http://www.villa-nieruchomosci.pl/
Prawdopodobnie wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną zderzenia do jakiego doszło u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Polnej w Ustroniu Morskim. Około godziny 16.00 kierująca Nissanem 60-letnia kobieta prawdopodobnie wymusiła pierwszeństwo na jadącym prawidłowo motocykliście, który uderzył w jej bok.
32-latek kierujący motocyklem został przewieziony karetką do szpitala. Druga karetka udzielała pomocy kierującej samochodem oraz znajdującemu się w aucie 9-letniemu dziecku. Prawdopodobnie nie odnieśli poważniejszych obrażeń, jednak zostali zabrani profilaktycznie na badania do szpitala. Droga na czas akcji ratunkowej została zamknięta. Na miejscu oprócz ratowników medycznych pracowali strażacy zawodowi z Kołobrzegu oraz ochotnicy z Ustronia Morskiego. Wyjaśnieniem przyczyn zderzenia oraz rozliczeniem kierowców zajęła się kołobrzeska policja.

Komentarze  

-21 #1 BORAT 2017-04-22 18:48
OOO I ZNOWU DZIELNY GRZEŚ BEZ RĘKAWIC!!!
Cytować
+24 #2 NAv 2017-04-22 20:17
Współczuję, oby motocyklista był cały. W razie powikłań zdrowotnych polecam brać od razu prawnika do walki z ubezpieczalnią, nie przyjmować ugód.
Cytować
-32 #3 3re3 2017-04-22 21:01
nie umie jeździć to ma za swoje
Cytować
+16 #4 ij3 2017-04-22 22:22
Cytuję 3re3:
nie umie jeździć to ma za swoje

Przecież to tej baby wina - czytaj ze zrozumieniem
Cytować
-14 #5 A1988 2017-04-23 00:07
Jakieś baby człowieku ten idiota na motorze byl pod wpływem
Cytować
0 #6 Mona_Lisa 2017-04-23 06:25
Cytuję A1988:
Jakieś baby człowieku ten idiota na motorze byl pod wpływem

Co nie zmienia faktu, że kobieta prawdopodobnie wymusiła pierwszeństwo.
Cytować
+12 #7 Dokurwiator 2017-04-23 09:45
Jechał ciut za wolno! Gdyby było 10km/h szybciej, to by jej najpewniej przed maską przemknął tylko. Wniosek? Brak prędkości zabija! 10 więcej ratuje życie!
Cytować
+7 #8 LwG... 2017-04-23 10:01
Cytuję A1988:
Jakieś baby człowieku ten idiota na motorze byl pod wpływem

Pod dupą nie pod wpływem baranie ty jeden ta stara baba wymusiła on jechał bardzo normalnie a jakaś prukwa pod słońce nic nie widziała a pojechała i chłopaka by nie daj Boże zabiła jeszcze dziecko wiozła oby wymiar sprawiedliwości ją odpowiednio podliczył za za utracone zdrowie tego chłopaka!!!
Cytować
-12 #9 ededede 2017-04-23 10:08
Motocykl uderzył w nissana... Bez kierowcy?... Dziwne :o
Cytować
0 #10 Kibic 2017-04-23 10:30
Co za idiota pisze że motocyklista był pod wpływem alkoholu. Motocyklista był trzeźwy a wiem bo to członek mojej rodziny
Cytować
+10 #11 Byłem widziałem 2017-04-23 11:50
Po tym, jak dmuchnął w alkomat chyba utracił wiarygodność ten motocyklista. A tyle się mówi o trzeźwości na drodze. Tylko dożywotnie zabranie prawa jazdy!
Cytować
0 #12 Cezary Wasiluk 2017-04-23 11:56
Cytuję Kibic:
Co za idiota pisze że motocyklista był pod wpływem alkoholu. Motocyklista był trzeźwy a wiem bo to członek mojej rodziny

