z kosmosu
Cytować
-2 #3 wydawnictwo dr. Mengele 2017-02-18 21:36
[...]..... dolozy... z ....mojej kieszeni na propagande wymierzona w moja Ojczyzne i racje stanu RZECZPOSPOLITEJ.
Agenci KODerasci , folksdojcze i zdrajcy ida na bezczela
Nie wiedza ze sami tworza katalog dla KEDYWU.
Moze nalezy w koncu oddac hold GENERALOWI KUKLINSKIEMU .Ktory zyl i uczyl sie w Kolobrzegu i tu ksztaltowal swoja swiadomosc i niezlomna postawe zolnierza Polaka .
Wzorzec dla obecnego motlochu przy lokalnym korycie.
Patrioty stojacemu na rowni z Rotmistrzem Pieleckim i 17 letnia sanitariuszka Armii Krajowej "INKA" Danuta Siedzikowna
Ktora zamordowal tuz po wojnie stalinowski zbrodniarz zwany sedzia Krzyzanowski z nieodleglego Koszalina
Takie wydumane nadymane i puste jak balon kolobrzeskie heroje jak saba ze stadijonu czy szymanski , co robil w granicie z kryminalna przeszloscia niegodni czyscic Generalowi buty.
Cytować
0 #4 siga 2017-02-20 11:51
Ale tu oszołomów w komentarzach! :o

Po stylu pisania widać, że żadnej książki raczej nie przeczytali, więc po co się wpisują?! :D
Cytować
0 #5 ONUFRY 2017-02-22 09:33
Coś cienko na stole tylko paluszki, powinna byc SETA i GALARETA dla powyższego towarzystwa, na pewno niejeden raz zabawili przy takich specjałach :-)
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama