W środowy poranek doszło do groźnego zderzenia samochodu ciężarowego z autobusem Komunikacji Miejskiej. 



Z pierwszych relacji wynika, że kierowca, jadącego w stronę Podczela autobusu uciekał przed czołówką. Zjechał do rowu. Niestety to nie uchroniło przed zderzeniem. Bok autobusu został zniszczony a kilka szyb zostało wybitych. 

Kilkoro pasażerów mogło zostać poszkodowanych.

Na razie ulica Koszalińska (na wysokości jednostki wojskowej) jest zamknięta.

Aktualizacja: 

5 osób zostało zabranych do szpitala
Droga może być zamknięta do godziny 12.


17888213_1368670439886770_328113311_n
17910854_1368670366553444_1076841956_n
17910882_1368667406553740_1650469534_n
17910910_1368670333220114_733213117_n
17911056_1368670276553453_1380925047_n
17911089_1368667526553728_1857164039_n
17918089_1368667496553731_493291426_n
17918213_1368667459887068_469657237_n



Komentarze  

+8 #1 ONUFRY 2017-04-12 08:28
Ciołku z ciężarówki, kto dał ci prawo jazdy ??? Ty na rower się nie nadajesz nawet !!
Cytować
+26 #2 Kejka 2017-04-12 08:38
Policja zamiast stac na wylocie z miasta z fotoradarem powinna czesciej pojawiac sie na DK11, z cala pewnoscia dziennie eliminowaliby wielu debili za kolkiem z tych drog.
Cytować
+2 #3 Podatnik 2017-04-12 08:55
Ciężarówką to chyba pokemony łapał...
Cytować
-2 #4 obser-wator 2017-04-12 08:57
A co z rowerzystą?
Cytować
0 #5 Kodeksoooo 2017-04-12 09:04
Cytuję obser-wator:
A co z rowerzystą?

Ciężarówka wyprzedzała rowerzystę?
Cytować
+6 #6 Jepjepan 2017-04-12 09:24
Mamy za wąskie drogi i tyle. A pajac jak by nie zapindalal to by tego nie było.
Cytować
+8 #7 TEX 2017-04-12 09:29
Cytuję Kejka:
Policja zamiast stac na wylocie z miasta z fotoradarem powinna czesciej pojawiac sie na DK11, z cala pewnoscia dziennie eliminowaliby wielu debili za kolkiem z tych drog.

Wszędzie w jednym czasie nie będą, a że w narodzie debili się tyle nalęgło to podwojenie liczby policjantów nie pomoże.
Cytować
+1 #8 izgi 2017-04-12 09:35
Patologia drogowa !!!!!
Cytować
-3 #9 mememastet 2017-04-12 09:42
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1600385960283698&id=1430035490652080 XDDDDS
Cytować
-6 #10 kamka 2017-04-12 09:46
Cytuję ONUFRY:
Ciołku z ciężarówki, kto dał ci prawo jazdy ??? Ty na rower się nie nadajesz nawet !!

A tobie dziecko kto udostępnił komputer? Ty do komentowania nie dorosłeś ciołku
Cytować
+4 #11 ONUFRY 2017-04-12 10:04
Cytuję kamka:
Cytuję ONUFRY:
Ciołku z ciężarówki, kto dał ci prawo jazdy ??? Ty na rower się nie nadajesz nawet !!

A tobie dziecko kto udostępnił komputer? Ty do komentowania nie dorosłeś ciołku

[quote name="kamka"]
Ktoś kto posiada zawodowe prawo jazdy a nie potrafi respektowac podstawowych przepisów nie powinien nigdy kierowac. A dziecka to sobie poszukaj wśród koleżanek, matolico !!
Cytować
+5 #12 precz z chamstwem 2017-04-12 10:06
Cytuję kamka:
Cytuję ONUFRY:
Ciołku z ciężarówki, kto dał ci prawo jazdy ??? Ty na rower się nie nadajesz nawet !!

A tobie dziecko kto udostępnił komputer? Ty do komentowania nie dorosłeś ciołku

Kamka ,dlaczego debilu bronisz potencjalnego mordercę ,kierowcę ciężarówki. Ty też pewnie jeździsz w brudnym dresie zagazowaną,rozpadającą się starą bmką i tylko patrzec jak kogoś zabijesz.Nie widzisz kmiocie ,że ewidentnie winien jest kierowca ciężarówki i kogo bronisz???
Cytować
+3 #13 inpro 2017-04-12 10:51
Tez go mijalem kolo Bagicza zjeżdża na przeciwny pas ruchu
Cytować
-3 #14 Anna Ania 2017-04-12 11:02
Czy ktoś wie czy 11 jest już odblokowana?
Cytować
+3 #15 daka 2017-04-12 11:14
Współczuję.
Wczoraj byłam świadkiem jadącego ul. Łopuskiego rowerzysty. Tempo: ok. 5 km/godz. Za nim wlókł się autobus bez możliwości wyprzedzenia, bo na przeciwnym pasie ruchu ciągle samochody. Rowerzysta (starszy człowiek) nawet nie machał nóżkami na tych swoich pedałkach, jechał prawie środkiem, nie miał zamiaru ani przyspieszyc ani zjechac bardziej ku krawedzi. Ot, cieszył się życiem i tym, że jedzie sobie. Kierowca autobusu nie ma emerytury, on ma grafik i o godzinie "x" musi byc na przystanku. Może kierowcę ciężarówki też szlag trafił, bo mu tachograf cały czas bije a on zamiast jechac wlecze się za bicykletem? Może byl już zmęczony wielogodzinną jazdą, źle ocenił sytuację, myślał, że zdąży? Pomyślcie o tym zamiast oceniac i wydawac wyroki, komu należy się prawo jazdy a komu nie.
Współczuję. Współczuję pasażerom, współczuję kierowcom.
Też jestem rowerzystką: szanujmy się nawzajem. Nie tylko na drogach.
Cytować
-4 #16 Znam Grześka 2017-04-12 11:23
Cytuję ONUFRY:
Ciołku z ciężarówki, kto dał ci prawo jazdy ??? Ty na rower się nie nadajesz nawet !!

nikt mu nie dał, sam se kupił za 3 tysie.
Cytować
+8 #17 Krzysztof poszkodowany 2017-04-12 11:36
Kierowca po wypadku stwierdził że zAsnął za kierownicą. Dzięki przytomności kierowcy autobusu wszyscy żyjemy. W szpitalu było 5 osob ale nie wiem czy wszyscy mieli stłuczenia ja skończyłem ze szwami chłopak jeden na stole więc chyba jego stan był raczej ostrzejsze. Pozdrawiam kierowcy autobusu i jeszcze raz dziękuję .
Cytować
-1 #18 J-23 2017-04-12 12:10
Najważniejsze to dowieźc mrożonkę , a ludzie no cóż ...
Ku przestrodze dla innych mistrzów kierownicy, których nie brakuje na naszych jedno jezdniowych ekspresówkach lokalnych ...
Cytować
-2 #19 :lol: 2017-04-12 12:45
Cytuję daka:
Współczuję.
Wczoraj byłam świadkiem jadącego ul. Łopuskiego rowerzysty. Tempo: ok. 5 km/godz. Za nim wlókł się autobus bez możliwości wyprzedzenia, bo na przeciwnym pasie ruchu ciągle samochody. Rowerzysta (starszy człowiek) nawet nie machał nóżkami na tych swoich pedałkach, jechał prawie środkiem, nie miał zamiaru ani przyspieszyc ani zjechac bardziej ku krawedzi. Ot, cieszył się życiem i tym, że jedzie sobie. Kierowca autobusu nie ma emerytury, on ma grafik i o godzinie "x" musi byc na przystanku. Może kierowcę ciężarówki też szlag trafił, bo mu tachograf cały czas bije a on zamiast jechac wlecze się za bicykletem? Może byl już zmęczony wielogodzinną jazdą, źle ocenił sytuację, myślał, że zdąży? Pomyślcie o tym zamiast oceniac i wydawac wyroki, komu należy się prawo jazdy a komu nie.
Współczuję. Współczuję pasażerom, współczuję kierowcom.
Też jestem rowerzystką: szanujmy się nawzajem. Nie tylko na drogach.

Tachograf pozwala mordować ludzi? Jesteś do utylizacji
Cytować
+5 #20 OlkaK 2017-04-12 14:50
Cytuję Krzysztof poszkodowany:
Kierowca po wypadku stwierdził że zAsnął za kierownicą. Dzięki przytomności kierowcy autobusu wszyscy żyjemy. W szpitalu było 5 osob ale nie wiem czy wszyscy mieli stłuczenia ja skończyłem ze szwami chłopak jeden na stole więc chyba jego stan był raczej ostrzejsze. Pozdrawiam kierowcy autobusu i jeszcze raz dziękuję .



Moja córka jechała tym autobusem do szkoły razem z koleżanką gdy zadzwoniła mama jej koleżanki mój świat staną w miejscu nikt nie jest wstanie tego zrozumieć !!! Kierowca ciezarowki matol matol matol potencjalny morderca tam nie było żadnego rowerzysty on poprostu zjechał na przeciwny pas !!!!!!!
Brawo Panie kierowco komunikacji miejskiej brawo uratował Pan dziś życie wielu osobą. Wszystkie dobrego dla Pana i Pana rodziny !
Cytować
-3 #21 pełne piwo 2017-04-12 15:47
Na Solnej koło RCKu teraz kolejna kolizja z udziałem autobusu KM... :-*
Cytować
+2 #22 Km kg 2017-04-12 16:09
Proszę pomyśle co by było gdyby w tym autobusie znajdowała się pani B na swoim pojeździe. Pozdrowienia dla kierowcy
Cytować
-3 #23 Jepjepan 2017-04-12 22:24
Wszystko się wyjaśniło
Kierowca zeznał ze w autobusie jechała jego tesciowa z która miał zatarg, wiec pochopnie zdecydował ja staranować.
Cytować