Drugi dzień trwa akcja wydobycia wraku z morza na wysokości Podczela. Do podniesienia niezbędne jest jego odmulenie. Jak już wspominaliśmy wrak zalega przy brzegu, prawdopodobnie od czasu zakończenia walk w 1945 roku. Wydobycie okazuje się trudniejsze niż zakładano nie tylko przez zalegający piach ale także przez znajdujące się wokół niewybuchy. Tych odnaleziono już kilka. Została zawiadomiona policja oraz saperzy.

IMG_7892
IMG_7912
IMG_7925
IMG_7935
IMG_7937
IMG_7942
IMG_7946
IMG_7956
IMG_7963
IMG_7969



Komentarze  

-3 #1 Drogi portalu! 2017-02-17 16:29
Skąd takie wieści ? Przecież to kłamstwo. Nie znaleziono żadnych niewybuchów...
Zmieńcie informatorów
Cytować
-7 #2 RUDY 102 2017-02-17 16:39
Przeciez to skorupa czolgu lub jakiegos pojazdu opancerzonego . Widac kola jezdne na 9 zdj . pozdro
Cytować
-3 #3 szatan 2017-02-17 17:26
To podobno jest przed wojenny kuter, powiedział jeden z władz kołobrzegu. Pojedzie na złom na sienkiewicza a pieniądze do kasy miasta. POWIEDZIAŁ!! J. W.
Cytować
+5 #4 haha 2017-02-17 17:36
Cytuję RUDY 102:
Przeciez to skorupa czolgu lub jakiegos pojazdu opancerzonego . Widac kola jezdne na 9 zdj . pozdro

Cytuję RUDY 102:
Przeciez to skorupa czolgu lub jakiegos pojazdu opancerzonego . Widac kola jezdne na 9 zdj . pozdro

Tak! Czołg ze śrubą i sterem... :sigh:
Cytować
-1 #5 John 2017-02-17 17:54
Może dogadac się z Bastionem? Oni posiadają ciezki sprzet do takich akcji, bo tą koparką to trochę zejdzie...:)
Cytować
+6 #6 mixi111 2017-02-17 17:58
Cytuję RUDY 102:
Przeciez to skorupa czolgu lub jakiegos pojazdu opancerzonego . Widac kola jezdne na 9 zdj . pozdro

Na tym samym zdjęciu widać również, że ziemia jest płaska.
Cytować
+5 #7 julianola 2017-02-17 18:27
Cytuję Drogi portalu!:
Skąd takie wieści ? Przecież to kłamstwo. Nie znaleziono żadnych niewybuchów...
Zmieńcie informatorów

bolek mówił że znaleźli
Cytować
+7 #8 Samuraj 2017-02-17 23:47
To jest zaginiony zloty statek ktory niemcy schowali a teraz morze go odkrylo.Moze tam tez sa zaginione rzeczy z palacu prezydenckiego za czasow urzedowania Bóla Komoruskiego.
Cytować
+4 #9 amberamber 2017-02-18 00:00
Bursztynowa Komnata tym przypłynęła.
Cytować
-6 #10 TessiMir na tropie 2017-02-18 00:09
Jak sa tamej tez rzeczy Szczynukowycza :o
vel Bol Bolla Komoruskiego :-?
To cus wiedziol budu TessiMir ps Jewulsky
Zacny rezydent jego :-*
Cytować
0 #11 Ed 2017-02-18 09:41
Cytuję RUDY 102:
Przeciez to skorupa czolgu lub jakiegos pojazdu opancerzonego . Widac kola jezdne na 9 zdj . pozdro

Jakiś taki wąski ten niby kuter. Nie wygląda to na jednostkę morką. Bardziej prawdopodobny jest pojazd pływający np. amfibia. Rzeczywiście widac koła na zdjęciu, a inne elementy napędu mogą świadczyc o jakimś transporterze pływającym.
Cytować
-2 #12 tomaszekkk 2017-02-18 11:24
a może są w lesie ?
Cytować