Autor takich przebojów jak „Fire in the rain” czy „Brother oh Brother” a także zwycięzca Eurowizji 2015, ma być główną gwiazdą kołobrzeskiej imprezy. Jest ona planowana na 9 lipca i odbędzie się pod patronatem Radia Zet i Telewizji Polsat.

W tym roku Szwecja ma być bardzo popularna na plażowym koncercie inaugurującym sezon letni w Kołobrzegu. Oprócz Zelmerlöwa, którego przeboje można usłyszeć w polskich rozgłośniach radiowych, ma wystąpić jeszcze jedna ze szwedzkich gwiazdek, uczestniczka Eurowizji, która dopiero rozpoczyna swoją karierę poza granicami kraju.

Jak co roku organizatorzy imprezy stawiają jednak na polskich artystów. Ma ich wystąpić ośmiu lub dziewięciu m.in. Grzegorz Hyży i Patrycja Markowska. Władze miasta nie chcą jeszcze dzisiaj zdradzać nazwisk wszystkich planowanych artystów, bo jak tłumaczą wciąż jeszcze trwają ostatnie negocjacje.

Wiadomo już jednak, że miasto dopłaci do letniej imprezy pół miliona złotych. To koszt kampanii promocyjnej, która wiąże się z wydarzeniem m.in. relacją „na żywo” w radiu i telewizji.
Wszystkie koncerty odbędą się na scenie budowanej koło Kamiennego Szańca. Cała impreza planowana jest na 9 lipca.

Komentarze  

+29 #1 hydrozagadka 2017-05-15 13:14
Znów ten Kamienny Szaniec... Architektura i klimat odpustu. Przy Bałtyku są bardzo dobre warunki do organizacji koncertu. Ciekawe komu i dlaczego Bałtyk nie pasuje...?
Cytować
+28 #2 flawiusz 2017-05-15 13:23
podzielam wątpliwości poprzednika - czy plaża centralna przestała pełnic rolę reprezentacyjną? Zrozumiałe było przeniesienie sceny w czasie remontu molo i dojsia, dlaczego teraz nie powróciła na stare miejsce?
Za przemawia szeroka plaża, molo, schody przed Bałtykiem pozwalające coś zobaczyc stojącym daleko.
Cytować
+10 #3 starxx 2017-05-15 14:53
Kamienny Szaniec wygrywa pod jednym względem - można dojechac do samej plaży ciężkim tirem, aby wyładowac elementy do budowy sceny, nagłośnienie itd.
A przy molo? Kto się podpisze pod tym, aby na nowy chodnik wjechał ciężki tir? I zaraz się okaże, że okolice mola to jeden wielki jakże drogi bubel, bo wszystko zaraz popęka.
Cytować
+3 #4 ? 2017-05-16 07:42
Cytuję starxx:
Kamienny Szaniec wygrywa pod jednym względem - można dojechac do samej plaży ciężkim tirem, aby wyładowac elementy do budowy sceny, nagłośnienie itd.
A przy molo? Kto się podpisze pod tym, aby na nowy chodnik wjechał ciężki tir? I zaraz się okaże, że okolice mola to jeden wielki jakże drogi bubel, bo wszystko zaraz popęka.

No tak, bo w tym mieście najpierw się robi, później mysli.
Cytować
-2 #5 Gienia67 2017-05-16 11:10
Kiedy podana zostanie reszta lajnapu? Osobiście nie ukrywam, iż liczę jeszcze na takie gwiazdy jak Konczita Wurst, Tokio Hotel, Polina Gagarina, Lordi :-)
Cytować
-1 #6 ONUFRY 2017-05-16 14:54
Zróbcie koncert DISCO POLO,ręczę że więcej osób by się bawiło niż przy ochlastanych radiowych piosenkach oraz piosenkach nikomu nieznanych nowicjuszy. No tak ale rozumiem, osoby uważające tą muzykę za prymitywną są na tyle zacofane, że nie widzą tego, że muzyka taneczna musi byc prosta, bo inaczej by nie była taneczną. I dlaczego jeździcie samochodami na kołach, przecież koło wymyślili już ludzie pierwotni ??? Rozumiecie mój przekaz ???
Cytować
0 #7 .. 2017-05-16 16:34
O MATKO MANSSSS! :lol:
Cytować
-2 #8 michu3 2017-05-17 08:45
Cytuję ONUFRY:
Zróbcie koncert DISCO POLO,ręczę że więcej osób by się bawiło niż przy ochlastanych radiowych piosenkach oraz piosenkach nikomu nieznanych nowicjuszy. No tak ale rozumiem, osoby uważające tą muzykę za prymitywną są na tyle zacofane, że nie widzą tego, że muzyka taneczna musi byc prosta, bo inaczej by nie była taneczną. I dlaczego jeździcie samochodami na kołach, przecież koło wymyślili już ludzie pierwotni ??? Rozumiecie mój przekaz ???

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo się mylisz i jak dużo krzywdy naszym mózgom i uszom robi taka - twoim zdaniem - "muzyka taneczna".
Cytować
-2 #9 ONUFRY 2017-05-17 09:29
Myślę że najwięcej krzywdy mózgom tworzą takie rodzaje muzyki jak hip - hopki, tego nawet się słuchac normalnie nie da. Ale widzę że ty z takich, którzy nie potrafią merytorycznie się odnieśc, więc zapytam ciebie inaczej - dlaczego jeździsz pojazdami które poruszają się na kołach, przecież koło wymyślili już ludzie pierwotni ??? Dlatego - chociaż i tak tego nie pojmiesz - muzyka taneczna musi byc prosta, bo inaczej by nie była taneczną. Jak muzyka taneczna źle działa na twój mózg, to masz pecha, może zacznij używac dopalacze, wtedy na pewno ozdrowiejesz haha.
Cytować
0 #10 bbeeaattaaa 2017-06-21 16:56
dzisiaj nieoficjalna strona polsatu podała kilku innych artystów: m.in. Mahan Moin (ta Szwedzka gwiazda), Red Lips, Kasia Cerekwicka, Karolina Artymowicz itd. i wcale nie wygląda na to, żeby na koncercie było tylko 8-9 artystów. Będzie ich nieco więcej
Cytować