Gorzowski Budnex zrealizuje w Kołobrzegu kolejną nadmorską inwestycję, Porta Mare Baltica z ofertą ekskluzywnych apartamentów 750 m od brzegu morza. Kompleks będzie się składać z 16 trzypiętrowych budynków. Realizacja pierwszych czterech rozpocznie się wiosną tego roku przy ulicy Wschodniej

W każdym budynku powstanie 21 apartamentów o powierzchni od 33 do 69 mkw. i układzie od dwóch do czterech pokojów. Deweloper umożliwia łączenie lokali, dzięki czemu powierzchnia mieszkania może osiągnąć ponad 100 mkw. Do każdego mieszkania przynależy przynajmniej jeden balkon, a największe lokale mają dodatkowo narożny taras. Na terenie kompleksu powstaną place zabaw, siłownia na świeżym powietrzu oraz duża liczba miejsc parkingowych. Budowa została podzielona na kilka etapów, obecnie trwa wybór generalnego wykonawcy pierwszej fazy.

– Od kilku lat dostrzegamy wyraźny wzrost zainteresowania nieruchomościami położonymi nad polskim morzem. Klienci chętnie kupują takie apartamenty zarówno w celach inwestycyjnych, jak i na własne potrzeby – mówi Krzysztof Nuckowski, prezes firmy Budnex. – Porta Mare to marka, pod nazwą której kryje się cały szereg realizowanych przez nas nadmorskich inwestycji, m.in. nasz flagowy obiekt Porta Mare Welness & Spa, obecnie realizowany w Dziwnówku – dodaje.

Inwestycja w Kołobrzegu nawiązuje architekturą do zrealizowanego już w Dziwnówku kompleksu Porta Mare Leśne Tarasy – niedawno kolejne trzy budynki tej inwestycji uzyskały prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Kompleks został już wyprzedany, ale po sąsiedzku trwa budowa i sprzedaż kompleksu Porta Mare Słoneczne Tarasy. 


 

×
Reklama