Tydzień temu informowaliśmy Was o sprawie śmigłowca lądującego na boisku przy jednym z ośrodków przy ulicy Sikorskiego w Kołobrzegu. Z informacji jakie do nas dotarły wynikało, że w trakcie startu maszyna miała zerwać baner i uszkodzić dwa zaparkowane samochody – Mazdę i Mercedesa.
Sprawa została zgłoszona na policję. Jednak jak się okazuje wersje obu stron od siebie odbiegają. Mundurowi chcąc dotrzeć do tego jak było naprawdę proszą o kontakt ewentualnych świadków. Jeśli widzieliście start śmigłowca funkcjonariusze proszą o kontakt z dyżurnym kołobrzeskiej jednostki –telefonicznie lub osobiście. Każda pomoc może okazać się nieoceniona.


Komentarze  

-1 #1 Ciekawy 2017-03-20 08:08
Jakiego typu była to maszyna?? Z góry dziękuję za normalną odpowiedź.
Cytować
-7 #2 real 2017-03-20 08:50
Cytuję Ciekawy:
Jakiego typu była to maszyna?? Z góry dziękuję za normalną odpowiedź.

Proszę bardzo ,,latająca'
Cytować
-7 #3 Ja sem netoperek 2017-03-20 09:18
Cytuję Ciekawy:
Jakiego typu była to maszyna?? Z góry dziękuję za normalną odpowiedź.

Pytanie retoryczne?
buhahahaha
Cytować
+5 #4 Misiaczek 2017-03-20 10:21
Cytuję Ciekawy:
Jakiego typu była to maszyna?? Z góry dziękuję za normalną odpowiedź.

Karakal
Cytować
-5 #5 oszołom 2017-03-20 10:54
Eurocopter
Cytować
+2 #6 Antekoff 2017-03-20 11:53
Cytuję Misiaczek:
Cytuję Ciekawy:
Jakiego typu była to maszyna?? Z góry dziękuję za normalną odpowiedź.

Karakal

Cytuję Misiaczek:
Cytuję Ciekawy:
Jakiego typu była to maszyna?? Z góry dziękuję za normalną odpowiedź.

Karakal


JK Karakan
Cytować
-3 #7 hihi 2017-03-20 11:59
korniszon
Cytować
-2 #8 wiertaliot 2017-03-20 13:19
Sikorsky przyleciał na kurację.
Cytować
-2 #9 janoary 2017-03-20 20:33
Tylko dlaczego taka informacja przekazywana jest dopiero po tygodniu?
Cytować
+3 #10 Osa112 2017-03-21 09:45
To nie śmigłowiec uszkodził samochody, to baner uszkodził samochody. Baner do celi!!
Cytować
-1 #11 remikl 2017-03-21 10:50
Cytuję janoary:
Tylko dlaczego taka informacja przekazywana jest dopiero po tygodniu?

podana od razu informacja czyli większa szansa na odnalezienie szkodnika
Cytować
0 #12 kkw 2017-03-21 14:57
Śmigłowiec był z Polsatu wiem bo pracuje na przeciwko i widziałem lądowanie i start
Cytować
0 #13 krzysiek. 2017-03-21 15:15
Cytuję Ciekawy:
Jakiego typu była to maszyna?? Z góry dziękuję za normalną odpowiedź.



To pewnie był jeden ze 100 tys. dronów które zamierza zakupic MON
Cytować