http://www.villa-nieruchomosci.pl/
Wyłączenie magistrali wodociągowej nastąpi na wniosek wykonawcy realizującego budowę miejskiej obwodnicy. Zakłóceń w dostawie wody mogą się spodziewać mieszkańcy całego Budzistowa oraz części ulic w Kołobrzegu. Jak czytamy w komunikacie utrudnienia wystąpią na ulicach Rzemieślniczej, Janiska, Władysława Łokietka, Kazimierza Wielkiego, Władysława Jagiełły oraz Bolesława Krzywoustego

Przerwa będzie obowiązywać 24 marca od godziny 21 do godziny 12.00 dnia następnego. W związku z utrudnieniami kołobrzeskie wodociągi wyznaczyły mobilne punkty poboru wody. Znajdować się one będą w Kołobrzegu przy skrzyżowaniu ul. Kazimierza Wielkiego i Władysława Łokietka oraz przy ul. Rzemieślniczej i ulicy, Władysława Jagiełły. W Budzistowie wodę w "baniaki" będzie można pobrać na parkingu przy zbiegu ulic Kasztelańskiej z Kołobrzeską.

Po zakończeniu prac montażowych montażowych nastąpi zmętnienie wody w wyznaczonych obszarach, które może utrzymać się nawet do kilku dni.

Komentarze  

+12 #1 Aleksy 2017-03-19 15:29
Rozumiem, że za ten okres stałej opłaty za przesył nie będzie na fakturze.
Cytować
+4 #2 tawerna 3 2017-03-20 09:59
Cytuję Aleksy:
Rozumiem, że za ten okres stałej opłaty za przesył nie będzie na fakturze.

Nie nie będzie bo takowej nie ma :D :-*
Cytować
+15 #3 podatnik 2017-03-20 10:02
Brudna woda zleci i za śmieci się zapłaci
Cytować
+1 #4 Wkurzona 2017-03-25 12:50
W komunikacie nie ma mowy o ul.Jedności Narodowej a woda syf a do tego przy wojskowej przychodni sto cysterna z napisem:Woda do picia
Cytować
+3 #5 trol 2017-03-25 13:14
k.... co z tą wodą??? ktoś wie kiedy będzie??????!!
Cytować
0 #6 Michoo 2017-03-25 14:09
Masakra - syf leci straszny, rozwalił mi uszczelkę w spłuczce, wyleciało mnóstwo wody - nie dość, że nie mogę skorzystać z wody (płacę nie tylko za wodę, ale też w cenie jest DOSTĘP do wody!), to jeszcze straciłem mnóstwo czasu i być może ekstra pieniędzy (nowa spłuczka?). Czy można się ubiegać o jakąś rekompensatę z tego tytułu? W cywilizowanym świecie to całkowicie normalna rzecz - nie dostałem towaru, za który zapłaciłem...
Cytować
+1 #7 ojejku 2017-03-25 15:14
na dworcowej też syf leci-nie wiem czy można sobie to pic wogóle....
Cytować
+2 #8 vert 2017-03-25 15:17
W Budzistowie nic nie ma, nawet syfu.
Cytować
+2 #9 MIESZKANKA KGU 2017-03-25 15:48
Czy ktoś się orientuje kiedy będzie dostęp do wody? Czy Ci ludzie całkowicie oszalali pozbawiając ludzi od 21 do aktualnie zaraz 16?!
Cytować
0 #10 MIESZKANKA KGU 2017-03-25 15:49
Oszaleli *
Cytować
+1 #11 vert 2017-03-25 15:56
Na portalu obok piszą o śpiewaniu przez KOD piosenek, a że pół miasta nie ma wody ... słaby news
Cytować
0 #12 jurgi 2017-03-25 22:44
Nadal na Zygmuntowskiej leci syf a na Kaliskiej wodę wyłączyli. Porażka.
Cytować
+4 #13 Niezadowolona 2017-03-26 09:59
Co z tą wodą na unii Lubelskiej ciągle bełt w kranie.
Cytować
+1 #14 Piast 2017-03-26 11:13
Ul.Piastowska syf syf i jeszcze raz syf z kranu leci . Czy dzis mozna liczyć na czystą wodę ?????????
Cytować
0 #15 ekspert 2017-03-26 11:17
Debile z wodociagow,nawet nie wiedza gdzie bedzie lecial syf.To miejska spolka,podlega ,,po-gromek'',potrafia tylko podwyzszac co tylko sie da.Wstyt debile !!!!!!!!!
Cytować
0 #16 rekinrekin 2017-03-26 11:49
Grochowska Kaliska - my tez jestesmy w Budzistowie, tak?
Cytować
0 #17 roaoln 2017-03-26 12:36
Dworcowa też "brudna " ;/
Cytować
0 #18 goś 2017-03-26 13:46
Na Unii Lubelskiej też syf z kranu leci
Cytować
+1 #19 Wkońcu 2017-03-26 14:39
Wkońcu się doczekałem, że z mojego kranu leci Jack Daniels :P . No no panowie dobra robota, a raczej zje.bana KIEDY WKOŃCU DO CHU.JA BĘDZIE LECIAŁA NORMALNA WODA!!!
Cytować