Na początku maja kołobrzeska policja otrzymała zgłoszenie o dwóch mężczyznach, którzy sterroryzowali młodego sprzedawcę w przyczepie gastronomicznej na parkingu przy jednym z kołobrzeskich marketów. 30- i 33-latek groziło 17-latkowi każąc mu przygotować dwa kebaby. Kiedy otrzymali jedzenie poszli na pobliski przystanek komunikacji miejskiej. Tam też zostali zatrzymani przez patrol policji. Obaj byli pijani. Następnego dnia usłyszeli zarzuty wymuszenia rozbójniczego za co grozi im nawet 10 lat za kratami. Sąd zastosował wobec nich policyjny dozór.

Komentarze  

+25 #1 123456789 2017-05-08 13:00
Dobre :lol: :D :lol:
Cytować
+49 #2 Gawron 2017-05-08 13:07
Kretyni ...brak słów
Cytować
+19 #3 takżeten 2017-05-08 13:23
Kołobrzeżanie podążają za modą terroryzowania tureckich przysmaków :lol: :lol: :lol:
Cytować
+12 #4 saddamm 2017-05-08 13:26
I to jeszcze pewnie spod "kauflandu "
Obstrukcja w gratisie !!!
Pewnie cały dołek zasrali :D
Cytować
-12 #5 Majkello 2017-05-08 13:30
" KAŻĄC mu przygotować " - szkoda, że Wam nie KARZĄ pisac tych artykułów ze słownikiem w ręce ;) :zzz
Cytować
-3 #6 Daryl 2017-05-08 13:31
:lol: bad boys bad boys What we gonna do 8)
Cytować
+21 #7 Heniek102 2017-05-08 13:32
Spod kaufa nawet za darmo bym nie chciał. Za duże ryzyko że nie zdążę do kibla.
Cytować
-7 #8 Zoska 2017-05-08 13:37
Cytuję Heniek102:
Spod kaufa nawet za darmo bym nie chciał. Za duże ryzyko że nie zdążę do kibla.

Kibel masz obok! A tak naprawdę mega smaczne kebaby. Od roku jak mam ochote na kebaba to tylko tam ! :-)
Cytować
-4 #9 Daryl 2017-05-08 13:43
Pozdrawiam Adriana który robi super super frytki i nawet soli daje więcej polecam frytki bez keczupu
Cytować
+29 #10 Nieameba 2017-05-08 13:43
Cytuję Majkello:
" KAŻĄC mu przygotować " - szkoda, że Wam nie KARZĄ pisac tych artykułów ze słownikiem w ręce ;) :zzz

Każąc od kazać, amebo.
Cytować
+19 #11 5e7q2 2017-05-08 13:56
Za co siedzisz ? Za kebaba :lol: :lol: :lol:
Cytować
+14 #12 Cabbage 2017-05-08 14:00
Cytuję Majkello:
" KAŻĄC mu przygotować " - szkoda, że Wam nie KARZĄ pisac tych artykułów ze słownikiem w ręce ;) :zzz

Najpierw może sam do niego zajrzyj :D
Cytować
+2 #13 Zośka1 2017-05-08 14:09
Cytuję Majkello:
" KAŻĄC mu przygotować " - szkoda, że Wam nie KARZĄ pisac tych artykułów ze słownikiem w ręce ;) :zzz

poczytaj wielbicielu poprawnej polszczyzny
http://www.prosteprzecinki.pl/czeste-bledy/karze-czy-kaze
Cytować
-7 #14 wisimullacha 2017-05-08 14:35
uwarzam RZE jest to rozeznanie mozliwosci zaprowadzenia terrorru POprzez ISIS w wykonaniu wisimullachow.
W prywatnem Ksiestwie Prostaka GromBuraka.
Widziolek jeich , mialy sniade maski i sPOd krotkich sPOdienek wystawaly im obrzezane napletoki. z POnadnormatywnech
fallusow :oops:
Tu koncza sie zarty :sad:
Jak przyslowie mowi ....
....Turek myslal ze to zarty :-)
Zerka a ten naplet juz obdarty .... :sad:
Cytować
+1 #15 Tadzik 2017-05-08 15:16
Cytuję Zoska:
Cytuję Heniek102:
Spod kaufa nawet za darmo bym nie chciał. Za duże ryzyko że nie zdążę do kibla.

Kibel masz obok! A tak naprawdę mega smaczne kebaby. Od roku jak mam ochote na kebaba to tylko tam ! :-)

ZJEDZ SOBIE KEBSA U TURKA OBOK L.ECLERCA ALBO W SYTO KOŁO DWORCA. TO WYWRÓCI TWÓJ ŚWIAT DO GÓRY NOGAMI.
Cytować
-1 #16 Kebabiarz 2017-05-08 17:00
Cytuję Heniek102:
Spod kaufa nawet za darmo bym nie chciał. Za duże ryzyko że nie zdążę do kibla.


A ty gościu chyba z konkurencji jesteś i żal ci d... ściska, że nie kupują u ciebie a pod Kaufem.
W Bad Boys dobre kebaby dają.
Cytować
-4 #17 miejscowy 2017-05-08 18:01
Cytuję Heniek102:
Spod kaufa nawet za darmo bym nie chciał. Za duże ryzyko że nie zdążę do kibla.

dobre tam mają żarełko :-)
Cytować
+5 #18 Jurek z okna 2017-05-08 20:10
Dlatego każdy sprzedawca w tym mieście powinien mieć pod ladą shotguna/obrzyna i 16 naboi.
Cytować
+3 #19 Brajan66 2017-05-08 20:39
Cytuję Zoska:
Cytuję Heniek102:
Spod kaufa nawet za darmo bym nie chciał. Za duże ryzyko że nie zdążę do kibla.

Kibel masz obok! A tak naprawdę mega smaczne kebaby. Od roku jak mam ochote na kebaba to tylko tam ! :-)

Przecież kebaby to syf jakich mało! Dużo tłuszczy nasyconych i pustych kalorii. Za tą cenę można zjeść ziemniaczki, surówkę i karkóweczkę bądź coś z kurczaka.
Cytować
0 #20 Rolo55 2017-05-08 20:43
Cytuję miejscowy:
Cytuję Heniek102:
Spod kaufa nawet za darmo bym nie chciał. Za duże ryzyko że nie zdążę do kibla.

dobre tam mają żarełko :-)

To chyba nigdy dobrego kebaba nie jadłeś. Podejdź koło E. Lecrec'a do turka, to gwarantuje Ci, że nigdzie indziej nie będziesz chodził po kebaba.
Cytować
+1 #21 Jaaaaaa 2017-05-08 20:55
Cytuję saddamm:
I to jeszcze pewnie spod "kauflandu "
Obstrukcja w gratisie !!!
Pewnie cały dołek zasrali :D

Chyba sam masz obstrukcję :)
,,Obstrukcja – inaczej zaparcie, utrudnione lub niezbyt częste oddawanie stolca."
Cytować
-2 #22 Zoska 2017-05-08 23:00
Cytuję Tadzik:
Cytuję Zoska:
Cytuję Heniek102:
Spod kaufa nawet za darmo bym nie chciał. Za duże ryzyko że nie zdążę do kibla.

Kibel masz obok! A tak naprawdę mega smaczne kebaby. Od roku jak mam ochote na kebaba to tylko tam ! :-)

ZJEDZ SOBIE KEBSA U TURKA OBOK L.ECLERCA ALBO W SYTO KOŁO DWORCA. TO WYWRÓCI TWÓJ ŚWIAT DO GÓRY NOGAMI.

Wybacz jadłam i tu i tu. W E.leclerku pomyja :-D W a Syto ujdzie :-D a Moj świat do góry nogami wywracaja inne przyjemności niż Kebs :-P :-P
Cytować
0 #23 MARION 2017-05-08 23:39
Cytuję Gawron:
Kretyni ...brak słów

Głodni kretyni ale opici hi hi.
Cytuję Gawron:
Kretyni ...brak słów
Cytować
+3 #24 Ciaparito 2017-05-09 01:34
Ciaparito make me kebab i chuuuuj :D
Cytować
+1 #25 Antonik 2017-05-09 01:53
Cytuję Rolo55:
Cytuję miejscowy:
Cytuję Heniek102:
Spod kaufa nawet za darmo bym nie chciał. Za duże ryzyko że nie zdążę do kibla.

dobre tam mają żarełko :-)

To chyba nigdy dobrego kebaba nie jadłeś. Podejdź koło E. Lecrec'a do turka, to gwarantuje Ci, że nigdzie indziej nie będziesz chodził po kebaba.

Jadłem ale nie wiem jak smakuje bo dostalem 3 milimetrowe paski ktore gdzies zgubily sie miedzy warzywami, przy kauflandzie przynajmniej miesa nie zaluja. Jadlem lepsze niz przy kauflandzie ale do turka nie wroce nigdy bo jak ktos oszczedza na mnie to ja oszczedze na nim. Poza tym wszyscy maja to samo mieso wazne zeby towar rotowal to bedzie swieze i tyle. Pozostaje kwestia kto da z nich wiecej.
Cytować
+1 #26 maik 2017-05-09 09:17
To nie w Sandomierzu a w Kołobrzegu powinno się kręcic "Ojca Tadeusza"
Cytować
+1 #27 aaaa1111 2017-05-09 09:34
a próbowaliście kebaba przy latarni morskiej z baraniny? Takie właśnie mięso powinno byc w kebabie. Polecam
Cytować
0 #28 Google 2017-05-09 14:53
Ale co jak co HADI najzje.bańszy kebab w mieście ^ ^
Zahir rozpie,rdala wszystko, 3:0 dla ciapatego
Cytować
0 #29 norwegianzio 2017-05-09 17:04
Tak sie bawi, tak sie bawi Ko Lo Brzeg!!!!
Cytować
-1 #30 Degustator kebsow :D 2017-05-09 18:46
Ja ostatnio próbowałem "u szwagra" bis a vis ekonoma. Jadłem bule i jestem meeega pozytywnie zaskoczony. Świeża, fajna buła, ciekawy smak, na mięso - jakość, ilość - nie mogę powiedzieć złego słowa
Cytować
+1 #31 Rolo55 2017-05-09 20:57
Cytuję Google:
Ale co jak co HADI najzje.bańszy kebab w mieście ^ ^
Zahir rozpie,rdala wszystko, 3:0 dla ciapatego

W Hadi, fakt, jest najwięcej mięsa w porównaniu do innych lokali ale za to kebaby od nich są bardzo suche, mam na myśli bułkę, która nie jest posmarowana sosem przed nałożeniem dodatków.
Cytować
+1 #32 zef 88 2017-05-11 09:47