http://www.villa-nieruchomosci.pl/
W ubiegłych latach nie było problemu, a w tym roku władze Urzędu Morskiego w Słupsku dopatrzyły się nieprawidłowości i nie chcą wydać zgody na imprezy masowe organizowane od lat na kołobrzeskiej plaży.

Brak zgody Urzędu Morskiego może oznaczać, że imprezy typu Powitanie Lata, Sunrise Festival czy Cavaliada nie będą mogły odbyć się na kołobrzeskiej plaży. To ogromny problem zwłaszcza dla magistratu, który od miesięcy prowadzi rozmowy, podpisuje umowy z organizatorami takich przedsięwzięć i, jak podkreśla wiceprezydent Jerzy Wolski, ma już gotowy kalendarz wydarzeń na nadchodzący sezon. - Taka sytuacja zdarzyła się nam po raz pierwszy – przyznaje Wolski – Nigdy dotychczas nie było sytuacji, aby Urząd Morski miał obiekcje do wydzierżawiania plaży pod letnie imprezy.

Czym słupscy urzędnicy tłumaczą takie postępowanie? Tym, że organizowane przedsięwzięcia są niezgodne, ich zdaniem, z planem zagospodarowania przestrzennego. Nie wiadomo jednak dlaczego taka argumentacja pojawiła się akurat w tym roku. - Jesteśmy po rozmowie z dyrekcją UM i mamy zapewnienie, że ta decyzja zostanie jeszcze raz dokładnie przeanalizowana przez urzędników – mówi Jerzy Wolski zapytany o to czy miasto ma plan awaryjny w razie podtrzymania negatywnej opinii Urzędu Morskiego. - Liczymy na to, że sprawa zakończy się pozytywnie dla nas – tłumaczy wiceprezydent.

O tym, czy decyzja słupskich urzędników ulegnie zmianie magistrat ma dowiedzieć się w połowie kwietnia. Do tematu wrócimy. (iws)


Komentarze  

+20 #1 Kejka 2017-04-07 14:06
Ale na Sunrise i ten SYF, który po nim zostaje zgoda jest.
Brawo, dziekujemy za miasto niemieckich emerytów ;)
Cytować
+23 #2 rufio69 2017-04-07 14:15
Lepiej sprzątac puszki po Sunrise niż placki po koniach
Cytować
+34 #3 komedia_obyczajowa 2017-04-07 14:50
Karma wraca za brak sylwestra ;)
Cytować
+41 #4 Jupol 2017-04-07 14:59
Trzeba było opracować plan zagospodarowania a nie się teraz podpierac decyzjami Słupska. Gdyby był plan wszystko było by ok. Nie załatwię na urząd w Słupsku winy bo wina jest w Urzędzie ale w Kołobrzegu. To czysta manipulacja.
Cytować
+17 #5 Seff 2017-04-07 15:13
Wszystkiego zabronić
Wszystko zlikwidować
A i obuwie zmienne na plażę.
Cytować
+18 #6 taka-jedna 2017-04-07 15:20
No to niech znajdą inne miejsce na zorganizowanie koncertu powitalnego lata, kiedyś były one organizowane na parkingu przy amfiteatrze...
Cytować
0 #7 ZKL-PO 2017-04-07 15:23
można było się tego spodziewać. od lat PiS „cienko pieje” w tej części kraju więc lepiej zabronić jakichkolwiek zgromadzeń. Za komuny, gdy na ulicy rozmawiała grupa trzech osób, to już było to podejrzane, a tutaj 10 tysi – jak to opanować? Chyba mają za mało konfidentów
Cytować
-12 #8 kocham lato 2017-04-07 15:33
Szmaciarze ze Słupska niech się do Kolobrzegu nie wpieprzaja!!!
Cytować
+11 #9 urząd morski 2017-04-07 15:47
w Słupsku najwyrazniej został przejęty przez obecną władzę i dopóki nasze władze nie przyklękną, żadnych imprez ani promocji miasta nie będzie, dla mnie jako mieszkańca to fantastyczna wiadomośc będzie mniej stonki, której i tak mamy pod dostatkiem, a karkom z sunrise będą musiały wystarczyc dzikie plaże pod bagiczem i podczelem, oj się będzie działo
Cytować
+6 #10 ZKL-PO 2017-04-07 16:15
ciekawe ile gmin na polskim wybrzeżu ma w planach zagospodarowania przestrzennego wpisane imprezy masowe na plaży? Czy Ustronie i Gmina Wiejska też nie ma?
Cytować
-9 #11 Terez 2017-04-07 16:49
Wgl sory, że sie wpierd.ole wam w te szczekająca aż wręcz konwersację nie? ale jakim chu.jem jakiś ku,rwa urząd w słupsku ma decydowac za to co Kołobrzeg chce zorganizowac? cos tu sie chyba komus popie,rdolilo... aha sory przeciez to Polska i jej prawa,sory
Cytować
+16 #12 MałaMi 2017-04-07 17:06
Niedługo w Kołobrzegu kompletnie nic nie będzie. Nie robicie nic, żeby zachęcic nas (mieszkańców) abyśmy zostali w tym mieście. Żadnych koncertów, nie ma gdzie pójśc się pobawic. To co można w Kołobrzegu robic?! Nudzic sie! Totalna porażka! Przeprowadziłam się do Kołobrzegu 5 lat temu gdzie wtedy byłam zakochana w tym mieście a teraz zaczynam żałowac, że tutaj mieszkam! Totalna porażka!
Cytować
+17 #13 Kin 2017-04-07 17:35
Nowy dyrektor UM w Słupsku jest z PIS... szkoda ze takie zagrywki partyjne odbija się na turystyce :(
Cytować
+7 #14 miro 2017-04-07 18:08
hi,hi pokutny strój i do europosła po prosbie
Cytować
0 #15 Kibol 2017-04-07 18:14
nie będą nam konie zanieczyszczały plaży....
Cytować
+3 #16 Tuitam 2017-04-07 18:17
Kolejny temat z mrocznego miasteczka ktos życzliwy podał na tacy.Po roku okazało się bowiem,że plaża nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego /miasta?/,Czyja w końcu jest plaża?Komu to przeszkadza,że na plazy coś okazjonalnie sie dzieje?Jeśli temat "podano"to watpię aby w obliczu ewntualnego spotkania sie z CBA,ktoś może zmienic decyzję,Moze się mylę.
Cytować
+7 #17 miejscowy 2017-04-07 18:18
Dla mnie to dec iście polityczna pewnie ktoś z PiS tak zdecydował i tak byc musi że to pewnie szerzenie dewiacji albo coś bo tą ala pisowskie opinie
Cytować
+9 #18 bezdomny 2017-04-07 18:34
Cytuję Kin:
Nowy dyrektor UM w Słupsku jest z PIS... szkoda ze takie zagrywki partyjne odbija się na turystyce :(

Stary układ w mieście jest z PO szkoda że nie rusza program "mieszkanie plus",ale poco miasto ma tanio budować jak może kolega deweloper,kyóry da na plakaty wyborcze.
Cytować
+2 #19 bezdomny 2017-04-07 18:37
Cytuję Kibol:
nie będą nam konie zanieczyszczały plaży....

racja
Cytować
+1 #20 menda 2017-04-07 19:23
TAK WYCHODZA PEZPRAWNE RZADY PO i gromka Wszystko na telefon kumpel kumplowi za wybory A plan w dupie ma Czas wszystko ujawniac
Cytować
+5 #21 marysienka 2017-04-07 21:03
I :-) bardzo dobrze,będzie spokój święty
Cytować
+8 #22 precz z chamstwem 2017-04-07 21:13
Cytuję Terez:
Wgl sory, że sie wpierd.ole wam w te szczekająca aż wręcz konwersację nie? ale jakim chu.jem jakiś ku,rwa urząd w słupsku ma decydowac za to co Kołobrzeg chce zorganizowac? cos tu sie chyba komus popie,rdolilo... aha sory przeciez to Polska i jej prawa,sory

Gdzie jesteś admin???Pozwalacie chamowi na eksponowanie wypocin bezmózga. Nie sposób czytac te bluzgi prostaka
Cytować
+6 #23 Grreey 2017-04-07 23:09
Urząd Miasta zawalił a teraz politycznie próbuje jeszcze przy tym coś ugrać. To jest właśnie całe PO. Zenada.
Cytować
+3 #24 Hinc 2017-04-08 07:41
Cytuję Jupol:
Trzeba było opracować plan zagospodarowania a nie się teraz podpierac decyzjami Słupska. Gdyby był plan wszystko było by ok. Nie załatwię na urząd w Słupsku winy bo wina jest w Urzędzie ale w Kołobrzegu. To czysta manipulacja.

Cała prawda .
Cytować
+6 #25 POkemon 2017-04-08 08:56
Gromek dzialal jak mu sie chcialo Tereny za unijne budowal i dawal kumplom ,a opiniowali urzednicy przez niego zatrudnieni . cawaliada na plazy nielegalna sunreis nielegalny brak planu punkty gastrobiznesy na plazy nielegalne Wszystkie inwestycje sie rozpadaja POlanki hoso saano wszystko na szemranych kartkach A PO SIE CIESZY BIORAC W TYM UDZIAL .czas dla organow scigania juz bliski tak mi sie wydaje .
Cytować
-5 #26 niestety 2017-04-08 09:09
Cytuję POkemon:
Gromek dzialal jak mu sie chcialo Tereny za unijne budowal i dawal kumplom ,a opiniowali urzednicy przez niego zatrudnieni . cawaliada na plazy nielegalna sunreis nielegalny brak planu punkty gastrobiznesy na plazy nielegalne Wszystkie inwestycje sie rozpadaja POlanki hoso saano wszystko na szemranych kartkach A PO SIE CIESZY BIORAC W TYM UDZIAL .czas dla organow scigania juz bliski tak mi sie wydaje .

Możesz napisać jeszcze raz komentarz, ale tym razem w języku polskim. Proszę
Cytować
0 #27 POkemon2 2017-04-08 09:23
niestety. WLACZ SOBIE TLUMACZA na kompie :P .Prosze
Cytować
-2 #28 Proszę włączcie myślenie 2017-04-08 09:25
Cytuję Grreey:
Urząd Miasta zawalił a teraz politycznie próbuje jeszcze przy tym coś ugrać. To jest właśnie całe PO. Zenada.

.a może tzw. tragiczna dla Polski zmiana z PIS, powoli zabiera się za Kołobrzeg, i próbuje niszczyć wszelkie przejawy dobrych i skutecznych działań na terenie miasta. Z zewnątrz PIS może komplikować życie mieszkańców i dobre inicjatywy, problem dla PIS jest jeden, że są to..dobre incjatywy. Za PIS-u nie może być w Polsce nowocześnie i zachodnio, musi być wschód, średniowiecze i zacofanie. Dla PIS-u Kołobrzeg jest problem, bo to miasto skorzystało z projektów Unijnych i dobrze zagospodarowało te projekty i to boli, na tle innych miast Kołobrzeg wygląda przepięknie i to się w PIS-ie nie podoba..więc czas komplikować życie Kołobrzeżanom i włodarzom miasta, którzy na cale szczęście nie są z PIS-u..Zanim zaczniecie mnie obrażać od peowcow, lewakow, kodowcow, nowoczesnych itd., Dodam, ze jesteście po prostu sfrustrowani swoja bezczynnością, zróbcie cos dobrego lokalnie, nawet podniesiony papierek z chodnika to już cos, to miasto po prostu mi się podoba na tle innych polskich miast naprawdę wypada świetnie, i lokalnie jestem z tego faktu dumny. Można mieć w 4 literach wszystkie partie i kochać swoje miasto. Niestety pis to nawet nie jest partia, bo nie można nazywać partia osoby, które tylko z nienawiści i zemsty szkodzą Polakom, Polsce, polskim miastom, wsiom. Wolę zachód niż pisowski wschód. Tyle.
Cytować
+3 #29 Leon 6 2017-04-08 09:38
Cytuję Grreey:
Urząd Miasta zawalił a teraz politycznie próbuje jeszcze przy tym coś ugrać. To jest właśnie całe PO. Zenada.

Pełna zgoda.
Cytować
+4 #30 LOKALNY PATRIOTA 2017-04-08 09:40
Cytuję POkemon:
Gromek dzialal jak mu sie chcialo Tereny za unijne budowal i dawal kumplom ,a opiniowali urzednicy przez niego zatrudnieni . cawaliada na plazy nielegalna sunreis nielegalny brak planu punkty gastrobiznesy na plazy nielegalne Wszystkie inwestycje sie rozpadaja POlanki hoso saano wszystko na szemranych kartkach A PO SIE CIESZY BIORAC W TYM UDZIAL .czas dla organow scigania juz bliski tak mi sie wydaje .

Cytuję Kibol:
nie będą nam konie zanieczyszczały plaży....

Wytłumaczę to Tobie prostym językiem, tak po kibicowsku. Te zawody to promocja miasta, a to powoduje, ze w Kołobrzegu mogą w przyszłości odbywać się mecze piłkarskie poważnych drużyn oraz zgrupowania, bo miasto staje się dzięki temu sławne, przy okazji takich zawodów odbywają się transmisje telewizyjne w Canal plus (wiesz to ci od meczów piłkarskich) Może się zdarzyć, ze znajdzie się również jakiś bogaty sponsor dla Kotwicy, a wtedy będziesz szczęśliwy, będą transfery. Tak to wszystko działa. Trzeba się rozwijać, szukać nowych form promocji. Dzięki temu będzie również jeszcze więcej turystów, na tym tez lokalnie korzystają ludzie.Rozumiesz? Chyba, że nie chcesz, żeby wszystko wokół się rozwijało? PS. co do zanieczyszczania plaży, po zawodach plaza z pewnością jest czyszczona i tez ktoś lokalnie na tym zarabia, ktoś ma prace. Pamiętaj trzeba być lokalnym Patriotą.
Cytować
+3 #31 obecny dyro UM Słupsk 2017-04-08 11:11
żadnych zgód na cokolwiek i niech nic nie będzie.
Cytować
+1 #32 Ksiądz 2017-04-08 12:36
Tylko modlitwa w katedrze. Żadnych imprez wy bezboznicy
Cytować
-4 #33 i dobrze 2017-04-08 13:23
Rok temu jak PiSiorki rok temu prosiły o włączenie syren 10 kwietnia to Gromek i spółka to olali bo co nam będzie PiS rządził naszymi syrenami. I co teraz? I dobrze że nie będzie imprez. Mieszkańcom to ani potrzebne ani niezbędne. A że [...]cjusze? Wali mnie to. I nie mówcie że [...]cjusze dają nam prace i pieniądze. Bo prace dają ukraińcom a kasę kilku kolesiom u koryta dobrze ustawionym przez tatusiów i pociotków.
Panie Gromek czas się wziąc do roboty. 12 lat rządzenia i co? Zrobił tylko żurawia, niepotrzebną dwupasmówkę tzw. europejską i etap IIIa bez ścieżki rowerowej. Mieszkańcy Pana docenią przy urnach wyborczych.
Cytować
-4 #34 Marylla 2017-04-08 14:16
błagam chociaż niech na Sam Szajs Festiwal niech wydzadzą :((
Cytować
+1 #35 Mieszaniec80 2017-04-08 14:45
Miasto od dawna nie liczyło się z niczym zdaniem !!! Od dawna qgromek i Wolski traktują miasto jak swój folwark nie dbając o to czy ich decyzję podobają się mieszkańcom.
Bardzo dobrze ze Urząd Morski dał im wreszcie po łapach
Cavaliada super promocja- zajęty jedyny miejski parking w dzielnicy uzdrowiskowej( w dupie mają czy ludzie którzy tam pracują mają gdzie zaparkować) zajęty na 2 tyg przed Sunrise razem z budową jednej i drugiej imprezy parking nie dostępny przez miesiąc w sezonie.
Zróbcie Cavaliade na plaży proszę bardzo ale niech konie są w innym miejscu. Zwariować można od tych głupich pomysłów.
Wszystko bez ładu i składu.
Imprezy powinny być zaplanowane na rok do przodu- stałe imprezy które są wizytówka miasta.
Sunrise ok on jest od zawsze - że Kris na tym zarabia ?!?! A co Wam przeszkadza niech zarabia , wymyslec coś swojego i też zarabiajcie...
Tylko do jasnej cholery zróbcie coś by imprezy nie przeszkadzały mieszkańcom- którzy tutaj żyją cały rok, płacą podatki i utrzymują Miasto.
Cytować
+2 #36 gandal.f 2017-04-08 16:22
Cytuję Mieszaniec80:
Miasto od dawna nie liczyło się z niczym zdaniem !!! Od dawna qgromek i Wolski traktują miasto jak swój folwark nie dbając o to czy ich decyzję podobają się mieszkańcom.
Bardzo dobrze ze Urząd Morski dał im wreszcie po łapach
Cavaliada super promocja- zajęty jedyny miejski parking w dzielnicy uzdrowiskowej( w dupie mają czy ludzie którzy tam pracują mają gdzie zaparkować) zajęty na 2 tyg przed Sunrise razem z budową jednej i drugiej imprezy parking nie dostępny przez miesiąc w sezonie.
Zróbcie Cavaliade na plaży proszę bardzo ale niech konie są w innym miejscu. Zwariować można od tych głupich pomysłów.
Wszystko bez ładu i składu.
Imprezy powinny być zaplanowane na rok do przodu- stałe imprezy które są wizytówka miasta.
Sunrise ok on jest od zawsze - że Kris na tym zarabia ?!?! A co Wam przeszkadza niech zarabia , wymyslec coś swojego i też zarabiajcie...
Tylko do jasnej cholery zróbcie coś by imprezy nie przeszkadzały mieszkańcom- którzy tutaj żyją cały rok, płacą podatki i utrzymują Miasto.

kłameisz! dbają! teraz sprzedają skode i biorą w najem bo taniej i lżej dla miasta!
ps. co to znaczy "z niczym zdaniem"? raczej z "niczyim"
pozdrawiam gandalf
Cytować
+2 #37 m,mm 2017-04-08 16:29
dlaczego jakiś marny powiat (słupsk) decyduje co u nas będzie a czego nie???? nie rozumiem tego
Cytować
+1 #38 iPOpo 2017-04-08 17:53
To wszystko to pikus ,okazuje sie ze sitwa dzialala w warunkach przestepstwa nie majac zadnych zezwolen Na plazy, molo, sunraise, cavaliada Naryszajac umowy unijne prawo budowlanie Co na to prokurator .
Cytować
+5 #39 prokurator 2017-04-08 20:26
ja nie lubię :D sam szajsu
Cytować
+6 #40 Sir. Edward 2017-04-09 01:34
Przecież mamy jeszcze lotnisko w Podczelu , jego potencjał jest duży, obsłuży nie jedna imprezę.
Cytować
+1 #41 Poznaniak 2017-04-10 01:03
Ja pierdziele .Wy Pisowscy idioci ten region i kraj doprowadzicie do ruiny... A takie było piękne miasto...
Cytować
-1 #42 Prawda Kole w Oczy 2017-04-10 09:10
Cytuję Poznaniak:
Ja pierdziele .Wy Pisowscy idioci ten region i kraj doprowadzicie do ruiny... A takie było piękne miasto...