Tylko pozazdrościć takiej rodzinki.
Cytować
+2 #13 Gutek 123 2017-04-23 17:03
Motocyklista nie tylko pijany lecz upojony
Cytować
-5 #14 Czaki 2017-04-23 17:23
Po całym już .. nieszczęśliwym zdarzeniu to i bez rękawic ... przezroczyste... BORAT
Cytować
+3 #15 Wołacz 2017-04-23 23:18
Napiszcie proszę prawdę i wprost - motocyklista był dziabnięty. Stracił panowanie i w tego niewinnego Nissana wleciał.
Cytować
0 #16 Ktos fajny 2017-04-24 11:43
Ludzie ogarnięcie się. Kierowca nie byl pijany. Nie wiecie jak było i piszecie bzdury.
Cytować
+2 #17 Byłem widziałem 2017-04-24 12:39
Cytuję Ktos fajny:
Ludzie ogarnięcie się. Kierowca nie byl pijany. Nie wiecie jak było i piszecie bzdury.
Zgadza się, kierowca nie był z tego Nissana, to motorzysta był pod wpływem i to znacznym.
Cytować
-3 #18 abt 2017-04-24 13:20
Cytuję Byłem widziałem:
Cytuję Ktos fajny:
Ludzie ogarnięcie się. Kierowca nie byl pijany. Nie wiecie jak było i piszecie bzdury.
Zgadza się, kierowca nie był z tego Nissana, to motorzysta był pod wpływem i to znacznym.

Co Wy za głupoty tu wypisujecie.Motocyklista walczy o życie w stanie krytycznym a wy ze byl pijany.Nic dziwnego najlepiej zgonic wszystko na młodego chłopaka.Wszystko wyjasnia policja.
Cytować
-2 #19 Ktos fajny 2017-04-24 15:42
Motorzysta nie był pijany widziałeś chyba źle człowieku
Cytować
-2 #20 LwG... 2017-04-24 16:26
Cytuję abt:
Cytuję Byłem widziałem:
Cytuję Ktos fajny:
Ludzie ogarnięcie się. Kierowca nie byl pijany. Nie wiecie jak było i piszecie bzdury.
Zgadza się, kierowca nie był z tego Nissana, to motorzysta był pod wpływem i to znacznym.

Co Wy za głupoty tu wypisujecie.Motocyklista walczy o życie w stanie krytycznym a wy ze byl pijany.Nic dziwnego najlepiej zgonic wszystko na młodego chłopaka.Wszystko wyjasnia policja.

Zawsze a jak nie zawsze to często ludzie widzą motocyklistów którzy zapier***ją na łeb na szyje i tym samym dobre imie nasze czyli motocyklistów którzy jeżdżą dla pasji a nie dla szpanu jest poniwierane i źle oceniane ..ludzie! motocykliści to nie CHWASTY!! Piszecie bzdury tu o naszym koledze któremu podczas przejażdzki nagle przed szybą kasku pojawił się samochód chłopak jechał 50km/h nawet nie miał czasu na reakcje hamowania lub szlifu uderzył całym przodem uwierzcie gamonie!! Że w takich sytuacjach nawet nie ma czasu powiedzieć " o boże " nie pier***cie głupot że był pijany trzeba było tam być i porozmawiać z policją a nie oczerniać nie winnego motocykliste naszego kolege który teraz walczy o życie bo jakaś kur***a stara baba nie widziała pod słońce a pojechała !! Duuużo dużo zdrówka kolego!! Oraz szybkiego powrotu do Zdrowia! A dla wszystkich plotkarek palec środkowy i pięść :cry:
Cytować
-1 #21 etyryh 2017-04-25 08:33
admin zablokuj komentarze!!!!
Cytować
0 #22 2 sort 2017-04-29 22:30
Cytuję Byłem widziałem:
Cytuję Ktos fajny:
Ludzie ogarnięcie się. Kierowca nie byl pijany. Nie wiecie jak było i piszecie bzdury.
Zgadza się, kierowca nie był z tego Nissana, to motorzysta był pod wpływem i to znacznym.

A kto to jest motorzysta :o :-? :eek:
Cytować
+1 #23 eh 2017-05-04 10:02
Ludzie, jak mogliście widziec, ze jest pod wplywem, skoro byl w takim stanie krytycznym, a wtedy troche ciezko dmuchnac w alkomat, czy moze Wy byscie dali jednak rade? Jak ludziom nic zlego nie zycze, tak oby Wam - tym ktorzy gadaja glupoty stalo sie to samo. Niech ludzie wtedy tez Was oczerniaja bez zadnej wiedzy. Bez pozdrowien
Cytować