Fundacja Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Autyzmem i Inną Niepełnosprawnością „Zwyczajnie żyć” już 9 czerwca, na Stadionie Miejskim organizuje charytatywny mecz piłki nożnej. To już trzecia impreza, w której amatorska drużyna gospodarzy Media i Przyjaciele zmierzy się z drużyną KołobrzeżanNie zabraknie znanych gości! Po raz drugi drużynę dziennikarzy zasili Piotr Reiss, legenda Lecha Poznań. Swój udział w meczu zapowiedział również Andrzej Twarowski, którego miłośnicy piłki nożnej znają i uwielbiają – to popularny „Twaro” , komentator Canal+. Szeregi drużyny przeciwników zasili Rafał Różycki – piłkarz niegdyś grający w Kotwicy, ale także w ŁKS, Hertha Berlin czy Polonia Warszawa. W tej drużynie zagra także Agnieszka Rylik. 

Tradycyjnie podczas meczu, który podzielony jest na kwarty, odbędą się licytacje. Wśród wielu cennych nagród będą do wygrania m.in. wspaniałe dwie koszulki: wyjazdową Legii Warszawa z podpisami pierwszej drużyny, którą dostarczyła nam Fundacja Legii oraz koszulkę polskiej reprezentacji piłki ręcznej również z podpisami od Rafała Różyckiego. 


Mecz poprzedni piłkarski pojedynek AP Kotwicy z Dynamem Berlin. To spotkanie rozpocznie się już o godzinie 17.00

Na najmłodszych będą czekały dmuchańce i inne atrakcje dla dzieci. Czeka na Was także grill, kawa, herbata i lody. W dniu meczu na terenie Kołobrzegu będzie można spotkać wolontariuszy, u których kupicie cegiełki wartości 10 zł. 

 

mecz Media vs. Kołobrzeżanie rozpocznie się o godzinie 19. Podzielony on będzie na 4 kwarty trwające po 15 minut.

Serdecznie zapraszamy.

Komentarze  

0 #1 Aloj 2017-05-18 18:08
SORY , chyba nie doczytałam , gdzie to będzie?
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama