Wyłączenie magistrali wodociągowej nastąpi na wniosek wykonawcy realizującego budowę miejskiej obwodnicy. Zakłóceń w dostawie wody mogą się spodziewać mieszkańcy całego Budzistowa oraz części ulic w Kołobrzegu. Jak czytamy w komunikacie utrudnienia wystąpią na ulicach Rzemieślniczej, Janiska, Władysława Łokietka, Kazimierza Wielkiego, Władysława Jagiełły oraz Bolesława Krzywoustego

Przerwa będzie obowiązywać 24 marca od godziny 21 do godziny 12.00 dnia następnego. W związku z utrudnieniami kołobrzeskie wodociągi wyznaczyły mobilne punkty poboru wody. Znajdować się one będą w Kołobrzegu przy skrzyżowaniu ul. Kazimierza Wielkiego i Władysława Łokietka oraz przy ul. Rzemieślniczej i ulicy, Władysława Jagiełły. W Budzistowie wodę w "baniaki" będzie można pobrać na parkingu przy zbiegu ulic Kasztelańskiej z Kołobrzeską.

Po zakończeniu prac montażowych montażowych nastąpi zmętnienie wody w wyznaczonych obszarach, które może utrzymać się nawet do kilku dni.

Komentarze  

+8 #1 Aleksy 2017-03-19 15:29
Rozumiem, że za ten okres stałej opłaty za przesył nie będzie na fakturze.
Cytować
+2 #2 tawerna 3 2017-03-20 09:59
Cytuję Aleksy:
Rozumiem, że za ten okres stałej opłaty za przesył nie będzie na fakturze.

Nie nie będzie bo takowej nie ma :D :-*
Cytować
+6 #3 podatnik 2017-03-20 10:02
Brudna woda zleci i za śmieci się zapłaci
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama