Tydzień temu informowaliśmy Was o sprawie śmigłowca lądującego na boisku przy jednym z ośrodków przy ulicy Sikorskiego w Kołobrzegu. Z informacji jakie do nas dotarły wynikało, że w trakcie startu maszyna miała zerwać baner i uszkodzić dwa zaparkowane samochody – Mazdę i Mercedesa.
Sprawa została zgłoszona na policję. Jednak jak się okazuje wersje obu stron od siebie odbiegają. Mundurowi chcąc dotrzeć do tego jak było naprawdę proszą o kontakt ewentualnych świadków. Jeśli widzieliście start śmigłowca funkcjonariusze proszą o kontakt z dyżurnym kołobrzeskiej jednostki –telefonicznie lub osobiście. Każda pomoc może okazać się nieoceniona.


Komentarze  

-1 #1 Ciekawy 2017-03-20 08:08
Jakiego typu była to maszyna?? Z góry dziękuję za normalną odpowiedź.
Cytować
-7 #2 real 2017-03-20 08:50
Cytuję Ciekawy:
Jakiego typu była to maszyna?? Z góry dziękuję za normalną odpowiedź.

Proszę bardzo ,,latająca'
Cytować
-7 #3 Ja sem netoperek 2017-03-20 09:18
Cytuję Ciekawy:
Jakiego typu była to maszyna?? Z góry dziękuję za normalną odpowiedź.

Pytanie retoryczne?
buhahahaha
Cytować
+5 #4 Misiaczek 2017-03-20 10:21
Cytuję Ciekawy:
Jakiego typu była to maszyna?? Z góry dziękuję za normalną odpowiedź.

Karakal
Cytować
-5 #5 oszołom 2017-03-20 10:54
Eurocopter
Cytować
+2 #6 Antekoff 2017-03-20 11:53
Cytuję Misiaczek:
Cytuję Ciekawy:
Jakiego typu była to maszyna?? Z góry dziękuję za normalną odpowiedź.

Karakal

Cytuję Misiaczek:
Cytuję Ciekawy:
Jakiego typu była to maszyna?? Z góry dziękuję za normalną odpowiedź.

Karakal


JK Karakan
Cytować
-3 #7 hihi 2017-03-20 11:59
korniszon
Cytować
-1 #8 wiertaliot 2017-03-20 13:19
Sikorsky przyleciał na kurację.
Cytować
-2 #9 janoary 2017-03-20 20:33
Tylko dlaczego taka informacja przekazywana jest dopiero po tygodniu?
Cytować
+3 #10 Osa112 2017-03-21 09:45
To nie śmigłowiec uszkodził samochody, to baner uszkodził samochody. Baner do celi!!
Cytować
-1 #11 remikl 2017-03-21 10:50
Cytuję janoary:
Tylko dlaczego taka informacja przekazywana jest dopiero po tygodniu?

podana od razu informacja czyli większa szansa na odnalezienie szkodnika
Cytować
0 #12 kkw 2017-03-21 14:57
Śmigłowiec był z Polsatu wiem bo pracuje na przeciwko i widziałem lądowanie i start
Cytować
0 #13 krzysiek. 2017-03-21 15:15
Cytuję Ciekawy:
Jakiego typu była to maszyna?? Z góry dziękuję za normalną odpowiedź.



To pewnie był jeden ze 100 tys. dronów które zamierza zakupic MON
Cytować
0 #14 zlikwidowacSM 2017-03-24 22:53
Na na boisku Verano byl to maly helikopter... Moze z 10-15 m dlugosci, nieduzy, troche mniejszy od szpitalnych. Na pewnl zajmowal cale boisko i wygladalo to komicznie...przez moment myslano, ze to atrapa, wystawka, ludzie zdjecia robili... Mnie to rozbawilo. Wystarczy zrobic probe...jaka jest sila...troche fizyki. Ewidentna wina nogacza... Czlowieku zaplac za swoje fanaberie, przepros tych ludzi i policjantow za sztuczny problem, godnosci nie kupisz wiec wstydu sobie oszczedz.
Cytować