Urząd Miasta poszukuje kandydata na stanowisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na składanie ofert jest czas do 6 marca.

Po studiach, z pięcioletnim doświadczeniem a przede wszystkim własną koncepcją na działanie tej miejskiej spółki – takie m.in. kryteria musi spełniać kandydat, który chce ubiegać się o dyrektorski fotel w kołobrzeskim MOSiRz-e.

Tak, jak pisaliśmy przed kilkoma miesiącami, dotychczasowy dyrektor spółki Andrzej Bejnarowicz odchodzi na emeryturę. Konkurs ma wyłonić jego następcę. Kto nim będzie? Wśród nazwisk, które pojawiają się od dłuższego czasu jest m.in. Ryszard Woźniak, były prezes „Verano” oraz szef Regionalnego Stowarzyszenia Turystyczno- Uzdrowiskowego, a także zastępca Bejnarowicza Jacek Banasiak. Czy rzeczywiście ci kandydaci będą aplikować i jakie jeszcze nazwiska pojawią się przy okazji ogłoszonego właśnie naboru zobaczymy wkrótce. Konkurs trwa do 6 marca.

Komentarze  

+12 #1 brico 2017-02-17 16:33
A dlaczego nie było konkursu na dyrektora ds.technicznych w miejskiej energetyce cieplnej???????
Cytować
+46 #2 Fix 2017-02-17 17:22
Woźniak? Chyba kogoś popier......
Cytować
+15 #3 Kuba5 2017-02-17 17:30
Naturalne by było że zastępca Bejnarowicza.trzymamy kciuki za kulturę ,doświadczenie i przyzwoitość.
Cytować
-9 #4 szatan 2017-02-17 17:32
Zgłaszam mgr-inż-dr RYSZARDA B . kontakt przez MSW i A.
Cytować
-3 #5 Tańcząca przed ratuszem 2017-02-17 17:46
Cooooo?
Cytować
+36 #6 Zenongutrk 2017-02-17 18:40
Na pewno wrzucą jakiegoś partyjniaka na ten stołek lub po układzie. Tak to wygląda w tym mieście.
Cytować
+31 #7 Eugeniu 2017-02-17 18:44
I tak wszystko jest juz ustawione.
Cytować
-22 #8 Jarząbek 2017-02-17 19:41
Jeśli Woźniak będzie startował to jestem przekonany że wygra.
Cytować
+5 #9 PO 2017-02-17 19:47
Jeszcze niedawno miał być Kuś...dali mu wilczy bilet za to że nie kocha się z Gromkiem?
Cytować
+2 #10 pawel82 2017-02-17 20:33
Jerzy Wolski to idealny kandydat, zna się na wszystkim i prezencje ma odpowiednią, dwa a nawet trzy etaty to dla niego nie problem. Dyrektor Jerzy Wolski to brzmi dumnie!
Cytować
+5 #11 Przeciek 2017-02-17 20:39
Podobno to będzie prawdziwy konkurs ,żadnych powiązań POlitycznych ,osoba młoda .żaden z powyższych. PO pokaże że dość układów i postawią na młoda aktywną pozytywną osobę .
Cytować
+3 #12 adamo 2017-02-17 21:15
Jest jeszcze jeden AS. Taki łysiejący, były z-ca obecnie w MEC. Nie dał rdy w MKS, nie dał rady jako z-ca, Cieniutko w MEC no może tu się uda?
Cytować
+11 #13 Apatch 2017-02-17 21:20
Przecież to już dawno postanowione, że "Piękny Ryszard" będzie dyrektorem MOSiR'u. Dawno mu to koledzy obiecali. Wiem z dobrych źródeł. Takie to "konkursy" w naszym kraju :) Samo życie :)
Cytować
+6 #14 Olek b. 2017-02-17 21:45
Po co po studiach wazne zeby byl obrotny...
Cytować
+11 #15 Aneta* 2017-02-17 22:03
Jedyny kompetentny to obecny zastępca i nic tego nie zmieni.Takie są fakty.
Cytować
-3 #16 Alojz 2017-02-17 22:24
Cytuję Aneta*:
Jedyny kompetentny to obecny zastępca i nic tego nie zmieni.Takie są fakty.

To jakiś żart ?!? Przecież ten gość na niczym się nie zna.
Cytować
+1 #17 Cena 2017-02-17 23:44
Florek się nada idealnie, człowiek który tam siedzi i nic nie robi i bierze grube pieniądze a nawet faxu nie umie obsłuży, jedyne na czym się zna to na opowiadaniu bajek i pchaniu kulą... a tak poważnie to każdy będzie lepszy niż bejnar chorągiewka , jaka władze u sterów to om zaraz się tam zapisywał, tylko żeby stołka nie stacic.... brak słów ..., zero własne inicjatywy pomysłu i odwagi
Cytować
+14 #18 MYDLENIE OCZU 2017-02-18 00:48
ZAPEWNE JUŻ JAKAŚ [...] czyt. CZŁOWIEK HONORU JEST JUŻ NAZNACZONA
Cytować
+8 #19 MYDLENIE OCZU 2017-02-18 00:49
[...] k-u-r-e-w
Cytować
0 #20 Passat B5 - PRESTIŻ I KOMFORT 2017-02-18 03:45
Donald Tusk jest najlepszym kandydatem.
Cytować
+12 #21 Ciekawy 2017-02-18 10:35
Przecież już postanowiono kto ma byc dyrektorem. A te całe zamieszanie to tylko dla gawiedzi, żeby myślało że to są wybory demokratyczne.
Cytować
+3 #22 HGW hejkie 2017-02-18 21:50
Czy elementarnem warunkiem :oops: bycie dykrtutem bedzie znowuj jak do tych POr POsiadanie pejsi i obriezanny peniSS ?
Cytować
-2 #23 koloryt 2017-02-19 09:01
Cytuję PO:
Jeszcze niedawno miał być Kuś...dali mu wilczy bilet za to że nie kocha się z Gromkiem?

