Termin meczu uległ zmianie. Spotkanie odbędzie się 29 marca o godzinie 18.00 na kołobrzeskim stadionie zostanie rozegrany kolejny mecz młodzieżowej reprezentacji Polski. Tym razem na boisko przy ul. Śliwińskiego wybiegną reprezentanci kadry do lat 15.
Rywalem biało-czerwonych będą ich rówieśnicy z Walii. Spotkanie w sprawie organizacji meczu odbyło się w czwartek w kołobrzeskim magistracie. Udział w nim wzięli wiceprezes PZPN, Jan Bednarek oraz prezydent Kołobrzegu, Janusz Gromek. Nieoficjalne jak zapowiada zachodniopomorski OZPN wstęp na to spotkanie będzie bezpłatny. Warto dodać, że Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej otrzymał prawo organizacji dwumeczu reprezentacji U 15 Polska - Walia.

Komentarze  

+3 #1 JagodaA 2017-03-14 11:36
:D super
Cytować
0 #2 jsjjs 2017-03-14 14:37
Tylko czemu w tym mieście jak idzie ktoś w barwach rep na mecz juniorskiej kadry to na niego jak na idiotę sie patrzy ?????????
Cytować
-3 #3 khg 2017-03-14 14:48
NIEPRAWDA!!!
tutaj nie chodzi o barwy-tuataj chodzi o człowieka :D
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama