http://www.villa-nieruchomosci.pl/
Formalnej zgody jeszcze nie ma, ale ma być ok – na piątkowym spotkaniu Urząd Morski zgodził się na wydzierżawienie plaży pod letnie imprezy masowe. Miasto negocjuje m.in. w sprawie Mistrzostw Polski w piłce plażowej.

Większość imprez masowych, które miasto organizuje co roku na kołobrzeskiej plaży, stanęło pod znakiem zapytania. Wszystko przez brak zgody Urzędu Morskiego, który uznał takie wydarzenia za niezgodne z planem zagospodarowania przestrzennego.

Jak się dowiedzieliśmy piątkowe spotkanie włodarzy miasta i urzędników słupskiego Urzędu Morskiego przyniosło oczekiwaną zmianę. - Nie mamy jeszcze zgody na piśmie, ale wiemy już, że Urząd zgodził się na wydzierżawienie plaży przez miasto – mówi Michał Kujaczyński, rzecznik Urzędu Miasta.

Oznacza to, że negocjowane i planowane przez miasto imprezy będą mogły odbyć się, jak dotychczas, na plaży. To dobra wiadomość również dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który podnajmuje plażę do celów rekreacyjnych m.in. dla firm zajmujących się wynajmem koszy plażowych czy organizacją rozrywki dla najmłodszych.


Komentarze  

-9 #1 kotwa 2017-04-24 11:55
Ten sam scenariusz,najpierw jedziemy po PIS-ie,3 tygodnie nawalanki...............a potem,spokojnie przyznajemy,wszystko będzie ok.
P.S Juto wymyślimy nowy problem,nie traćcie wiary.
Cytować
+4 #2 ONUFRY 2017-04-24 13:04
Cytuję kotwa:
Ten sam scenariusz,najpierw jedziemy po PIS-ie,3 tygodnie nawalanki...............a potem,spokojnie przyznajemy,wszystko będzie ok.
P.S Juto wymyślimy nowy problem,nie traćcie wiary.

Jak zabraknie kasy na twoje "pińcet" też będziesz ich wychwalał ??? Ludzie jednak sprzedajni są, jak można rządy ludzi, którzy po prostu nie potrafią sprawowac władzy, nawet ustaw zgodnie z prawem stworzyc (podatek od marketów klapa), ignorowac zapisy konstytucji (nie publikowanie wyroków) popierac ???
Cytować
-5 #3 Holender 2017-04-24 13:41
Cytuję ONUFRY:
Cytuję kotwa:
Ten sam scenariusz,najpierw jedziemy po PIS-ie,3 tygodnie nawalanki...............a potem,spokojnie przyznajemy,wszystko będzie ok.
P.S Juto wymyślimy nowy problem,nie traćcie wiary.

Jak zabraknie kasy na twoje "pińcet" też będziesz ich wychwalał ??? Ludzie jednak sprzedajni są, jak można rządy ludzi, którzy po prostu nie potrafią sprawowac władzy, nawet ustaw zgodnie z prawem stworzyc (podatek od marketów klapa), ignorowac zapisy konstytucji (nie publikowanie wyroków) popierac ???

A jak można popierać rządy ludzi, którzy nie mają nic przeciwko komunistów i ich wysokich emerytur? Jeden z SB-ków powiedział, że on sobie nie wyobraża życia na emeryturze za 2.000 miesięcznie, a co mają powiedzieć w takim razie ludzie, którzy dostają ledwo 1.000 emerytury?
PiS chce to zmienić żeby sprawiedliwie było dla Polaków, a nie dla złodziei, którzy już wystarczająco nakradli. Platforma nawet nie wpadła na pomysł aby pomóc jakoś ubogim rodzinom. To za Platformy przeprowadzone były nietrafione inwestycje, które dawały możliwość niektórym spółkom na zwykłe zabieranie pieniędzy na boku. To za twojej, kochanej Platformy ludziom podwyższono wiek emerytalny, obniżono składki na dzieci z MOPS-u. Jak nie wiesz jak rządziła poprzednia władza to się nie wypowiadaj ONUFRY. A no tak ty nie masz dzieci, ty nie wiesz co to znaczy pracować albo być na emeryturze za 1.000 złotych. Dlatego bronisz liberałów (w końcu sam nim jesteś). Z takim myśleniem daleko nie zajedziesz… Nic nie pozostaje liberałom jak tylko atakowanie PISu za „łamanie demokracji”. A mają gdzieś to, że to za PiS-u ludziom żyje się lepiej.
Tylko (żadna inna partia) PIS jest przeciwny wysokim emeryturom i przywilejom komunistów i chce pomóc ubogim Polakom.
Cytować
+9 #4 muhahaha 2017-04-24 13:47
Onufremu i takim jak on nie zależy na innych ludziach, mu zależy tylko na sobie, a wszyscy wiemy jak nazywa się takich ludzi jak Onufry
Cytować
-8 #5 kotwa 2017-04-24 14:28
Cytuję muhahaha:
Onufremu i takim jak on nie zależy na innych ludziach, mu zależy tylko na sobie, a wszyscy wiemy jak nazywa się takich ludzi jak Onufry

onufry całe życie głosował,głosował,i czekał by żyło się lepiej...............a oni mu mówili,poczekaj,Polska to kraj na dorobku,ośmiorniczki u sowy drogie bardzo.
Glosowałem na PIS od początku tej partii,i mam teraz potrójną satysfakcję,zwycięstwo, kasę na końcie co miesiąc,i najważniejsze,twój kwik,kwik,kwik,kwik.Miłego dnia onufry.
Cytować
+4 #6 kotwa 2017-04-24 14:34
I jeszcze jedno onufry,zazdrość to bardzo zła cecha ludzka.
Cytować
+7 #7 ONUFRY 2017-04-24 14:51
DO HOLENDER
Widzisz Holendrze, klepiesz klepiesz i nawet masz rację w niektórych sprawach, tylko wiedz jedno - ja nie popieram absolutnie żadnych rządów Platformy Obywatelskiej ? Pokaż mi choc jedno zdanie czy słowo, gdzie napisałem że popieram PO ?? Bo zachowujesz się niestety jak prosty cep - jak ktoś krytykuje PiS to znaczy że z Platfusów. A ja mam odwagę krytykowac i jednych i drugich, a jakbyś jeszcze nie zauważył to mi się nie podobała nie tylko krajowa polityka Platfusów, ale również lokalnie uważam Gromka za bardzo marnego gospodarza. Więc jak nie znasz mojego zdania nt. PO, to nie dorabiaj swojej kłamliwej teorii. Ale na marginesie zaskoczę cię, bo nie zgadzam się z odbieraniem emerytur sb-kom. A wiesz dlaczego ? Pewnie tego nie pojmiesz jak wielu co mnie zaraz zminusują, ale jest coś takiego jak prawa nabyte. Za tych sb-ków wpłacano jednak składki na ZUS, i ich emerytura wynika z konkretnych obowiązujących przepisów ówczesnego prawa. Odbieranie komuś praw nabytych to jawne działanie prawa wstecz, i nie chodzi tu o to że ja bronię sb-ków. Takim tępym sposobem myślenie może w ogóle wszystkich zlikwidujmy, co urodzili się za PRL-u, odbierzmy dyplomy lekarzom którzy uczyli się w PRL-owskich uczelniach medycznych, itp. itd. itp. itd. Nie dajmy się zwariowac, za PRL-u nie btło wcale najgorzej, a gdyby nie wieżowce i bloki tam powstałe, to chyba sporo osób by mieszkało pod mostem, bo ten wasz dobrobyt z zachodu idący powoduje, że bogacz i właściciel hotelu zarabia dużo, a pracownikowi płaci ochłap. Co do sb-ków - powinni byc jak najbardziej osądzeni, ale po 1 - nie powinno byc odpowiedzialności zbiorowej, a po 2 - niestety ani Platfusy ani pisiory nie potrafili winnych ukarac, to odbierają im emerytury, żałosny ten rząd. Co do programu 500+ to uważam że należy dawac wędkę a nie rybę, czyli np. te pieniądze przeznaczyc na dopłaty do wynagrodzeń, wtedy nawet pracodawcy by chętniej takie osoby zatrudniali. Ale oczywiście lepiej leżec bykiem i czekac na 500, bo nic nie trzeba robic. Poza tym ta pomoc jest niesprawiedliwa, bo pomija 1 dziecko.
Cytować
+1 #8 ONUFRY 2017-04-24 14:53
Cytuję kotwa:
Cytuję muhahaha:
Onufremu i takim jak on nie zależy na innych ludziach, mu zależy tylko na sobie, a wszyscy wiemy jak nazywa się takich ludzi jak Onufry

onufry całe życie głosował,głosował,i czekał by żyło się lepiej...............a oni mu mówili,poczekaj,Polska to kraj na dorobku,ośmiorniczki u sowy drogie bardzo.
Glosowałem na PIS od początku tej partii,i mam teraz potrójną satysfakcję,zwycięstwo, kasę na końcie co miesiąc,i najważniejsze,twój kwik,kwik,kwik,kwik.Miłego dnia onufry.

Hahaha wiesz co gościu, ja sobie radzę i bez Platfusów, i też bez twoich oszołomów z PiS-u, a tobie jak zabiorą "pińcet" to dopiero będzie lament i biadolenie. Masz ręce to do roboty !!
Cytować
-2 #9 kotwa 2017-04-24 15:16
Cytuję ONUFRY:
Cytuję kotwa:
Cytuję muhahaha:
Onufremu i takim jak on nie zależy na innych ludziach, mu zależy tylko na sobie, a wszyscy wiemy jak nazywa się takich ludzi jak Onufry

onufry całe życie głosował,głosował,i czekał by żyło się lepiej...............a oni mu mówili,poczekaj,Polska to kraj na dorobku,ośmiorniczki u sowy drogie bardzo.
Glosowałem na PIS od początku tej partii,i mam teraz potrójną satysfakcję,zwycięstwo, kasę na końcie co miesiąc,i najważniejsze,twój kwik,kwik,kwik,kwik.Miłego dnia onufry.

Hahaha wiesz co gościu, ja sobie radzę i bez Platfusów, i też bez twoich oszołomów z PiS-u, a tobie jak zabiorą "pińcet" to dopiero będzie lament i biadolenie. Masz ręce to do roboty !!

Przepraszam Cię,pomyliłem się,nie jesteś lemingiem,jesteś komuszkiem.
Cytować
+2 #10 koło 2017-04-24 18:08
Cytuję ONUFRY:
Cytuję kotwa:
Cytuję muhahaha:
Onufremu i takim jak on nie zależy na innych ludziach, mu zależy tylko na sobie, a wszyscy wiemy jak nazywa się takich ludzi jak Onufry

onufry całe życie głosował,głosował,i czekał by żyło się lepiej...............a oni mu mówili,poczekaj,Polska to kraj na dorobku,ośmiorniczki u sowy drogie bardzo.
Glosowałem na PIS od początku tej partii,i mam teraz potrójną satysfakcję,zwycięstwo, kasę na końcie co miesiąc,i najważniejsze,twój kwik,kwik,kwik,kwik.Miłego dnia onufry.

Hahaha wiesz co gościu, ja sobie radzę i bez Platfusów, i też bez twoich oszołomów z PiS-u, a tobie jak zabiorą "pińcet" to dopiero będzie lament i biadolenie. Masz ręce to do roboty !!

uuu zabrali emeryturkę Sbecką :cry: :cry:
Cytować
+5 #11 robcius 2017-04-24 18:22
Panowie ... rozmawialiśmy o pozwoleniu na organizacje imprez masowych na kołobrzeskiej plaży .... :-)
Cytować
+4 #12 Hura 2017-04-24 20:19
A co b. Boxem tata załatwi synkowi czy juz nie ma układów w PiS i UM ?
Cytować
+4 #13 ONUFRY 2017-04-25 08:02
Cytuję koło:
Cytuję ONUFRY:
Cytuję kotwa:
Cytuję muhahaha:
Onufremu i takim jak on nie zależy na innych ludziach, mu zależy tylko na sobie, a wszyscy wiemy jak nazywa się takich ludzi jak Onufry

onufry całe życie głosował,głosował,i czekał by żyło się lepiej...............a oni mu mówili,poczekaj,Polska to kraj na dorobku,ośmiorniczki u sowy drogie bardzo.
Glosowałem na PIS od początku tej partii,i mam teraz potrójną satysfakcję,zwycięstwo, kasę na końcie co miesiąc,i najważniejsze,twój kwik,kwik,kwik,kwik.Miłego dnia onufry.

Hahaha wiesz co gościu, ja sobie radzę i bez Platfusów, i też bez twoich oszołomów z PiS-u, a tobie jak zabiorą "pińcet" to dopiero będzie lament i biadolenie. Masz ręce to do roboty !!

uuu zabrali emeryturkę Sbecką :cry: :cry:

No nie, niestety nie posiadam emeryturki sb-ckiej, ani jeszcze w ogóle nie jestem emerytem. Jednak czytając twoją odpowiedź, jak i gościa o ksywce "kotwa" dochodzę do porażającego wniosku: wasze nastawienie jest takie, by tylko samemu coś nachapac, samemu dostac, a to czy to jest normalne czy sprawiedliwe to nie ma dla was znaczenia. Dokładnie wyjaśniłem to z sb-kami. A może jak ty przejdziesz na emeryturę to tobie zabierzmy 2 / 3 i przekażmy na dzieci w Afryce - to dopiero byś lamentował, że przecież wpłacili za ciebie przez tyle lat składki to ci się należy. Ty gościu nawet nie jesteś w stanie odróżnic ukaranie kogoś za swoje winy (niektórzy sb-cy oczywiście powinni byc ukarani) od odbierania komuś praw nabytych. Nic dziwnego że wiele osób oburza się, że czepiam się powszechnego panującego w naszym mieście nepotyzmu rodzinnego przy zatrudnianiu. Ty pewnie materialisto i hipokryto też się do nich zaliczasz, gdybyś miał załatwioną cieppłą posadkę np. w MEC to byś wył z nienawiści że ktoś się ciebie czepia, a wiedziałbyś doskonale że to moralnie naganne i nieuczciwe faworyzowanie swoich chocby miernych. Rany co za gośc. Jak mi dają to dobrze, jak innym dają to źle. No cóż żal .......
Cytować
0 #14 rysa 2017-04-27 17:25
Jednego dnia coś co nie jest zgodne z planem miejscowym drugiego dnia jest zgodne co to za prawo? Na co te uchwały radt miasta?
Cytować