Podobnie jak na co dzień nauczyciele postanowili dać swoim podopiecznym nieco więcej niż jest od nich wymagane. Stąd kadra Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego „Okruszek” na scenie Regionalnego Centrum Kultury. Występ zorganizowano w ramach obchodów 30-lecia istnienia ośrodka. Jednak nie tylko nauczyciele zaprezentowali się na deskach RCK. Były także popisy artystyczne młodzieży, na co dzień uczęszczającej do placówki.

Był też czas na wspomnienia, których w trakcie trzech dekad nazbierało się całe mnóstwo. Jak to zwykle przy takich okazjach bywa, na ręce dyrektor Joanny Szymańskiej z okazji jubileuszu płynęły życzenia od wszystkich szczebli samorządu. Tak było pierwszego dnia. W środę z kolei odbył się przegląd twórczości młodzieży niepełnosprawnej z całego województwa zachodniopomorskiego zatytułowany „Plejada Talentów”.

Komentarze  

0 #1 Balbina 2017-05-19 11:21
Fajne, ale gdzie jest w tym uroczystym dniu była Pani dyrektor Ania M. tak przecież zasłużona, oddana i zaangażowana w życie tej placówki. Czyżby POpadła w wir pracy i wysłała Hoka na imprezę.
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama