W środowe przedpołudnie w pobliżu skrzyżowania dróg krajowych nr 10 i 11 protestowało Stowarzyszenie Gmin, Powiatów i Województw Droga S11. Należy do niego także Kołobrzeg, który reprezentowany był przez prezydenta, Janusza Gromka. Był to wyraz poparcia 55 samorządów oraz wszystkich chętnych osób dla budowy jedenastki w standardzie drogi ekspresowej. Chodzi o przebudowanie 550 kilometrów drogi łączącej województwa zachodniopomorskie, wielkopolskie, opolskie i śląskie. Dla Kołobrzegu jest to druga najważniejsza trasa obok szóstki łączącej Szczecin z Gdańskiem.






Komentarze  

+11 #1 młody22 2017-05-17 14:57
Witaj Gromek. Pytają się ciebie szeregowi członkowie PO, którym w zamian za lata bieganiny przy kampaniach wyborczych w niczym kompletnie nie pomogłeś: czy pojechałeś tam z musu, bo już młodzi dawni członkowie PO was zostawili i nie było kogo wysłac za free aby pojechał i połaził po drodze ? czy jednak to promowanie się i lanserka ??
Cytować
-22 #2 Oue 2017-05-17 15:00
Brawo panie Prezydencie, a Pisiorki zamiast ujadac walczyć u swoich ministrów o drogę!
Cytować
+17 #3 kierowca4 2017-05-17 15:36
Pojechał tam swoją nową skodą superb? Nie mógł wziąc Octawię albo fabię? albo najlepiej fiata pandę? przecież to jest taniocha i też jeździ. Miliony polaków tak jeżdżą a on musi w luksusy opływac?
Cytować
+13 #4 eee? 2017-05-17 15:59
Po lewej koles z kabaertu Nowaki?
Cytować
+29 #5 Logik 2017-05-17 16:27
OBUDZIŁ SIĘ.
To jego partia budowała w pierwszej kolejności E 6 by towary z niemieckich portów mogły szybko docierać do Rosji z pominięciem portów Gdyni i Gdańska.
Nie dbali by budować S 11 pomimo ze to było i jest w żywotnym interesie Kołobrzegu.
Z tego co pamiętam to jedynie Hoc walczył o S 11.
Cytować
+19 #6 Anty Nazi Front 2017-05-17 17:01
Ale wstyd :roll:
Cytować
-6 #7 Ogłoszenie Parafialne 2017-05-17 17:37
Poszukujemy doświadczonych UBowców :o
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1738740146152785&id=224929477533867¬if_t=notify_me_page¬if_id=1495028725833166
Cytować
+12 #8 Jeż Dżący 2017-05-17 17:48
Cytuję Anty Nazi Front:
Ale wstyd :roll:

Oj tam, oj tam. Pan Prezydent nie zgubił się, bo trasa była mało skomplikowana, nic kompromitującego nie powiedział bo do mikrofonu daleko stał. Tyle tylko strat, ile skodzina spaliła. A w Urzędzie spokój mieli przez cały dzień. Nie dramatyzujmy :)
Cytować
-1 #9 Jeż Dżący 2017-05-17 17:50
Cytuję Jeż Dżący:
Cytuję Anty Nazi Front:
Ale wstyd :roll:

Oj tam, oj tam. Pan Prezydent nie zgubił się, bo trasa była mało skomplikowana, nic kompromitującego nie powiedział bo do mikrofonu daleko stał. Tyle tylko strat, ile skodzina spaliła. A w Urzędzie spokój mieli przez cały dzień. Nie dramatyzujmy :)

Trasa marszu protestacyjnego oczywiście :)
Cytować
+16 #10 da 2017-05-17 17:54
zenada już tak nisko upadlo to towarzystwo
Cytować
+11 #11 xsol 2017-05-17 19:21
Ręce opadają 8 lat, 8 lat....
Wstydu trzeba nie mieć albo być politykiem PO .
Cytować
+13 #12 pisiorek 2017-05-17 19:42
Cytuję młody22:
Witaj Gromek. Pytają się ciebie szeregowi członkowie PO, którym w zamian za lata bieganiny przy kampaniach wyborczych w niczym kompletnie nie pomogłeś: czy pojechałeś tam z musu, bo już młodzi dawni członkowie PO was zostawili i nie było kogo wysłac za free aby pojechał i połaził po drodze ? czy jednak to promowanie się i lanserka ??
Gromek dopiero teraz może wyrażać gniew ,bo za PO dostałby w łeb od towarzyszy że szumi .Dobra postawa naszego prezydenta ,tylko parę lat za późno więc się nie liczy ,pobite gary,ściema przedwyborcza- senatorska.
Cytować
+12 #13 pisiorek 2017-05-17 19:59
Cytuję eee?:
Po lewej koles z kabaertu Nowaki?

Możliwe,patrząc na to z boku ,to wygląda jak kabaret .Gdzie ci panowie byli za czasów PO.Podejrzewam że ci panowie są w szeregach PO i dopiero teraz przypomnieli sobie o tak potrzebnej drodze.
Cytować
+19 #14 Mariucha R 2017-05-17 20:04
8 lat qrwa rządzenia PO to przeciwko czemu on protestuje. Wiem protestuje że go oszukali ci z Peło
Cytować
+6 #15 prezydent 2017-05-17 20:46
A mam was w dupie i tak mi placa ,wolnego nie wziolem
Cytować
+8 #16 Franek Kot 2017-05-17 22:22
Ten to jak nie protestuje to udziela wywiadów w ogólnopolskiej Tkk :) Człowiek bardzo medialny wręcz. Te piękne porcelanowe twarze w krawatach chcą S11 by ludzie wyprowadzający się z Kołobrzegu jak najszybciej mogli uciec :).
Cytować
-9 #17 noszok 2017-05-17 22:52
było dużo lat by wykorzystać swoje znajomości teraz zostaje branie przykładu ze sw Andrzeja Leppera z którego tak się nabijaliście idąc tym rozumowaniem jak dojdziecie do władzy będziecie robić to co Kaczyński ?
Cytować
+8 #18 Passat B5 PRESTIŻ I KOMFORT 2017-05-18 00:48
xD Ale szopka. Mogli założyć gumowce i gnój na drogę wyrzucić. Cyrk na poziomie kraju trzeciego świata, niech się bardziej postarają bo takim pajacowaniem nic nie ugrają.
Cytować
+6 #19 trzecia sila banderowska kila 2017-05-18 01:35
Uwazaj Sromek bo na przejsciach dla pieszych wala Skoda Superbeeee :-|
POniej wolaja prywaten armie kedzierzaweho sm do zacierania tropu .
Oraz osla Huka coby spiscil za mnie trochi juchy
I Pod POduchy POd POduchy :lol:
Cytować
+1 #20 miro 2017-05-18 05:12
protestowac powinna pani prezydent-marszałek a czas pana janusza gromka minął
Cytować
+7 #21 T2000 2017-05-18 07:54
Ten grubas ma siłę chodzić? Pewnie się nieźle spocił
Cytować
+5 #22 Logik 2017-05-18 08:07
Sądzi że S 11 wjedzie do Sejmu lub Senatu
a Kołobrzeg przekaże "Barbi" deklarowała poparcie dla E 6.
Cytować
+2 #23 młody22 2017-05-18 08:11
Cytuję miro:
protestowac powinna pani prezydent-marszałek a czas pana janusza gromka minął

Poi 1 - nie przypominam sobie by ona była prezydentem !!!
Po 2 - nie przypominam sobie by była ona marszałkiem, a nawet wicemarszałkiem
Po 3 - nie przyszła bo zapomniała nożyczek w torebce.

Zmień lekarza, ten ci szkodzi :lol:
Cytować
-8 #24 Ziemowit 2017-05-18 14:29
Panie prezydencie bardzo ładnie Panu w zielonym
Cytować
+2 #25 Kolejorz 2017-05-19 11:04
Cytuję Ziemowit:
Panie prezydencie bardzo ładnie Panu w zielonym

Ziemowit - nastawniczy ??? :lol:
Cytować
+1 #26 semafor 2017-05-19 12:21
Ziemowit, człowiek z młotkiem?
Cytować
0 #27 maik 2017-05-21 14:08
Cytuję Mariucha R:
8 lat qrwa rządzenia PO to przeciwko czemu on protestuje. Wiem protestuje że go oszukali ci z Peło

Jakoś Peło wprowadziło przynajmniej S6, a PIS uciął ją za Koszalinem. W Polce są tysiące wójtów, burmistrzów i prezydentów więc siły przebicia pojedynczej osoby są żadne. Twoim tokiem rozumowania S6 zostało ucięte ręką posła Hoca...
Cytować