11 kwietnia, wzorem innych placówek oświatowych w Kołobrzegu Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy organizuje Dzień Otwarty. Akcja skierowana jest do uczniów klas szóstych zainteresowanych dostaniem się do "trójki".
Jak informują organizatorzy zaplanowano spotkanie z dyrektorem prezentację profili klas oraz możliwość udziału w zajęciach otwartych. W czasie Dnia Otwartego istnieje możliwość zwiedzania szkoły  Na czas spotkania zostaną udostępnione wszystkie  gabinety i sale lekcyjne. Drzwi szkoły zostaną otwarte o  godz. 17.00.


Komentarze  

-1 #1 jack strong 2017-04-07 08:05
Hmmmm...no cóż...innego jako rodzic wyjścia nie mam ...moja pociecha tu trafi ...a o szkole słyszałem wiele i od wielu złego ...liczę że się mylili bo nie wyobrażam sobie że moje dziecko tu trafi i spotka go coś tu złego nie miłego nie smacznego ...prześladowania np...przez starszy h ...bo jeśli to ...powiązę tę szkołę na cztery strony świata...jak Bóg mi miły.
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama