×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kolejny raz zespoły ustrońskich oldbojów Astry Ustronie Morskie, sędziów ZZPN oraz przedstawiciele kołobrzeskich mediów zagrały Memoriale Mariana Molcana. Impreza odbyła się tradycyjnie na boisku w Ustroniu Mroskim. Zmagania toczyły się jak zwykle w przyjaznej atmosferze, a podczas rozgrywek pamiętano szczególnie o patronie turnieju – Marianie Molcanie. Był on sędzią piłkarskim, przewodniczącym Wydziału Sędziowskiego KOZPN, który zginął tragicznie w styczniu 2003 roku w wypadku samochodowym.

W tym roku, puchar ufundowany przez rodzinę zmarłego trafił w ręce sędziów ZZPN. Drugie miejsce zasłużenie wywalczyły Media. Trzecia, ostatnia pozycja przypadła gospodarzom turnieju – oldbojom Astry. Na stadionie oprócz sportowych emocji nie zabrakło atrakcji dla rodzin i najmłodszych uczestników zabawy. Był kiermasz rozmaitości oraz darmowa gar – kuchnia przygotowana przez sołectwa: Ustronie Morskie i Sianożęty. Niewątpliwą atrakcją był też z pewnością pokaz psów – maltańczyków, oraz zabawa taneczna „pod chmurką”. Impreza zakończyła się zabawą taneczną "pod chmurką"


IMG_0002
IMG_0005
IMG_9720
IMG_9722
IMG_9725
IMG_9726
IMG_9733
IMG_9734
IMG_9735
IMG_9739
IMG_9943

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama