Dopiero drugi przetarg wyłonił nabywcę prezydenckiej Skody Superb. Przypomnijmy, miasto próbowało sprzedać samochód za określoną przez biegłego cenę 58 tysięcy złotych brutto. Gdy do przetargu nikt nie stanął ponownie ogłoszono licytację – tym razem za 43.500 zł brutto. Licytujących było czterech. Ostatecznie auto kupiła firma Auto Handel z Rzeszowa za kwotę 52.305 zł.
Miasto rozpisało postępowanie na wynajem nowego samochodu. To dużo tańsza forma eksploatacji służbowych aut wprowadzona już przez wiele jednostek samorządu terytorialnego. O tym jaki to będzie samochód i jakie będą rzeczywiste koszty jego eksploatacji podamy niebawem.


Komentarze  

+7 #1 Bohdan 2017-04-24 15:39
Czyli nowa skoda superb w tzw abonamencie
Cytować
+14 #2 Obywatel 2017-04-24 16:21
A nie można czegoś tańszego za nasze podatki ???
Cytować
+5 #3 dodo 2017-04-24 16:26
tak najlepiej matizem jezdzic obywatelu
Cytować
+12 #4 elew 2017-04-24 17:45
JA BYM PROPONOWAŁ TE ZAWALI DROGI POD PLANDEKĄ CO JEŻDŻĄ PO MIEŚCIE.......
Cytować
+1 #5 v 2017-04-24 17:52
Przypuszczam,że będzie to Toyota z literką P.
Cytować
+6 #6 molllllo 2017-04-24 19:33
Taczke dla pana prezydenta kupie za swoje
Cytować
+3 #7 Menda 2017-04-24 19:35
Dupe powozil ,a teraz chce lexsusa..........
Cytować
+17 #8 Pytający 2017-04-24 20:02
Panie Prezydencie zamiast zmieniać zabawki mógłby Pan wprowadzić do Kołobrzegu program MIESZKANIE + ,czekam bo nie stać mnie na mieszkanie od Pana Mariana.Pasowałoby mi na terenach powojskowych ul.Mazowiecka.Zrób Pan coś dla ludzi.Słyszałem że niektórzy prezesi spółek miejskich mają kilka mieszkań w mieście i to takich od Mariana ,czy to prawda?
Cytować
0 #9 kierowca lpg 2017-04-24 22:57
Cytuję Obywatel:
A nie można czegoś tańszego za nasze podatki ???

montaż lpg będzie 50% taniej
Cytować
0 #10 kierowca lpg 2017-04-24 22:58
lepiej niż w banku
Cytować
0 #11 moniek 2017-04-25 16:42
no to teraz na rowerze będzie jeździł....
Cytować
-2 #12 Jaś Fasola 2017-04-25 18:03
A ja słyszałem ze teraz Pan Prezydent będzie się Teslą elektryczna woził ! Gratulacje fajna zabawka szkoda tylko ze za nasze podatki
Cytować
-1 #13 Skif 2017-05-01 13:33
Jpie... ludzie czy wam dupę żal będzie ściskał całe życie?! Róbcie tak żeby mieć więcej a nie pierd... tylko ... gdyby nie on dalej byście żyli w szarym obskurnym mięcie TŁUKI !!! ;-)
Cytować