Kierowcy podróżujący z Kołobrzegu w kierunku Szczecina muszą się liczyć się ze sporymi utrudnieniami w okolicach Goleniowa. W czwartek o godz.22.00 została zamknięta dla ruchu północna obwodnica wokół tego miasta. Utrudnienia będą obowiązywać od godziny 22.00 w dniu 16 marca do godziny 6.00 w dniu 17 marca i od godziny 22.00 w dniu 17 marca do godziny 6.00 w dniu 18 marca. Węzeł Goleniów Północ będzie całkowicie zamknięty dla ruchu. Na chwilę obecną został wprowadzony objazd przez węzeł Goleniów Zachód (Święta) i dalej ulicami przez centrum Goleniowa do skrzyżowania w rejonie miejscowości Żółwia Błoć.

Utrudnienia są spowodowane koniecznością rozbiórki wiaduktu w ciągu ul. Wolińskiej. W miejsca obecnego wiaduktu powstaną 2 nowe na potrzeby rozbudowanego węzła Goleniów Północ. Nowe wiadukty będą szersze niż istniejący obiekt, na którym obowiązywał ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną i umożliwią bezpieczne wyminięcie się na wiadukcie dwóch pojazdów.

Komentarze  

+3 #1 Dzefrej 2017-03-17 13:54
:-)
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama