Kolejny raz zespoły ustrońskich oldbojów Astry Ustronie Morskie, sędziów ZZPN oraz przedstawiciele kołobrzeskich mediów zagrały Memoriale Mariana Molcana. Impreza odbyła się tradycyjnie na boisku w Ustroniu Mroskim. Zmagania toczyły się jak zwykle w przyjaznej atmosferze, a podczas rozgrywek pamiętano szczególnie o patronie turnieju – Marianie Molcanie. Był on sędzią piłkarskim, przewodniczącym Wydziału Sędziowskiego KOZPN, który zginął tragicznie w styczniu 2003 roku w wypadku samochodowym.

W tym roku, puchar ufundowany przez rodzinę zmarłego trafił w ręce sędziów ZZPN. Drugie miejsce zasłużenie wywalczyły Media. Trzecia, ostatnia pozycja przypadła gospodarzom turnieju – oldbojom Astry. Na stadionie oprócz sportowych emocji nie zabrakło atrakcji dla rodzin i najmłodszych uczestników zabawy. Był kiermasz rozmaitości oraz darmowa gar – kuchnia przygotowana przez sołectwa: Ustronie Morskie i Sianożęty. Niewątpliwą atrakcją był też z pewnością pokaz psów – maltańczyków, oraz zabawa taneczna „pod chmurką”. Impreza zakończyła się zabawą taneczną "pod chmurką"


IMG_0002
IMG_0005
IMG_9720
IMG_9722
IMG_9725
IMG_9726
IMG_9733
IMG_9734
IMG_9735
IMG_9739
IMG_9943

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama