Jak się dowiedzieliśmy na gorąco, na drodze krajowej nr 6 nieopodal miejscowości Ramlewo znaleziono na, lub przy drodze kobietę.
Prawdopodobnie miała około 18 lat. Poszkodowaną zabrała karetka. Na razie nie wiemy w jakim była dokładnie stanie i co konkretnie się wydarzyło. Jesteśmy w trakcie ustalania szczegółów. Wiemy, że na miejscu są służby zajmujące się sprawą. Będziemy informowali Was na bieżąco. Dalszych informacji szukajcie na e-KG.pl

Komentarze  

-33 #1 Look 2017-04-19 22:46
...a może spotkano kobietę?...Artykuł tendencyjny ...hahaha
Cytować
+14 #2 kg 2017-04-19 22:55
Cytuję Look:
...a może spotkano kobietę?...Artykuł tendencyjny ...hahaha


Tak, spotkano i musiała ją zabrać karetka
Cytować
+6 #3 Trtrtr 2017-04-19 23:25
Ciekawe skąd ta kobieta jest,
Cytować
-2 #4 Ewa1421 2017-04-19 23:30
Cytuję Trtrtr:
Ciekawe skąd ta kobieta jest,

Też ciekawa jestem
Cytować
+12 #5 Trtrtr 2017-04-19 23:33
Jak by nie było szkoda dziewczyny
Cytować
+13 #6 Zeniu 2017-04-20 01:11
Jechalem tamtedy. Lezal na poboczu rower i plecak czerwony. Byc mam ze ktos Ta dziewczyne potracil i uciekl. [...] jaka jaka tu jest znieczulica na tym portalu. SZKODA DZIEWCZYNY
Cytować
-3 #7 Zeniu 2017-04-20 01:17
Byc moze ktos dziewczyne potracil. Do godz 1.00 napewno byly tam sluzby. Typu Policja i Straz Pozarna.
Cytować
-32 #8 Felipek 2017-04-20 05:48
To Nadtuskownik Szyszkowiaczek ciekal w przebraniu kobiety ale glo dopadła reka sprawiedliwości
Cytować
+17 #9 do zenia 2017-04-20 07:04
Widziales i nie pomogles?czy przEd toba byly sluzby?
Cytować
+7 #10 Mona_Lisa 2017-04-20 07:41
Cytuję Look:
...a może spotkano kobietę?...Artykuł tendencyjny ...hahaha

Spotkac to można na spacerze.
Kobietę zabrało pogotowie, mogła zostac potrącona przez samochód, a sprawca zamiast pomóc, uciekł zostawiając ją na drodze.
Dlatego kobietę znaleziono, a nie spotkano.
Cytować
+6 #11 brudny harry 2017-04-20 07:58
Cytuję Felipek:
To Nadtuskownik Szyszkowiaczek ciekal w przebraniu kobiety ale glo dopadła reka sprawiedliwości

inteligencja na poziomie odbytnicy u dorsza
Cytować
-6 #12 Malcia 2017-04-20 09:05
Cytuję Zeniu:
Jechalem tamtedy. Lezal na poboczu rower i plecak czerwony. Byc mam ze ktos Ta dziewczyne potracil i uciekl. [...] jaka jaka tu jest znieczulica na tym portalu. SZKODA DZIEWCZYNY

Jezeli wieziales to dlaczego nie poinformowales policji o swoim zswoim znalezisku? Brak wyobraźni...
Cytować
-5 #13 Bohdan 2017-04-20 09:29
Cytuję Malcia:
Cytuję Zeniu:
Jechalem tamtedy. Lezal na poboczu rower i plecak czerwony. Byc mam ze ktos Ta dziewczyne potracil i uciekl. [...] jaka jaka tu jest znieczulica na tym portalu. SZKODA DZIEWCZYNY

Jezeli wieziales to dlaczego nie poinformowales policji o swoim zswoim znalezisku? Brak wyobraźni...

Nieuzielenie pomocy jest karalne
Cytować
+1 #14 Mm87 2017-04-20 14:35
Cytuję Bohdan:
Cytuję Malcia:
Cytuję Zeniu:
Jechalem tamtedy. Lezal na poboczu rower i plecak czerwony. Byc mam ze ktos Ta dziewczyne potracil i uciekl. [...] jaka jaka tu jest znieczulica na tym portalu. SZKODA DZIEWCZYNY

Jezeli wieziales to dlaczego nie poinformowales policji o swoim zswoim znalezisku? Brak wyobraźni...

Nieuzielenie pomocy jest karalne

Widzial lezacy rower a nie kobiete. Szkoda ze glupot i brak czytania ze zrozumieniem n8e sa karalne
Cytować
-5 #15 PROSKUR 2017-04-20 23:50
GDZIE MOŻNA JESZCZE ZNALEŹĆ KOBIETE?
PROSZEM O INFO. (kochani piszcie do mnie)
Ps.
gdybym miał pewność że w sklepie nikt nie patrzy, to bym normalnie wzioł i MANEKINA PUKNOŁ
OJ, SUTŁACJA JEST BARDZO NAPIENTA
Cytować
+2 #16 Podkołdernik Cuchnący 2017-04-21 10:21
Cytuję PROSKUR:
GDZIE MOŻNA JESZCZE ZNALEŹĆ KOBIETE?
PROSZEM O INFO. (kochani piszcie do mnie)
Ps.
gdybym miał pewność że w sklepie nikt nie patrzy, to bym normalnie wzioł i MANEKINA PUKNOŁ
OJ, SUTŁACJA JEST BARDZO NAPIENTA

W Zieleniewie widziałem kilka owiec bez opieki,może tam spróbuj? :lol:
Cytować
0 #17 PROSKUR 2017-04-21 23:27
Cytuję Podkołdernik Cuchnący:
Cytuję PROSKUR:
GDZIE MOŻNA JESZCZE ZNALEŹĆ KOBIETE?
PROSZEM O INFO. (kochani piszcie do mnie)
Ps.
gdybym miał pewność że w sklepie nikt nie patrzy, to bym normalnie wzioł i MANEKINA PUKNOŁ
OJ, SUTŁACJA JEST BARDZO NAPIENTA

W Zieleniewie widziałem kilka owiec bez opieki,może tam spróbuj? :lol:


MASZ GOŚCIU WEŁNE WE ŁBIE
Cytować
+3 #18 kakao 2017-04-22 10:40
co z tą kobietą aktualnie-pytanie do redakcji.....
Cytować