Wręcz odwrotnie. Musiał odejść bo za bardzo współpracował z Gromkiem. Cała reszta to ściema.
Cytować
-13 #24 olo999 2017-02-19 09:43
Cytuję Apatch:
Przecież to już dawno postanowione, że "Piękny Ryszard" będzie dyrektorem MOSiR'u. Dawno mu to koledzy obiecali. Wiem z dobrych źródeł. Takie to "konkursy" w naszym kraju :) Samo życie :)


Jest dobry w tym co robi to i wygra.
Cytować
+6 #25 Miejsowy 2017-02-19 11:01
Jak wszędzie zdecyduje kolesiostwo układy i partyjniactwo i nikt z zewnątrz nie będzie miał szansy na to stanowisko to już powinno byc wiadomo od razu taka prawda jest niestety i o tym pisac i mówic trzeba że tylko kolesiostwo układy i pratyjniactwo tu decyduje kto jaki stołek miec będzie
Cytować
+10 #26 Monia66 2017-02-19 11:35
Cytuję olo999:
Cytuję Apatch:
Przecież to już dawno postanowione, że "Piękny Ryszard" będzie dyrektorem MOSiR'u. Dawno mu to koledzy obiecali. Wiem z dobrych źródeł. Takie to "konkursy" w naszym kraju :) Samo życie :)


Jest dobry w tym co robi to i wygra.

A dlaczego został wywalony Z poprzedniej pracy? Wszyscy chcą wiedzieć.
Cytować
-3 #27 Piotrek P 2017-02-19 20:45
A ja słyszałem , że Dyrektorem zostanie jakiś emeryt wojskowy , bo taka to już tradycja w Kołobrzegu ! Zobaczymy czy mam rację ?????
Cytować
+4 #28 Kina 2017-02-19 23:26
Banasiak tylko. Nie potrzeba obcych. Mosir to nie królik doświadczalny.
Cytować
+2 #29 kaczka 2017-02-20 00:34
A może Tamborski?
Cytować
-3 #30 taktylko 2017-02-20 04:58
a skond..to suha była kobyła nasza szkapa kier a potem dyr. kohanka hhorsta starego barana capa Krystyny menza hciałabybyc tym derektorem fszendzie tego sóhego paszczóra pha na fizyje cheche hhe się cała nifa śmnieje oras całe pole
Cytować
-4 #31 ONUFRY 2017-02-20 09:47
Cytuję Kina:
Banasiak tylko. Nie potrzeba obcych. Mosir to nie królik doświadczalny.

Gdzie pracujesz ? Odejdź z własnej pracy i zostaw swoją robotę dla innej osoby z zakładu, zrozumiano ??
Cytować
-5 #32 ONUFRY 2017-02-20 09:56
Cytuję Kina:
Banasiak tylko. Nie potrzeba obcych. Mosir to nie królik doświadczalny.

Dodam, że widac i czuc po tobie marna istoto, że pracujesz tam i boisz się wszelkich zmian, przede wszystkim masz na myśli zapewne utrzymanie własnego pierdzistołka !!! na którym zapewne nic się njie robi i boisz się że ktoś to w końcu dostrzeże !!! Szkoda że odpowiada tobie maraz jaki panuje w MOSiRZE, żadnych inicjatyw zaangażowania. No tak, ale dla osoby pilnującej pierdszistołka to odpowiada nieprawdaż ???
Cytować
0 #33 ONUFRY 2017-02-20 10:05
Zbyt dużych wymagań jak na takie stanowisko to nie ma, te wymogi spełnia przeciętna osoba z Kołobrzegu, czyżby pod kogoś pisany konkurs ??? :lol:
Cytować
+7 #34 Matka i córka 2017-02-20 10:49
Cytuję ONUFRY:
Zbyt dużych wymagań jak na takie stanowisko to nie ma, te wymogi spełnia przeciętna osoba z Kołobrzegu, czyżby pod kogoś pisany konkurs ??? :lol:

Ależ oczywiście że powinny być wymagania tam gdzie pracuje tyle kobiet a na basen również chodzą kobiety powinna być osoba bez żadnych " problemów" ,dobra i pracowita. Napewno też pracownicy nie wyobrażają sobie szafa który utrudniać będzie urlopy (przykład :na koniec pracy prawie 2 miesiące zaległego urlopu). Osoba która szanuje pracę innych ,od sprzątaczki po kierownika. Co to za szef ktory zamiast pracowac miałby siedzieć na masazach i paradowac w szlafroku po mosirze. W drodze powrotnej zaczepiac pracownice a co niektórym siadać na biurku.szantaze ? Zastraszanie....nie ma o tym mowy i na to należy zwracać uwagę.!mosir to miejsce pracy i dobrej atmosfery i oby tak zostało. Miejmy nadzieję że nowy szef spełni te wymagania.
Cytować
-11 #35 przyjezdny 2017-02-20 13:26
Pan Woźniak jest nie dość że piękny (czyli ma prezencję) to i kompetentny a w turystyce działa 20 lat
Cytować