Całość inwestycji pochłonie nieco ponad milion złotych. Umowę z wykonawcą podpiszą władze powiatu kołobrzeskiego, bo to do nich należy droga. Przede wszystkim naprawiona zostanie mocno rozjeżdżona nawierzchnia.
Oprócz remontu nawierzchni szerokiej na 7 metrów jezdni, będzie nowy chodnik i ścieżka rowerowa. Wyremontowane zostaną wszystkie zjazdy oraz skrzyżowanie z ulicą Łopuskiego, mające mieć po przebudowie większą przepustowość. Wykonana zostanie także zatoczka autobusowa przy zjeździe na ulicę Szarych Szeregów. Droga doczeka się remontu kanalizacji deszczowej. Pojawią się również elementy poprawiające bezpieczeństwo, w tym znaki aktywne. Inwestycja dofinansowana zostanie z programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej oraz w kwocie 310 tysięcy z budżetu miasta.

Komentarze  

+36 #1 Hidden 2017-03-14 11:09
Może niedługo dojdą do Mazowieckiej bo jest w opłakanym stanie...
Cytować
+3 #2 JagodaA 2017-03-14 11:31
:-) Brawo nareszcie. Pozdrawiam serdecznie naszą kolobrzeską Władzę
Cytować
-9 #3 radekxyz 2017-03-14 13:17
W takim tempie nigdy w tym miasteczku nie będzie pożądnych ulic.Niedgo trzeba będzie remontować te zrobione dziesięć lat temu,i tak w koło Macieju.
Cytować
-6 #4 kibi 2017-03-14 13:31
Cytuję JagodaA:
:-) Brawo nareszcie. Pozdrawiam serdecznie naszą kolobrzeską Władzę

A ja nie pozdrawiam wszystkich brązowych nosów i du po włazów.
Cytować
+3 #5 jsjjs 2017-03-14 15:01
A kiedy remont tej ulicy ??????????????? Bo narazie to o tym się od roku gada a robót 0 na sezon na rozpoczęcie remont będzie bo tak się w tym mieście robi wszystko
Cytować
+10 #6 Xmastree 2017-03-14 15:05
Zdrojowa az po kasprowicza zwlaszcza te studzienki kolo mariana
to rowniez off road , tam to jeepem mozna smigac tylko bo napewno nie normalnym samochodem na ktorego czlowiek zbieral pol zycia
Cytować
+11 #7 mma 2017-03-14 15:27
proponowałbym wyremontowac ul.Kasprowicza na odcinku od ronda do ul.Chopina,nawierzchnia jest w skandalicznym
stanie
Cytować
+11 #8 NIK 2017-03-14 15:39
Zdrojowa do Chopina bo wiele lat temu wymieniana była tylko zewnętrzna warstwa a teraz można tam jechać tylko ciągnikiem. Paaanie kiedy będzie wyremontowana ?
Do wyborów zdążycie ?
Cytować
+8 #9 kibic 2017-03-14 17:01
Zróbcie lewoskręt na Łopuskiego to nie będzie się korkowac
Cytować
+5 #10 Roman Boryczko 2017-03-14 18:28
Może za Zdrojową ktoś by się wziął? Główna ulica uzdrowisk a nawierzchnia tragiczna, slalom gigant. Może decydenci czekają aż właściciele hoteli zrobią składkę na remont???????
Cytować
+5 #11 mieszkaniec dzielnicy zachodniej 2017-03-14 19:39
Wykonana zostanie także zatoczka autobusowa przy zjeździe na ulicę Szarych Szeregów. Ciekawe czemu nikt wcześniej nie pomyślał o tym?w czasie gdy ten odcinek był remontowany?
Cytować
-3 #12 Maryjany 2017-03-15 11:10
Cieszmy się bo jak przez pi siory nas wywalą z unii to już nic nie wyremontujemy :cry:
Cytować
+1 #13 ONUFRY 2017-03-15 11:48
Cytuję Maryjany:
Cieszmy się bo jak przez pi siory nas wywalą z unii to już nic nie wyremontujemy :cry:

Masz coś z głową tak jak ci podżegacze z Rzeczpospolitej, którzy kłamliwie celowo źle przetłumaczyli rzekomą wypowiedź kandydatki na prezydenta Francji, co z tego, że przeprosili i sprostowali w następnym wydaniu gazety. A co się tyczy wyjścia z Unii, to przecież Schrek Schetyna z PO rok temu proponował przeprowadzenie referendum w sprawie wyjścia z Unii
Cytować
0 #14 Maryjany 2017-03-15 11:54
Cytuję ONUFRY:
Cytuję Maryjany:
Cieszmy się bo jak przez pi siory nas wywalą z unii to już nic nie wyremontujemy :cry:

Masz coś z głową tak jak ci podżegacze z Rzeczpospolitej, którzy kłamliwie celowo źle przetłumaczyli rzekomą wypowiedź kandydatki na prezydenta Francji, co z tego, że przeprosili i sprostowali w następnym wydaniu gazety. A co się tyczy wyjścia z Unii, to przecież Schrek Schetyna z PO rok temu proponował przeprowadzenie referendum w sprawie wyjścia z Unii


To, ze nie popieram popieram działań pis to nie znaczy, ze popieram po . ;)
Cytować
+1 #15 RR 2017-03-15 15:25
Cytuję Hidden:
Może niedługo dojdą do Mazowieckiej bo jest w opłakanym stanie...

Oby jak najszybciej, to teraz jedna z gorszych ulic w mieście :(
Cytować
0 #16 kriswas 2017-04-04 16:38
Cytuję ONUFRY:
Cytuję Maryjany:
Cieszmy się bo jak przez pi siory nas wywalą z unii to już nic nie wyremontujemy :cry:

Masz coś z głową tak jak ci podżegacze z Rzeczpospolitej, którzy kłamliwie celowo źle przetłumaczyli rzekomą wypowiedź kandydatki na prezydenta Francji, co z tego, że przeprosili i sprostowali w następnym wydaniu gazety. A co się tyczy wyjścia z Unii, to przecież Schrek Schetyna z PO rok temu proponował przeprowadzenie referendum w sprawie wyjścia z Unii

Onufry, ty nie udawaj Zagłoby, bo zagłąb wielki jesteś i bredzisz bez sensu.
Cytować