Mało wiesz POznaniak
Cytować
+1 #43 Mieszaniec80 2017-04-10 10:05
Cytuję gandal.f:
Cytuję Mieszaniec80:
Miasto od dawna nie liczyło się z niczym zdaniem !!! Od dawna qgromek i Wolski traktują miasto jak swój folwark nie dbając o to czy ich decyzję podobają się mieszkańcom.
Bardzo dobrze ze Urząd Morski dał im wreszcie po łapach
Cavaliada super promocja- zajęty jedyny miejski parking w dzielnicy uzdrowiskowej( w dupie mają czy ludzie którzy tam pracują mają gdzie zaparkować) zajęty na 2 tyg przed Sunrise razem z budową jednej i drugiej imprezy parking nie dostępny przez miesiąc w sezonie.
Zróbcie Cavaliade na plaży proszę bardzo ale niech konie są w innym miejscu. Zwariować można od tych głupich pomysłów.
Wszystko bez ładu i składu.
Imprezy powinny być zaplanowane na rok do przodu- stałe imprezy które są wizytówka miasta.
Sunrise ok on jest od zawsze - że Kris na tym zarabia ?!?! A co Wam przeszkadza niech zarabia , wymyslec coś swojego i też zarabiajcie...
Tylko do jasnej cholery zróbcie coś by imprezy nie przeszkadzały mieszkańcom- którzy tutaj żyją cały rok, płacą podatki i utrzymują Miasto.

kłameisz! dbają! teraz sprzedają skode i biorą w najem bo taniej i lżej dla miasta!
ps. co to znaczy "z niczym zdaniem"? raczej z "niczyim"
pozdrawiam gandalf


Dziękuję za zauważenie mojego błędu w słowie "niczym" ale jak już taki dokładny/a jesteś to co to znaczy " kłameisz" ?! :)
Cytować
+2 #44 Duck i PIS to tylko do WC 2017-04-10 10:35
Cytuję iPOpo:
To wszystko to pikus ,okazuje sie ze sitwa dzialala w warunkach przestepstwa nie majac zadnych zezwolen Na plazy, molo, sunraise, cavaliada Naryszajac umowy unijne prawo budowlanie Co na to prokurator .

jesteś bardzo podobny do Kaczynskiego, wizualnie zapewne tez, zyciowo również, macie ta sama negatywna cechę, rzucacie oskarżenia, nie macie dowodów i najzwyczajniej... łżecie, typowe dla PIS, sekta smoleńska kłamie, kłamie i rujnuje kraj ku chwale Putinowskiej Rosji.
Cytować
+2 #45 Polak!! 2017-04-10 10:46
Cytuję Prawda Kole w Oczy:
Cytuję Poznaniak:
Ja pierdziele .Wy Pisowscy idioci ten region i kraj doprowadzicie do ruiny... A takie było piękne miasto...


Mało wiesz POznaniak

Fajnie się przedstawiasz: ,,Prawda kole w oczy", a w naszym ojczystym języku poprawnie powinno być Prawda w oczy kole, i taki nieudolny i niedouczony, który nie kocha Polski elektorat PIS-u decyduje o reformie polskiej szkoły:)
Cytować
+1 #46 Myśl, to nie boli 2017-04-10 10:56
Cytuję i dobrze:
Rok temu jak PiSiorki rok temu prosiły o włączenie syren 10 kwietnia to Gromek i spółka to olali bo co nam będzie PiS rządził naszymi syrenami. I co teraz? I dobrze że nie będzie imprez. Mieszkańcom to ani potrzebne ani niezbędne. A że [...]cjusze? Wali mnie to. I nie mówcie że [...]cjusze dają nam prace i pieniądze. Bo prace dają ukraińcom a kasę kilku kolesiom u koryta dobrze ustawionym przez tatusiów i pociotków.
Panie Gromek czas się wziąc do roboty. 12 lat rządzenia i co? Zrobił tylko żurawia, niepotrzebną dwupasmówkę tzw. europejską i etap IIIa bez ścieżki rowerowej. Mieszkańcy Pana docenią przy urnach wyborczych.

..i przyjdzie PIS, zaora ścieżki rowerowe, ścieżki zdrowia, molo, most, port jachtowy, bo to wszystko zostało zbudowane w poprzednich latach, wytną drzewa w pasie nadmorskim, które się sprzeda i będzie na nowe limuzyny BMW dla włodarzy PIS, bo trzeba uzupełniać braki, wynikające z ignorancji i pogardy dla Polaków. I zapewnisz mnie, że oni tego nie zrobią? to niemożliwe. Przecież robią to w całej Polsce, tam gdzie im się udało dorwać do koryta, a wiadomo, ze rządzi nimi nienawiść, a nie racja stanu.
Cytować
-1 #47 Koło 2017-04-10 14:11
Ludzie, podziękujcie Panu Gromkowi za te decyzje. Wydaje Mi się, że to nie wina Urzędu w Słupsku, a wina prezydenta. Zapewne nie ma pieniędzy na imprezy! Kilka dni przed sylwestrem też mówiono o czym innym. Że jest niebezpiecznie pod ratuszem, że może się stac wypadek itp. Tak naprawdę nie było na to pieniędzy. Fakt faktem, Kołobrzeg zmienia się w wieś, brak imprez, brak perspektyw, brak dobrej pracy. Wszyscy wyjeżdżają jak gdzie Chcą, a garstka zostaje tutaj z powodu braku planu na życie.
Cytować
+1 #48 matjass 2017-04-10 19:28
Grubo w koperte pod stolem dac i sprawa zalatwiona :lol:
Cytować
+2 #49 zachód 2017-04-11 08:00
Cytuję Koło:
Ludzie, podziękujcie Panu Gromkowi za te decyzje. Wydaje Mi się, że to nie wina Urzędu w Słupsku, a wina prezydenta. Zapewne nie ma pieniędzy na imprezy! Kilka dni przed sylwestrem też mówiono o czym innym. Że jest niebezpiecznie pod ratuszem, że może się stac wypadek itp. Tak naprawdę nie było na to pieniędzy. Fakt faktem, Kołobrzeg zmienia się w wieś, brak imprez, brak perspektyw, brak dobrej pracy. Wszyscy wyjeżdżają jak gdzie Chcą, a garstka zostaje tutaj z powodu braku planu na życie.

Mów za siebie, jak nie masz pomysłu na życie i jedynym Twoim zajęciem na bezrobociu jest żalenie się i nienawidzenie pozostałych ludzi (typowo PIS-owska cecha) to współczuję takiego słabego życia. Co do wyjeżdżania, zgadza się dużo wyjechało i dużo wróciło do Kołobrzegu z nowymi pomysłami, wyjedz gdzieś poza swoją dzielnicę może się czegoś nauczysz, wrócisz i będziesz szczęśliwy.
Cytować
0 #50 Goja 2017-04-11 13:15
Cytuję Tuitam:
Kolejny temat z mrocznego miasteczka ktos życzliwy podał na tacy.Po roku okazało się bowiem,że plaża nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego /miasta?/,Czyja w końcu jest plaża?Komu to przeszkadza,że na plazy coś okazjonalnie sie dzieje?Jeśli temat "podano"to watpię aby w obliczu ewntualnego spotkania sie z CBA,ktoś może zmienic decyzję,Moze się mylę.

Dokladnie tak jest , wsxystko na plaxy bez planu przrsyrzrnnego tylko ns ,, gebe " gromowladnego , nareszcie UMorski opamietal sie
Cytować
-1 #51 Jr 2017-04-11 21:38
Cytuję ZKL-PO:
można było się tego spodziewać. od lat PiS „cienko pieje” w tej części kraju więc lepiej zabronić jakichkolwiek zgromadzeń. Za komuny, gdy na ulicy rozmawiała grupa trzech osób, to już było to podejrzane, a tutaj 10 tysi – jak to opanować? Chyba mają za mało konfidentów

Jesteś pajacem Dyrektor UM w Słupsku obsadzony został w za poprzedniej władzy
Cytować
+1 #52 Jr 2017-04-11 21:49
Cytuję Kin:
Nowy dyrektor UM w Słupsku jest z PIS... szkoda ze takie zagrywki partyjne odbija się na turystyce :(

Dyrektor nie jest z PIS siedzi tam juz 3 lata
Cytować
0 #53 Koło 2017-04-11 22:08
Cytuję zachód:
Cytuję Koło:
Ludzie, podziękujcie Panu Gromkowi za te decyzje. Wydaje Mi się, że to nie wina Urzędu w Słupsku, a wina prezydenta. Zapewne nie ma pieniędzy na imprezy! Kilka dni przed sylwestrem też mówiono o czym innym. Że jest niebezpiecznie pod ratuszem, że może się stac wypadek itp. Tak naprawdę nie było na to pieniędzy. Fakt faktem, Kołobrzeg zmienia się w wieś, brak imprez, brak perspektyw, brak dobrej pracy. Wszyscy wyjeżdżają jak gdzie Chcą, a garstka zostaje tutaj z powodu braku planu na życie.

Mów za siebie, jak nie masz pomysłu na życie i jedynym Twoim zajęciem na bezrobociu jest żalenie się i nienawidzenie pozostałych ludzi (typowo PIS-owska cecha) to współczuję takiego słabego życia. Co do wyjeżdżania, zgadza się dużo wyjechało i dużo wróciło do Kołobrzegu z nowymi pomysłami, wyjedz gdzieś poza swoją dzielnicę może się czegoś nauczysz, wrócisz i będziesz szczęśliwy.


Kolego, mieszkam niecały rok w Gdańsku, pracuje. Jeżeli nie wiesz o kimś, to nie pisz takich pierdół. Właśnie przez takich jak Ty Kołobrzeg się zamienił w wielkie bagno. Wróciło z nowymi pomysłami ? Ahaha, dobry żart. Połowa młodych ludzi tu przyjeżdża ze względu na rodziny. Co mają tutaj robić ? Ani żadnej porządnej uczelni ani imprez. Myślisz człowieku, że Ci młodzi ludzie tu wrócą i zaczną pracować ? Pozdrawiam.
Cytować
+3 #54 zex 2017-04-15 08:15
mówicie, że bardzo dobrze, że mieszkańcom nie potrzeba imprez. A zaraz narzekacie, że kiedyś było lato z radiem, inwazja mocy itp. Efekt będzie taki, że Sunrise przeniesie się do Sopotu, Cavaliada, która przyciagnęła bardzo majetnych gości odbędzie sie w Świnoujściu, a Kołobrzeg zostanie z ręką w nocniku. Jesteśmy miastem turystycznym i z turystyki żyjemy. Jeśli chcecie zobaczyc jak mieszka się w mieście o podobnej ilości mieszkańcow ale nie majacym nic do zaoferowania to zapraszam do Centralnej Polski. Plaża to nie wszystko jeśli chcemy zarabiac jakies pieniadze to musimy wyjsc na przeciw oczekiwaniom innych. Szczerze nmam nadzieję, że jednak uda się dogadac
Cytować