Warszawska firma Europlan zaprezentowała wizualizację obiektu handlowego, który miałby powstać przy ulicy Młyńskiej. Na miejscu niszczej niszczejącego budynku sąsiadującego z Kauflandem, który teraz pełni funkcję nośnika reklamowego miałby powstać galeria handlowa "Melia"



"Melia" jest planową siecią obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski. W kołobrzeskiej galerii miałoby się znajdować 20 lokali, które mieściłyby się na 1800 m kw i byłby uzupełnieniem dla oferty marketu Kaufland. Wokół nowej inwestycji powstałoby także pięćdziesiąt nowych miejsc parkingowych.

Inwestor jeszcze nie zdradził kiedy obiekt dawnych "warsztatów", który został nominowany do najbrzydszego budynku w Polsce miałby zniknąć z mapy Kołobrzegu.


Komentarze  

+68 #1 MHM 2017-04-28 10:17
Tylko żeby apteki tam kolejnej nie było :D :D
Cytować
+48 #2 Pepco & CCC 2017-04-28 10:37
A będzie kolejne PEPCO i CCC? :lol: :lol: :lol:
Cytować
+24 #3 ojejku 2017-04-28 10:37
juz na wizualizacji jest apteka hihihi. A ciekawe gdzie chcę zrobic te 50 miejsc. Na mapce widac 16 i prawde mówiąc to więcej tam sie nie zmieści... Dobre hahaha.
Cytować
+25 #4 Obywatel 2017-04-28 10:46
KFC będzie i Multikino ? Tego brakuje...
Cytować
+25 #5 Niepewna 2017-04-28 11:00
Jak zwykle skończy się na planowaniu bo ten czy tamten nie wyrazi zgody a inny nie da pozwolenia ehh żeby tak powstało coś naprawdę pożytecznego zamiast kolejnych sklepów tych samych marek 40stego jubilera i setnej apteki...gdyby tak miało być to jestem za...ale wyjdzie jak zwykle mogę się założyć
Cytować
+5 #6 Rok 2017-04-28 11:03
Fajny pomysł przydałaby sie pożądna galeria w Kołobrzegu !
Cytować
+13 #7 ZKL-PO 2017-04-28 11:38
świetny pomysł!!!!!!!!!
oby tylko nasi urzędnicy szybko zmienili plan zagospodarowania tej części miasta
Cytować
+52 #8 ... .... 2017-04-28 11:38
Jezu w tym mieście nie ma inc innego prócz polityki galerii i niemców
Cytować
+60 #9 Karol1 2017-04-28 11:42
Na litość boską nie róbcie kolejnej ćwierć pseudo galerii... A w środku Pepco, CCC i milion aptek...
Cytować
+19 #10 Poprostu.. 2017-04-28 11:58
Firna ryzykuje swoje oieniądze i niech buduje jesli uwaz,ze jej to się opłaca, a przy okazji zniknie maszkara w centrum miasta.Trzymajmy kciuki aby Budzistowie powstała wielka galeria z kinem.Dla przypomnienia: nasi wybrancy w Radie Miasta zablokowali plany budowy porzadnej galerii z kinem przy ulicy Zurawiej.Jakos nikt z nas nie krytykował ich decyzji.
Cytować
+46 #11 zainteresowany 2017-04-28 12:22
Empik by się przydał !!!
Cytować
-25 #12 jack strongjack 2017-04-28 12:29
...musi być kościół ...albo ...Ooo!...przytułek dla emigrantów hmmm???!!!
Cytować
0 #13 Ala95 2017-04-28 12:38
W końcu! :-* :-* :-*
Cytować
+9 #14 Marcin1234 2017-04-28 12:39
Zrobcie tam jakas sieciowke Silownie porzadna .! :) :o
Cytować
+8 #15 AgniesKa 2017-04-28 12:51
Kolejna apteka! Nazekacie. Polacy to hipokondrycy i wszyscy sa lekarzami. Na wszystko biora leki. Jest popyt jest podaz to oczywiste. Nie jedzcie tyle lekow to nie bedzie tyle aptek. Proste. Ja mieszkam w miescie wielkoscia kolobrzegu za granica. U nas sa 3 apteki. A w Kg ile?
Cytować
+2 #16 Lupilu 2017-04-28 12:56
A to nie jest zabytek te 'warsztaty' tam stojące?znowu coś ma zniknąć
Cytować
+10 #17 Misiek2 2017-04-28 13:04
heh, jakiś sezon na "pseudo-projekty" widzę, kto żyw wrzuca jakieś takie koszmarki z... ciemnych czeluści, bez ładu i składu. Tak - to miejsce prosi się o zagospodarowanie, ale to coś tutaj to słabe jest. No i czy koniecznie kolejne miejsce handlowe? Nie samymi zakupami/sklepami człowiek żyje...
Cytować
0 #18 ADRIANJ 2017-04-28 13:27
Cytuję ojejku:
juz na wizualizacji jest apteka hihihi. A ciekawe gdzie chcę zrobic te 50 miejsc. Na mapce widac 16 i prawde mówiąc to więcej tam sie nie zmieści... Dobre hahaha.

Na dachu :D
Cytować
+12 #19 Petronela 2017-04-28 13:44
Czy bedzie tam TESCO lub inny taki byle nie biedronka bo tych mamy 5 w naszym mie
scie .
Cytować
+15 #20 ZKL-PO 2017-04-28 13:45
Cytuję zainteresowany:
Empik by się przydał !!!

empik ma byc w księgarni przy Walki Modych
Cytować
+4 #21 zen 2017-04-28 13:46
A może coś dla Młodych ludzi których się gania po całym mieście. Jakaś DYSKOTEKA. Coś.. by młodzież mogła się spotyka
Cytować
+5 #22 zen 2017-04-28 13:47
Nie zapominajmy o młodych ludziach.. TO NASZA PRZYSZŁOŚ
Cytować
+12 #23 A. 2017-04-28 13:51
Po ch** kolejne centrum handlowe? Dwa hosso to za mało? Do tego powstaje 'KARUZELA' w budzistowie. Kolejne croppy i housy do kolekcji będą bo nie otworzą nic bardziej sensownego? Nie za dużo tego?
Cytować
+10 #24 ? 2017-04-28 14:06
Tesca, KFC i multikina. Jakie górnolotne marzenia. Litości ludzie.
Cytować
+11 #25 Jebiewdenko 2017-04-28 14:15
Wygląda jak dom uciech ciotki Kryśki
Cytować
+15 #26 Siemaxx 2017-04-28 14:21
I CO KOLEJNY CROPP I HOUSE? ZAOFEROWALIBYŚCIE COŚ NOWEGO NIŻ TO CO STARE, BY POWIĘKSZYĆ I ZWABIĆ POBLISKIE MIASTA NA ZAKUPY W KOŁOBRZEGU, A NIE CIĄGLE JEŹDZIĆ DO KOSZALINA
Cytować
+2 #27 Zanciahahaksbdb 2017-04-28 14:24
Zróbcie tam MCFIT'a
Cytować
+5 #28 SQ1 2017-04-28 15:08
Cytuję MHM:
Tylko żeby apteki tam kolejnej nie było :D :D

Lub optyka:)
Cytować
+5 #29 MIŁOŚNIK BYLECZEGO 2017-04-28 15:27
((((((((((((((((((((((((((-:
HOSSO 3 z uroczym salonikiem prasowym
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Cytować
+10 #30 yyyyyyyyy 2017-04-28 15:55
Może MeliNa to nazwac :lol:
Cytować
+13 #31 Nata 2017-04-28 15:59
Dwie galerie już są :D
Moze jakieś miejsce do spędzenia kreatywnie czasu.
Proponuję PORZADNE KINO!
Cytować
+5 #32 ksiądz 2017-04-28 16:27
kolejna apteka, butik, i ciastkarnia, a jak się chce coś przydatnego kupic, to albo wyjazd na Szczecin, albo internetowo i niepewnie.
Cytować
+3 #33 Kołobrzeg 1 2017-04-28 17:23
Panie Krzysztofie, proszę sprawdzić plan zagospodarowania. Tam nie ma sklepów o tej powierzchni.
Cytować
+1 #34 Kasia455 2017-04-28 18:24
Super , nareszcie zniknie ten brzydki budynek dobra lokalizacja , blisko centrum miasta , tylko żeby kino i fajne sklepy były .
Cytować
+4 #35 Kasia455 2017-04-28 18:29
Cytuję Siemaxx:
I CO KOLEJNY CROPP I HOUSE? ZAOFEROWALIBYŚCIE COŚ NOWEGO NIŻ TO CO STARE, BY POWIĘKSZYĆ I ZWABIĆ POBLISKIE MIASTA NA ZAKUPY W KOŁOBRZEGU, A NIE CIĄGLE JEŹDZIĆ DO KOSZALINA

Cytuję Siemaxx:
I CO KOLEJNY CROPP I HOUSE? ZAOFEROWALIBYŚCIE COŚ NOWEGO NIŻ TO CO STARE, BY POWIĘKSZYĆ I ZWABIĆ POBLISKIE MIASTA NA ZAKUPY W KOŁOBRZEGU, A NIE CIĄGLE JEŹDZIĆ DO KOSZALINA

Cytuję Siemaxx:
I CO KOLEJNY CROPP I HOUSE? ZAOFEROWALIBYŚCIE COŚ NOWEGO NIŻ TO CO STARE, BY POWIĘKSZYĆ I ZWABIĆ POBLISKIE MIASTA NA ZAKUPY W KOŁOBRZEGU, A NIE CIĄGLE JEŹDZIĆ DO KOSZALINA

A co masz przeciwko Koszalinowi jak zrobią S6 to do Koszalina 20 min .
Cytować
-12 #36 burdel Citi 2017-04-28 19:41
FeSStung Kalijabrijeg z najlepszego uzdrowiska w Polsce
POd prostakiem GromBurakiem
PrzePOczwarzyl sie dzien POdniu
Przez lata cale
W miasto hotel - burdel z kurtyzanamni :oops:
I dziesiatki galeryji z aptekamni
A w nieich kondonamni i POdpaskamni
Burdel , ktoren odwiedza jeszcze czasem
Tysiace mlodych urodzonych tu z eksodusu
I eksterminacji zrobionej lapami przy korycie zdrajcow
Bez kregoslupu i jajcow gbura GromBura
I Dlugieho Cwetru z Rodziny Na Swojem
A garbie i POrtwelu mojem :sad:
Krwiopijczej Gnidy Rudej i jego Marnej Mery chudej RNS :-*
Cytować
+2 #37 zola 2017-04-28 19:41
Cytuję ... ....:
Jezu w tym mieście nie ma inc innego prócz polityki galerii i niemców

no pewnie - lepiej niech stare rudery stoją, "atrakcyjne" dla oka... Masz pieniądze to sam zainwestuj w coś innego
Cytować
0 #38 Poprostu.. 2017-04-28 20:38
Burdelu:Jesteś powaznie chory i chyba nie wiesz na co;
Cytować
0 #39 dany_Pl 2017-04-28 22:48
Cytuję Obywatel:
KFC będzie i Multikino ? Tego brakuje...

Za mały teren, aby to zrobic. Pewnie powielą częśc obiektów z dwóch Hosso.
Cytować
+11 #40 Jurek z okna 2017-04-29 09:53
Zróbmy tam "prawdziwą" galerię czyli: Pepco, Żabkę, Rossmann, aptekę, ABC delikatesy, pocztę, kwiaciarnię, punkt lotto, ślusarza, Vision Express, Cropp, cukiernię, lumpeks jakiś i sklep z dewocjonaliami. To przyciągnie tłumy. Zawsze przyciąga!
Cytować
+5 #41 Zły obywatel 2017-04-29 10:12
Jezu... nie lepiej by było zrobić miejsce spotkań dla młodzieży? Bardzo to by się przydało, siedzą cały czas w Hali Milenium i broja. Ehh ale nie lepiej żeby były tu 3 galerie do której chodzą turyści bo kolobrzezanie wiedzą już co jest w tych sklepach i jeżdżą i tak do Koszalina. :sigh:
Cytować
+4 #42 Monty payton 2017-04-29 10:49
haahahah pewnie pepco ccc i nic więcej a mogli by decatlona np zrobic deichmana itd heh idzie się załamac praca tam tylko dla młodych panienek i nic wiecej dobrze wymalowanych bo takie sie do galerii handlowych bierze a moze tesco w końcu otworzą mnie tam kolejna galeria handlowa nie kręci zupełnie dno i nic więcej 2 hosso mamy po co nam kolejne badziewie w mieście ????????????????
Cytować
0 #43 leniu 2017-04-29 12:00
Cytuję Karol1:
Na litość boską nie róbcie kolejnej ćwierć pseudo galerii... A w środku Pepco, CCC i milion aptek...

Pewnie, lepiej nic nie robić siedząc cały dzień pierdząc w stołek.
Cytować
+5 #44 Szybkizenon 2017-04-29 12:29
Po co zrobić jedną dużą galerię gdzie jest dużo rzeczy i fajnych sklepów postawmy 4 galerie gdzie i tak Gówno będzie
Cytować
+3 #45 Ufo 2017-04-29 13:33
Na cholere to potrzebne, lepiej zrobić tam porządny burdel jak w Szczecinie są. Okultyzm idiotyzm .
Cytować
-3 #46 burdel Citi 2017-04-29 17:32
Jedna galeryje z galeryjankamni , biurwami znajomej krolika.
GromBurak POwinien zawiesc swoja skoda super beeeeew bagazniku w ratach naszym mlodym kolobrzezanom na zmywak do Londynu .
18 000 ( osiemnastu tysiacom ) mlodych , wyksztalconych pelnych energii i zapalu mlodych kolobrzezan.
Kolobrzezan , ktorzy w ramach zaplanowanej wysiedlen i eksterminacji POd riezuncew .
W wyniku exodusu nasi mlodzi nastepcy tych , co z ruin podnosili KOLOBRZEG i budowali to miasto i jego potege od wypalonej ziemi i morza ruin .Trafili teraz na zmywak do Londynu .
Im tez cos od zycia sie nalezy z dywident wysilku ojcow
Bedzie ona galeryja z dodatkiem na ucieche lizakiem na oslode dla wygnancow od
TenTego Tamtego SkutecznoDynamometrycznego GromBuraka . rada moja taka :-*
Cytować
+2 #47 Oświecony... inaczej 2017-04-29 22:11
Bardziej opłacalny byłby dom opieki dla "olddojczów";)
Cytować
+3 #48 Galer. 2017-04-29 23:02
Kiedy będzie IKEA w Kołobrzegu???? :lol:
Cytować
+1 #49 dany_Pl 2017-04-30 00:21
Cytuję Oświecony... inaczej:
Bardziej opłacalny byłby dom opieki dla "olddojczów";)

Niech zrobią dom opieki dla kodomitów :D
Cytować
-1 #50 KGB/FSB 2017-04-30 08:18
Czy ten projekt robil nowozasiedlony w Kolobrzegu architekt sniadolicy co podaje sie ze mial przodkow Polakow.?
Zasiedlony za intryga ryzego Cwetru Dlugiego RNS.
Viecerzego , ktory w kazdym POkrecie w Kolobrzegu i zadaniu antypolskim sabotazowym , agenturalnym macza swe parszywe lapy czpion.
Cytować
-3 #51 KGB/FSB 2017-04-30 08:39
Rudzielca RNS Synekurusa Nygusa , POtomka zbrodniarzy NKWD i UB ktorzy mordowali polskich patriotow.
Rudzielca z genem gnidy i zdrajcy pod lupe wezma specsluzby
Do analizy kazde dzialanie , ktore bez wyjatku konczy sie poteznymi stratami dla miasta Kolobrzeg i Panstwa Polskiego .
To szkolona antypolska wyjatkowo perfidna bezkregowa gnida
Moralny karzel - mutant :sad:
Cytować
0 #52 Ktosik 2017-04-30 09:57
Cytuję MHM:
Tylko żeby apteki tam kolejnej nie było :D :D

Budynek jest szkaradny, nieważne ci tam zrobi inwestor, - dla nas ważne jest to, że chce zainwestować, jego inwestycja to nie nasz mieszkańców koncert życzeń tylko jego wizje. Dla mnie pomysl jest oki, może być wewnątrz cokolwiek aby ta szkarada zniknęła z okolicy.
Cytować
-1 #53 To bylo chyba zamiast 2017-04-30 10:39
Zamiast pustego ....szkaradnego... niech stanie piekna kolejna .....
puszka Pandory sprzedajaca obce towary wytwarzane przez ....Polakow na emigracji a kupowanych tu w Kolobrzegu przez ......helmutow , riezunow i wankow
Puszka Pandory, ktorych juz dziesiatki zasmiecaja Kolobrzeg bezpowrotnie przeksztalcajac to piekne kiedys

MIASTO UZDROWISKO i PORT MORSKI
w tardowisko + setki straganow i burdel ku uciesze obcym.
I wypieraja Polakow , Kolobrzan na zmywak a sciagaja riezunow za 2 zl /h
Zamist zydowskiego handlu w miescie ktory topi juz Kolobrzeg.
Inne propolskie samorzady otworzyly juz lata temu
ZIELONE SWIATLO DLA MALYCH POLSKICH FIRM !!!!!
W tym syfie feSStung KODerastow i UBekow polskie firmy dalej rozkrada sie i zwija w tym dziesiatki malych .
Proba kradziezyzacji przez folksdojczow gaulajtera tfuSSka
-PZB
- Uzdrowisk
- Szpitala i w tym CAMORRA
- Miejskiej Energetyki Cieplnej....atramentu brak...?
To zadanie dla lokalnych zdrajcow i sorzedawczykow przy korycie .
POd wodza GromBuraka, ktory latal u Hejke w jarmulce wkolo skansenu pejsatych z Sorosem i Josifem Owadia ( goje)
google - wpisz : josif owadia goje
Cytować
+2 #54 JepJepan 2017-04-30 15:27
I Jeszcze burdelik proszę ponieważ ostatnio chodzili wczasowicze po wylotowej i pytali się o tego typu usługi:D
Cytować
+3 #55 sensi 2017-04-30 16:42
i przez takie właśnie ambitne pomysły, w Kołobrzegu nie ma nic ciekawego, czegoś, czego nie ma w każdym mieście, np. coś z rozrywki, w najgorszym przypadku sklep, którego u nas nie ma, a nie 2xhosso,galeria-molo, ta rzekomo nowa co ma byc, żabki, freshe, biedronki razy x i milion aptek. Może by tak warto byłoby zapytac mieszkańców, co by chcieli w swoim mieście? heee i żyło by się lepiej :))
Cytować
+2 #56 badabumtsss 2017-04-30 21:05
Powstanie kolejny pasaż handlowy nazwany galerią handlową? A w nim królować będą House i Coppy, albo kolejne sklepy z bielizną za 400 zł. A wiecie czego nie ma w kg? Ooutletu np. sklepów z porządnymi ciuchami a nie reklamówkami. np. Calvin Klein, Hilfinger. Kina na pewno nie będzie bo by nasze podstarzałe Wybrzeże padło całkowicie. Byłabym zadowolona też z Empika i Nord fisha.
Cytować
+1 #57 Dan. Kg 2017-05-01 07:52
Cytuję Petronela:
Czy bedzie tam TESCO lub inny taki byle nie biedronka bo tych mamy 5 w naszym mie
scie .

Przecież jest napisane że cała ta `galeria' będzie uzupełnieniem oferty kauflanda
Cytować
+3 #58 taki tam 2017-05-02 11:12
Cytuję MHM:
Tylko żeby apteki tam kolejnej nie było :D :D

Apteka jest potrzebna.......przecież lemingi na potęgę wpierniczają suplementy diety.......w końcu w TV pokazali to trzeba jeść.....
Cytować
+3 #59 bodek 2017-05-02 18:19
W projekcie nie zapomnijcie o aptece, jeszcze jedna przyda się w Kołobrzegu
Cytować
0 #60 lucekX 2017-05-10 17:22
upadek państwa :oops: dookoła same sklepy i żadnej wytwórczości; praca w Kołobrzegu dla kasjerek, recepcjonistek i kelnerek - to nie jest normalne; jak Białogard - bieda aż piszczy ale marketów tam dostatek!
Cytować
+1 #61 Słoniu 2017-05-23 00:35
Cytuję burdel Citi:
FeSStung Kalijabrijeg z najlepszego uzdrowiska w Polsce
POd prostakiem GromBurakiem
PrzePOczwarzyl sie dzien POdniu
Przez lata cale
W miasto hotel - burdel z kurtyzanamni :oops:
I dziesiatki galeryji z aptekamni
A w nieich kondonamni i POdpaskamni
Burdel , ktoren odwiedza jeszcze czasem
Tysiace mlodych urodzonych tu z eksodusu
I eksterminacji zrobionej lapami przy korycie zdrajcow
Bez kregoslupu i jajcow gbura GromBura
I Dlugieho Cwetru z Rodziny Na Swojem
A garbie i POrtwelu mojem :sad:
Krwiopijczej Gnidy Rudej i jego Marnej Mery chudej RNS :-*

Znowu ten psychol?
Cytować
+1 #62 Słoniu 2017-05-23 00:39
Cytuję To bylo chyba zamiast:
Zamiast pustego ....szkaradnego... niech stanie piekna kolejna .....
puszka Pandory sprzedajaca obce towary wytwarzane przez ....Polakow na emigracji a kupowanych tu w Kolobrzegu przez ......helmutow , riezunow i wankow
Puszka Pandory, ktorych juz dziesiatki zasmiecaja Kolobrzeg bezpowrotnie przeksztalcajac to piekne kiedys

MIASTO UZDROWISKO i PORT MORSKI
w tardowisko + setki straganow i burdel ku uciesze obcym.
I wypieraja Polakow , Kolobrzan na zmywak a sciagaja riezunow za 2 zl /h
Zamist zydowskiego handlu w miescie ktory topi juz Kolobrzeg.
Inne propolskie samorzady otworzyly juz lata temu
ZIELONE SWIATLO DLA MALYCH POLSKICH FIRM !!!!!
W tym syfie feSStung KODerastow i UBekow polskie firmy dalej rozkrada sie i zwija w tym dziesiatki malych .
Proba kradziezyzacji przez folksdojczow gaulajtera tfuSSka
-PZB
- Uzdrowisk
- Szpitala i w tym CAMORRA
- Miejskiej Energetyki Cieplnej....atramentu brak...?
To zadanie dla lokalnych zdrajcow i sorzedawczykow przy korycie .
POd wodza GromBuraka, ktory latal u Hejke w jarmulce wkolo skansenu pejsatych z Sorosem i Josifem Owadia ( goje)
google - wpisz : josif owadia goje

Czy to ciagle ten sam idiota tylko pod roznymi nickami?
Cytować