Taka kara może grozić 17-letniej kołobrzeżance za podrabianie banknotów i wprowadzanie ich do obiegu. Jej 19-letnim kolegom do 10 lat.. Na chwilę obecną kołobrzescy policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą zatrzymali te trzy osoby. Jak podkreślają sprawa ma charakter rozwojowy.

- Od kilku tygodni kołobrzescy policjanci przyjmowali zgłoszenia o fałszywych banknotach 20 złotowych. Ofiarami oszustów padali m.in. taksówkarze, osoby prowadzące punkty lotto czy duże markety – opowiada mł. asp. Tomasz Kwaśnik z kołobrzeskiej policji. Zatrzymana trójka usłyszała już zarzuty. Na razie objęci zostali policyjnym dozorem.

Zobacz Video

Komentarze  

-5 #1301 Launa 2017-02-23 14:55
st patrick's day mens
clothes: http://buff.ly/2lmSjWB. Patrick succeeded in converting Ireland from Paganism to Christianity by speaking Irish Gaelic, understanding Pagan rituals and relating them to Christian beliefs.
Cytować
-1 #1302 Mohamed 2017-04-15 21:57
 Para nada me da la impresion un Flipante videojuego, pese a que es realmente divertido

Chekea y puedes navega por mi site: Trucos: http://nalmls.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=trucoteca.com
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama