Pan Vassiliy odebrał z rąk prezydenta miasta swój dowód osobisty. Tym samym Kołobrzeg zyskał nowego mieszkańca. Było to możliwe dzięki ustawie repatriacyjnej.

Wszystko zaczęło się od maila skierowanego do miejskiego ratusza. Pan Vassiliy pochodzi z Kazachstanu i jest z zawodu architektem. W urzędzie od dawna brakuje profesjonalistów właśnie w tej dziedzinie. Stąd zainteresowanie ze strony władz miasta, spotkanie i rozmowy na temat pracy w urzędzie. Choć na przeszkodzie stanęła znajomość języka, który przy pisaniu urzędowych decyzji musi być perfekcyjna, po młodego architekta natychmiast stawiło się jedno z kołobrzeskich biur projektowych.

Pan Vassiliy otrzymał polskie obywatelstwo i jest pełnoprawnym członkiem naszej społeczności. Dodajmy, że przyjechał do naszego miasta bez żadnego dobytku. Decyzją Rady Miasta otrzymał mieszkanie komunalne, a dzięki wsparciu mieszkańców udało się je wyposażyć w najbardziej potrzebne sprzęty.


Komentarze  

-7 #1 Asia... 2017-04-21 13:44
No i zaraz się zacznie....ze inni czekają latami na mieszkanie a on dostał itd.
Cytować
+11 #2 Pszemek 2017-04-21 14:07
Pierwsze słyszę, że brakuje profesjonalistów w tej dziedzinie? To moze jakies ogloszenie? Czy czekanko az krewny skonczy studia..?
Cytować
0 #3 ONUFRY 2017-04-21 14:59
Cytuję Asia...:
No i zaraz się zacznie....ze inni czekają latami na mieszkanie a on dostał itd.

Kobieto, nie chodzi o to aby mu nie pomóc, ale nie powinno byc takiej sytuacji, że rodowity Kołobrzeżanin oczekuje w kolejce, a Kazach dostaje od razu, bo niby dlaczego ? Powinno byc raczej na odwrót, pierszeństwo powinni miec Kołobrzeżanie, ale widac że jesteśmy my rodowici mieszkańcy chyba ostatnim sortem o który sołtys dba. Ale ucieszę was - niedługo wybory więc może sołtys kupi niektórych z was sylwestrem, myślę że w ostatni sylwester jego urzędowania w tej kadencji zabawa się odbędzie. Po prostu polityka rozdawnictwa i daleko idącej pomocy dla innych narodowości jest nienormalna, biorąc pod uwagę ilośc biednych Kołobrzeżan.
Jak skończył takie niby rozchwytywane studia, to co za problem wynając chałupę w Kołobrzegu ???
Cytować
+12 #4 masza 2017-04-21 15:28
Ależ my Polacy jesteśmy wredni.
Zawsze źle.
Niech się panu V. wiedzie :-)
Cytować
-4 #5 Omg 2017-04-21 17:27
Tak pewnie a my zaczekamy. Zacznijcie pomagac mlodym obywatelom naszego kraju. Ilu mlodych ludzi czeka na mieszkania bo ich nie stac? A on dostal bo co? I jak kur.... mamy nie byc rasistami?
Cytować
-6 #6 REAL 2017-04-21 18:10
W Kazachstanie 70% ludzi wyznaje islam,a na zdjęciu widac prawilnego Janusza i Vasyla o wyglądzie podobnym do tych z ujęc Francji,Niemiec,Angli itd..
I jak ma na nazwisko?
Cytować
-9 #7 riezunka 2017-04-21 18:12
Walierija Z. toze poluczyla mieszkanie za friko przed oczekujacymi lata cale kolobrzezanami przy ul. Bema bo - bidula.
Jak poczula grunt pod nogami to publicznie na probach wrzeszczala
"chalierne palijaki " i "Barki " Papieza nie piejom bo .....prymityw.
Nie choduj zmii na moim ciele cielaku GromBuraku .
Nie masz do tego prawa
Cytować
+8 #8 Anty Nazi Front 2017-04-21 19:14
Najwazniejsze na to nasz Slowianin Europejczyk i Bialy Czlowiek takich nam trzeba a nie nachodzcow.
Cytować
-7 #9 riezunka 2017-04-21 20:43
Nie jest zadna tajemnica , ze organizacje polonijne na UPAdlinie Bandery , Rosji czy Bialorusi itp infiltrowane jest przez wlasciwe KGB .
Pod plaszczykiem uchodzcy , nachodzcy czy innej gadzine POdsylaja nam agenture antypolska a my lapami zdrajcow rozposcierami nad nimi klosz .
Gdyby chodzilo o cala rodzine z prawdziwymi polskimi korzeniami.
Z dziecmi , ze sprawdzonymi papierami na 100 % to rozdawnictwo antypolskie da sie jakos wytlumaczyc.
Tu o taka rodzine nie chodzi wiec cala sprawa jest bardzo mocno niejasna.
Na UPAdlinie mozna kupic zas kazdy papier, nawet papier papieza na zamowienie.
Ale pod sztandarem dobra , dzieci , charytatywny i innych jakim POsluguje sie jak w tym przypadku Synekurus Nygus z genem zdrajcy od praszczurow czy jego lady Marna M.
Pytanie do zdrajcow : jakie prawa ma dzis na UPAdlinie Bandery w Niemczech itp diaspora polska ???
Odpowiedz : ZADNE !!!!!!!!!!!
Co na POwyzszy fakt 18 000 Polakow Kolobrzezan za zmywaku w Londynie odPOwiedzcie sobie knury !
Cytować
-6 #10 Kolobrzezanin_85 2017-04-22 02:20
skomentuje to tak krotko , NO COMENT :> 8) 8)
Cytować
-2 #11 PiS Owiec 2017-04-22 09:45
W chwili obecnej nie planujemy żadnych zatrudnień, gdzie ja to ostatnio słyszałem? :-*
Cytować
+8 #12 Franka 2017-04-22 10:44
Wstrętne rasistowskie wpisy....brawo młody ,sympatyczny człowieku.Najlepszego życzę.
Cytować
+5 #13 chrześcijanin 2017-04-22 11:41
Cytuję riezunka:
Nie jest zadna tajemnica , ze organizacje polonijne na UPAdlinie Bandery , Rosji czy Bialorusi itp infiltrowane jest przez wlasciwe KGB .
Pod plaszczykiem uchodzcy , nachodzcy czy innej gadzine POdsylaja nam agenture antypolska a my lapami zdrajcow rozposcierami nad nimi klosz .
Gdyby chodzilo o cala rodzine z prawdziwymi polskimi korzeniami.
Z dziecmi , ze sprawdzonymi papierami na 100 % to rozdawnictwo antypolskie da sie jakos wytlumaczyc.
Tu o taka rodzine nie chodzi wiec cala sprawa jest bardzo mocno niejasna.
Na UPAdlinie mozna kupic zas kazdy papier, nawet papier papieza na zamowienie.
Ale pod sztandarem dobra , dzieci , charytatywny i innych jakim POsluguje sie jak w tym przypadku Synekurus Nygus z genem zdrajcy od praszczurow czy jego lady Marna M.
Pytanie do zdrajcow : jakie prawa ma dzis na UPAdlinie Bandery w Niemczech itp diaspora polska ???
Odpowiedz : ZADNE !!!!!!!!!!!
Co na POwyzszy fakt 18 000 Polakow Kolobrzezan za zmywaku w Londynie odPOwiedzcie sobie knury !

na nienawiśc pomoze tylko miłośc ,zacznij kochac ludzi.
Cytować
+7 #14 chrześcijanin 2017-04-22 14:58
Cytuję REAL:
W Kazachstanie 70% ludzi wyznaje islam,a na zdjęciu widac prawilnego Janusza i Vasyla o wyglądzie podobnym do tych z ujęc Francji,Niemiec,Angli itd..
I jak ma na nazwisko?

Ciekawe do kogo ty jesteś podobny ?I co z tego gdyby jego prorokiem był Allach.
To nie Allach jest winien tego piekła na ziemi,ale przywódcy religijni.
Cytować
-5 #15 REAL 2017-04-22 15:19
Cytuję chrześcijanin:
Cytuję REAL:
W Kazachstanie 70% ludzi wyznaje islam,a na zdjęciu widac prawilnego Janusza i Vasyla o wyglądzie podobnym do tych z ujęc Francji,Niemiec,Angli itd..
I jak ma na nazwisko?

Ciekawe do kogo ty jesteś podobny ?I co z tego gdyby jego prorokiem był Allach.
To nie Allach jest winien tego piekła na ziemi,ale przywódcy religijni.

Posłuchaj tego co jego wyznawcy głoszą,a potem inteligencie powiatowy się wypowiadaj!!!!
Cytować
-8 #16 REAL 2017-04-22 15:26
Cytuję chrześcijanin:
Cytuję REAL:
W Kazachstanie 70% ludzi wyznaje islam,a na zdjęciu widac prawilnego Janusza i Vasyla o wyglądzie podobnym do tych z ujęc Francji,Niemiec,Angli itd..
I jak ma na nazwisko?

Ciekawe do kogo ty jesteś podobny ?I co z tego gdyby jego prorokiem był Allach.
To nie Allach jest winien tego piekła na ziemi,ale przywódcy religijni.

I powiedz to wszystkim rodziną zamordowanych w imię allach,a jak ci tak k#$@ na nim zależy to niech cię ochrzci i załóż burkę i za#$&@laj na kołobrzeg,to się tego samego dnia pojednasz z allachem.salem alejkum.
Cytować
+6 #17 emil zola 2017-04-22 16:55
inteligencja nie jest tym co powoduje wojny religijne ,lecz nienawiśc.
Nie wrzucaj wszystkich wyznawców Allach do wspólnego worka.
I nasi chrzescijanie też mają wiele za uszami.
Cytować
+1 #18 las 2017-04-22 17:35
"znajomość języka, który przy pisaniu urzędowych decyzji musi być perfekcyjna" :D w przeciwieństwie do pisania artykułów
Cytować
-4 #19 karolina1308 2017-04-22 19:25
No tak my kołobrzeżanie mamy czas i poczekamy na mieszkanka
Cytować
+4 #20 linka 2017-04-22 20:16
a nie możesz sobie kupic KAROLINKO ?w łyżce wody chłopaka byście utopili z zazdrości.
Wstyd....
Cytować
-4 #21 jwg kwuh 2017-04-23 09:51
Jak sobie przypomne rozmwe kwalifikacyjną
3 egzaminujących i SB jako 4 pilnujący
paranoja i patologia w tym miescie
Cytować
+5 #22 sumo 2017-04-23 12:12
Cytuję jwg kwuh:
Jak sobie przypomne rozmwe kwalifikacyjną
3 egzaminujących i SB jako 4 pilnujący
paranoja i patologia w tym miescie

o czym ty do chole.y piszesz ?jakie SB ?
BIERZESZ COŚ ,CZY CO ?
Cytować
+4 #23 Antoni Macierewicz 2017-04-23 12:19
Cytuję ONUFRY:
Cytuję Asia...:
No i zaraz się zacznie....ze inni czekają latami na mieszkanie a on dostał itd.

Kobieto, nie chodzi o to aby mu nie pomóc, ale nie powinno byc takiej sytuacji, że rodowity Kołobrzeżanin oczekuje w kolejce, a Kazach dostaje od razu, bo niby dlaczego ? Powinno byc raczej na odwrót, pierszeństwo powinni miec Kołobrzeżanie, ale widac że jesteśmy my rodowici mieszkańcy chyba ostatnim sortem o który sołtys dba. Ale ucieszę was - niedługo wybory więc może sołtys kupi niektórych z was sylwestrem, myślę że w ostatni sylwester jego urzędowania w tej kadencji zabawa się odbędzie. Po prostu polityka rozdawnictwa i daleko idącej pomocy dla innych narodowości jest nienormalna, biorąc pod uwagę ilośc biednych Kołobrzeżan.
Jak skończył takie niby rozchwytywane studia, to co za problem wynając chałupę w Kołobrzegu ???


Taki ku*** problem, że w Kołobrzegu, masz 3 mieszkania na wynajem długoterminowy a reszta na doby. Bo każdemu marzy się szybka spłata kredytu... To nic, że zarabiają jedynie ci, co mają luksusowe apartamenty po 36 tyś za 30 dni i kupione za gotówkę a cała reszta zarabia żenujące grosze przez trzy miesiące a później dokłada do interesu.
Cytować
+3 #24 Antoni Macierewicz 2017-04-23 12:22
Cytuję riezunka:
Co na POwyzszy fakt 18 000 Polakow Kolobrzezan za zmywaku w Londynie odPOwiedzcie sobie knury !


Serio? Całą rodzine na zmywak wysłałeś?
Cytować
0 #25 ONUFRY 2017-04-24 09:05
Cytuję Antoni Macierewicz:
Cytuję ONUFRY:
Cytuję Asia...:
No i zaraz się zacznie....ze inni czekają latami na mieszkanie a on dostał itd.

Kobieto, nie chodzi o to aby mu nie pomóc, ale nie powinno byc takiej sytuacji, że rodowity Kołobrzeżanin oczekuje w kolejce, a Kazach dostaje od razu, bo niby dlaczego ? Powinno byc raczej na odwrót, pierszeństwo powinni miec Kołobrzeżanie, ale widac że jesteśmy my rodowici mieszkańcy chyba ostatnim sortem o który sołtys dba. Ale ucieszę was - niedługo wybory więc może sołtys kupi niektórych z was sylwestrem, myślę że w ostatni sylwester jego urzędowania w tej kadencji zabawa się odbędzie. Po prostu polityka rozdawnictwa i daleko idącej pomocy dla innych narodowości jest nienormalna, biorąc pod uwagę ilośc biednych Kołobrzeżan.
Jak skończył takie niby rozchwytywane studia, to co za problem wynając chałupę w Kołobrzegu ???


Taki ku*** problem, że w Kołobrzegu, masz 3 mieszkania na wynajem długoterminowy a reszta na doby. Bo każdemu marzy się szybka spłata kredytu... To nic, że zarabiają jedynie ci, co mają luksusowe apartamenty po 36 tyś za 30 dni i kupione za gotówkę a cała reszta zarabia żenujące grosze przez trzy miesiące a później dokłada do interesu.

Człowieku chyba nie lałeś, w Kołobrzegu masz pełno mieszkań do wynajęcia, ale w blokach lub wieżowcach, a jak ci się marzy wynajem apartamentu na dłuższy pobyt to co innego. Weź się zorientuj, a potem pisz !!!
Cytować
+1 #26 Antoni Macierewicz 2017-04-24 10:19
Cytuję ONUFRY:
Cytuję Antoni Macierewicz:
Cytuję ONUFRY:
Cytuję Asia...:
No i zaraz się zacznie....ze inni czekają latami na mieszkanie a on dostał itd.

Kobieto, nie chodzi o to aby mu nie pomóc, ale nie powinno byc takiej sytuacji, że rodowity Kołobrzeżanin oczekuje w kolejce, a Kazach dostaje od razu, bo niby dlaczego ? Powinno byc raczej na odwrót, pierszeństwo powinni miec Kołobrzeżanie, ale widac że jesteśmy my rodowici mieszkańcy chyba ostatnim sortem o który sołtys dba. Ale ucieszę was - niedługo wybory więc może sołtys kupi niektórych z was sylwestrem, myślę że w ostatni sylwester jego urzędowania w tej kadencji zabawa się odbędzie. Po prostu polityka rozdawnictwa i daleko idącej pomocy dla innych narodowości jest nienormalna, biorąc pod uwagę ilośc biednych Kołobrzeżan.
Jak skończył takie niby rozchwytywane studia, to co za problem wynając chałupę w Kołobrzegu ???


Taki ku*** problem, że w Kołobrzegu, masz 3 mieszkania na wynajem długoterminowy a reszta na doby. Bo każdemu marzy się szybka spłata kredytu... To nic, że zarabiają jedynie ci, co mają luksusowe apartamenty po 36 tyś za 30 dni i kupione za gotówkę a cała reszta zarabia żenujące grosze przez trzy miesiące a później dokłada do interesu.

Człowieku chyba nie lałeś, w Kołobrzegu masz pełno mieszkań do wynajęcia, ale w blokach lub wieżowcach, a jak ci się marzy wynajem apartamentu na dłuższy pobyt to co innego. Weź się zorientuj, a potem pisz !!!

Nie no, lałem, nie zdrowo tak mocz trzymać, mamusia Ci nie mówiła? Pokaż mi to "pełno mieszkań" bo jestem ciekawy, agencje mają ch**, serwisy z ogłoszeniami to 90% najmu dobowego. Ja chce zobaczyć te mieszkania w blokach.... :)
Cytować
0 #27 ONUFRY 2017-04-24 11:16
Cytuję Antoni Macierewicz:
Cytuję ONUFRY:
Cytuję Antoni Macierewicz:
Cytuję ONUFRY:
Cytuję Asia...:
No i zaraz się zacznie....ze inni czekają latami na mieszkanie a on dostał itd.

Kobieto, nie chodzi o to aby mu nie pomóc, ale nie powinno byc takiej sytuacji, że rodowity Kołobrzeżanin oczekuje w kolejce, a Kazach dostaje od razu, bo niby dlaczego ? Powinno byc raczej na odwrót, pierszeństwo powinni miec Kołobrzeżanie, ale widac że jesteśmy my rodowici mieszkańcy chyba ostatnim sortem o który sołtys dba. Ale ucieszę was - niedługo wybory więc może sołtys kupi niektórych z was sylwestrem, myślę że w ostatni sylwester jego urzędowania w tej kadencji zabawa się odbędzie. Po prostu polityka rozdawnictwa i daleko idącej pomocy dla innych narodowości jest nienormalna, biorąc pod uwagę ilośc biednych Kołobrzeżan.
Jak skończył takie niby rozchwytywane studia, to co za problem wynając chałupę w Kołobrzegu ???


Taki ku*** problem, że w Kołobrzegu, masz 3 mieszkania na wynajem długoterminowy a reszta na doby. Bo każdemu marzy się szybka spłata kredytu... To nic, że zarabiają jedynie ci, co mają luksusowe apartamenty po 36 tyś za 30 dni i kupione za gotówkę a cała reszta zarabia żenujące grosze przez trzy miesiące a później dokłada do interesu.

Człowieku chyba nie lałeś, w Kołobrzegu masz pełno mieszkań do wynajęcia, ale w blokach lub wieżowcach, a jak ci się marzy wynajem apartamentu na dłuższy pobyt to co innego. Weź się zorientuj, a potem pisz !!!

Nie no, lałem, nie zdrowo tak mocz trzymać, mamusia Ci nie mówiła? Pokaż mi to "pełno mieszkań" bo jestem ciekawy, agencje mają ch**, serwisy z ogłoszeniami to 90% najmu dobowego. Ja chce zobaczyć te mieszkania w blokach.... :)

Chyba mamusia ciebie nie nauczyła lac, a poza tym dyskutowac z kimś kto nawet nie potrafi znaleźc mieszkania na wynajem w Kołobrzegu to prawie jakbyś pisac nie umiał. Nawet tutaj w zakładce ogłoszenia są 2 oferty wynajmu mieszkania na dłuższy okres, a zajęło mi to pół minuty. Weź człowieku ogarnij się. Wynajem krótkoterminowy oferują "apartamenciarze", bo do wieżowca żaden zamożniejszy klient nie pojedzie na wczasy !!!
Cytować
0 #28 Antoni Macierewicz 2017-04-24 11:39
Cytuję ONUFRY:
Cytuję Antoni Macierewicz:
Cytuję ONUFRY:
Cytuję Antoni Macierewicz:
Cytuję ONUFRY:
Cytuję Asia...:
No i zaraz się zacznie....ze inni czekają latami na mieszkanie a on dostał itd.

Kobieto, nie chodzi o to aby mu nie pomóc, ale nie powinno byc takiej sytuacji, że rodowity Kołobrzeżanin oczekuje w kolejce, a Kazach dostaje od razu, bo niby dlaczego ? Powinno byc raczej na odwrót, pierszeństwo powinni miec Kołobrzeżanie, ale widac że jesteśmy my rodowici mieszkańcy chyba ostatnim sortem o który sołtys dba. Ale ucieszę was - niedługo wybory więc może sołtys kupi niektórych z was sylwestrem, myślę że w ostatni sylwester jego urzędowania w tej kadencji zabawa się odbędzie. Po prostu polityka rozdawnictwa i daleko idącej pomocy dla innych narodowości jest nienormalna, biorąc pod uwagę ilośc biednych Kołobrzeżan.
Jak skończył takie niby rozchwytywane studia, to co za problem wynając chałupę w Kołobrzegu ???


Taki ku*** problem, że w Kołobrzegu, masz 3 mieszkania na wynajem długoterminowy a reszta na doby. Bo każdemu marzy się szybka spłata kredytu... To nic, że zarabiają jedynie ci, co mają luksusowe apartamenty po 36 tyś za 30 dni i kupione za gotówkę a cała reszta zarabia żenujące grosze przez trzy miesiące a później dokłada do interesu.

Człowieku chyba nie lałeś, w Kołobrzegu masz pełno mieszkań do wynajęcia, ale w blokach lub wieżowcach, a jak ci się marzy wynajem apartamentu na dłuższy pobyt to co innego. Weź się zorientuj, a potem pisz !!!

Nie no, lałem, nie zdrowo tak mocz trzymać, mamusia Ci nie mówiła? Pokaż mi to "pełno mieszkań" bo jestem ciekawy, agencje mają ch**, serwisy z ogłoszeniami to 90% najmu dobowego. Ja chce zobaczyć te mieszkania w blokach.... :)

Chyba mamusia ciebie nie nauczyła lac, a poza tym dyskutowac z kimś kto nawet nie potrafi znaleźc mieszkania na wynajem w Kołobrzegu to prawie jakbyś pisac nie umiał. Nawet tutaj w zakładce ogłoszenia są 2 oferty wynajmu mieszkania na dłuższy okres, a zajęło mi to pół minuty. Weź człowieku ogarnij się. Wynajem krótkoterminowy oferują "apartamenciarze", bo do wieżowca żaden zamożniejszy klient nie pojedzie na wczasy !!!

Tak, mamusia mnie nie nauczyła dyskusji z kimś, kto nie potrafi znaleźć mieszkania w Kołobrzegu. Szkoda, że jesteś tak głupi i nie potrafisz w żaden sposób myśleć inaczej niż swój.

W nadmorskich miejscowościach, gdzie turystyka jest osią zarobku, to dla ludzi nawet 23m2 i trzy kanapy na krzyż to APARTAMENT, więc z całym szacunkiem, przestań pierd****. Bo robisz to chyba tylko dlatego, aby zyskać „glorie i chwałę” w swojej głowie.
Cytować
0 #29 ONUFRY 2017-04-24 13:09
Do Macierewicza
Człowieku daj sobie coś powiedziec !!! Już napisałem ci że tutaj na ogłoszeniach w zakładce nieruchomości i podzakładce wynajem są dwie oferty wynajmu na dłuższy czas mieszkań !!! Sprawdź sobie, a jakby mi się chciało to na innych stronach bym ci ze sto innych znalazł !!!
Czy ty jesteś aż taki tępy by nie zrozumiec, że zdecydowana większośc wczasowiczów nie jest zainteresowana wynajmem na krótki pobyt wczasowy mieszkania w bloku / wieżowcu / strej kamienicy ?? Zatem osoby dysponujące takimi mieszkaniami nie mają innego wyjścia tylko wynajmują je na dłuższy pobyt !!! Rany co za baranek.
Cytować
0 #30 Antoni Macierewicz 2017-04-24 13:14
Cytuję ONUFRY:
Do Macierewicza
Człowieku daj sobie coś powiedziec !!! Już napisałem ci że tutaj na ogłoszeniach w zakładce nieruchomości i podzakładce wynajem są dwie oferty wynajmu na dłuższy czas mieszkań !!! Sprawdź sobie, a jakby mi się chciało to na innych stronach bym ci ze sto innych znalazł !!!
Czy ty jesteś aż taki tępy by nie zrozumiec, że zdecydowana większośc wczasowiczów nie jest zainteresowana wynajmem na krótki pobyt wczasowy mieszkania w bloku / wieżowcu / strej kamienicy ?? Zatem osoby dysponujące takimi mieszkaniami nie mają innego wyjścia tylko wynajmują je na dłuższy pobyt !!! Rany co za baranek.

Mi się wydaje, że Ty jesteś niepełnosprawny.

https://www.olx.pl/nieruchomosci/mieszkania/wynajem/kolobrzeg

Proszę, jeden z największych serwisów, wynajem tylko sezonowy, agencje nie mają, otodom nie ma, a jak już coś jest to dawno nieaktualne. Nawet tutaj.

Ach i dodając, widzę dzień w dzień oferty "apartamentów" na wschodniej z meblami ala wczesny gierek w cenie 200 zł doba. No ale to pewnie nie są CI wczasowicze o których mówisz.
Cytować
0 #31 ONUFRY 2017-04-24 13:16
Ty to faktycznie jesteś Macierewicz no kurcza hahahaha. Wejdź na "Ogłoszenia", ----> "nieruchomości" --------> "wynajem" i masz dwie oferty wynajmu ??? Znalazłeś czy coś znowu nie odpowiada ?? Cena czy co ??
Cytować
0 #32 Antoni Macierewicz 2017-04-24 13:22
Cytuję ONUFRY:
Ty to faktycznie jesteś Macierewicz no kurcza hahahaha. Wejdź na "Ogłoszenia", ----> "nieruchomości" --------> "wynajem" i masz dwie oferty wynajmu ??? Znalazłeś czy coś znowu nie odpowiada ?? Cena czy co ??


TAK, NIE ODPOWIADA MI TO, ŻE SĄ NIEAKTUALNE! Nie wiem jak takiemu debilowi jak Ty, można wyjaśnić tak prostą rzecz. To, że jest w internecie, to nie znaczy, że jest AKTUALNE i WOLNE. :D
Cytować
0 #33 ONUFRY 2017-04-24 13:25
Dobra człowieku koniec dyskusji. Ja za ciebie na pewno nie będę dzwonił czy są aktualne czy nie, bo dla takiego debila jak ty raczej ciężko pojąc że jak ogłoszenie znjduje się w internecie to mam prawo przypuszczac że są aktualne. Naprawdę jak można miec problem z wynajmem chałupy w Kołobrzegu człowieku :D
Cytować
0 #34 Antoni Macierewicz 2017-04-24 13:27
Cytuję ONUFRY:
Sprawdź sobie, a jakby mi się chciało to na innych stronach bym ci ze sto innych znalazł !!!


Żebyś nie wyszedł na gołosłownego, to ja poproszę, abyś znalazł te sto ofert.... Dobra, abyś nie siedział wieczności, znajdź chociaż 50. :D
Cytować
0 #35 ONUFRY 2017-04-24 13:28
Właśnie, kup gazetę kołobrzeską, głos pomorza, tam na bank coś znajdziesz hahahaha, ale coś mi się wydaje że ty to z takich że każde ogłoszenie ci odpowiadac nie będzie: a to wieżowiec a nie apartament z prawdziwego zdarzenia, a to za drogo, a to nie ma balkonu itp. itd. Ale się uśmiałem haha :lol:
Cytować
0 #36 Antoni Macierewicz 2017-04-24 13:29
Cytuję ONUFRY:
Dobra człowieku koniec dyskusji. Ja za ciebie na pewno nie będę dzwonił czy są aktualne czy nie, bo dla takiego debila jak ty raczej ciężko pojąc że jak ogłoszenie znjduje się w internecie to mam prawo przypuszczac że są aktualne. Naprawdę jak można miec problem z wynajmem chałupy w Kołobrzegu człowieku :D


No to Ci właśnie piszę, że nie są. Dobra, wróć na lekcje bo już długa przerwa się skończyła. Miłego tam, dzielny Kołobrzeżaninie. :)
Cytować
0 #37 ONUFRY 2017-04-24 13:31
Kup gazetę kołobrzeską, tylko użyj jej do czytania a nie podcierania tyłka haha :lol:
Cytować