To jest oczywiste, że to zemsta – mówił Krzysztof Plewko podczas zwołanej przez siebie konferencji. To odpowiedź na zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez radnego, które kilka dni temu wpłynęło do kołobrzeskiej prokuratury

Oskarżenia dotyczą m.in. przyjęcia korzyści majątkowej, znieważenia, zniesławienia czy składania fałszywych oświadczeń majątkowych.
Podczas swojej konferencji Plewko przedstawił dokumentację dotyczącą prowadzonej przez niego sprawy nieprawidłowości w przyszpitalnym Zakładzie Patomorfologii, którą zamierza przedstawić w prokuraturze. Zdaniem radnego donos do tej instytucji jest ściśle związany z tym właśnie tematem. - Ja się nawet cieszę z tego zawiadomienia, bo może teraz zainteresują się tym odpowiednie instytucje – mówił radny. Dodał również, że wie kto złożył donos ale nie chce o tym mówić. - To jest zemsta – mówił Plewko.

Z czego miałabym wynikać? Według radnego powód jest wszystkim znany – niemal od dwóch lat Plewko zgłasza do mediów a także organów ścigania nieprawidłowości, których, jak podkreśla, doszukał się w działalności firmy dzierżawiącej Zakład Patomorfologii. Zarzuty które radny kierował do tego przedsiębiorstwa (AVA Arkadiusza Ambroziaka) i władz szpitala dotyczyły m.in. niewłaściwego przechowywania zwłok czy uprzywilejowanego traktowania jednej z kołobrzeskich firm pogrzebowych, która zdaniem Plewki zrobiła z prosektorium „swój dom pogrzebowy”.

Zdaniem radnego zarzuty kierowanego w jego stronę są absurdalne. - Nie mam nic do ukrycia. Jestem uczciwym człowiekiem – mówił podczas swojej konferencji. Podkreślił, że chce aby jak najszybciej wszczęto postępowanie w jego sprawie i czeka na wezwanie do prokuratury. (iws)


Komentarze  

+1 #1 Tak i 2017-05-19 14:09
Nie przepadam za gościem ale wierzę że jest uczciwy. Może czasami narwany i nadgorliwy ale napewno żadnych łapówek nie brał. Że to jest zemsta to jest zemsta i proba uciszenia twidać gołym okiem
Hmm
Cytować
-13 #2 Ogłoszenie Parafialne 2017-05-19 14:13
Baba Wanga powiada, że jak się prawdę mówi i pisze n portali e-kg to niewygodnym staje się. Pozdrawiam Pana, trzymam za Pana kciuki, będzie dobrze.
Cytować
-15 #3 Kwiatekk 2017-05-19 14:26
Wy wszyscy jesteście uczciwi :lol:
Cytować
+27 #4 Turdepolone 2017-05-19 14:49
Panie Plewko przestań Pan mydlić ludzia oczy!
Cytować
+29 #5 Guttenberg 2017-05-19 14:58
Jak to jest pani Plewko zatruwać innym życie i mieć z tego satysfakcję?
Cytować
+26 #6 Co by nie mówić 2017-05-19 15:05
Co by nie mówić to kolejna spektakularna porażka społecznego prokuratora!
Cytować
+19 #7 Vinetuuuu 2017-05-19 15:08
A Pa się dzieisz ze facet się odegrał jak pan po nim jeździsz jak po szmacie od trzech lat w imię konkurencji. To i tak facet miał nerwy za stali!
Cytować
+24 #8 Senatorzyna 2017-05-19 15:11
Plewko zejść Pan na ziemie i przestań wodę moncic, już nikt Panu i tak nie wierzy.
Cytować
+22 #9 Urshulla 2017-05-19 15:17
Nie trawie facet tyle jadu od tylu lat co w pana wstąpiło ilu ludzia pan życie przez ten czas zatruł a ilu jeszcze ma pan zamiar zatruć?
Cytować
+4 #10 dingo 2017-05-19 15:20
Cytuję Senatorzyna:
Plewko zejść Pan na ziemie i przestań wodę moncic, już nikt Panu i tak nie wierzy.

Naucz się pisac cwoku i analfabeto.
Cytować
+22 #11 Frutituti 2017-05-19 16:56
Jak by nie patrzeć reprezentuje Plewko Kornasa i jego buissnes, a nie zadał sobie Krzysiu pytania przed lustrem czy konkurencja nie wymyśla a jego samego nie wykorzystuje w całej sprawie?
Cytować
+18 #12 Papuga 2017-05-19 17:40
Po tyje konferencji, zarwanymi głosie można tylko przyznać ze jest Plewko w czarnej d..pie. No i na pewno prokuratura go przeczesze
Cytować
-27 #13 Jack Kuklinski Strong 2017-05-19 18:19
Jestesmy razem Krzysztof
My ludzie z kregoslupami i jajami
We feSStung priwaten oblasc mafii SkutecznieDynamometrycznego TenTego
Tamtego JasnieNiedouczonego
Jeszcze niestety nieskutego §§§§§§§
Tu u nas nie ilosc padalcow jak w PO sile robi
Lecz jakosc , niezlomnosc i ideowosc
Jeszcze pare krokow pod gore i szczyt zostanie zdobyty !
A kupa moralnego gowna na ktorej szczycie siedzi salceSSon malpa na gorze kolobrzeskiego zlota SkutecznoDynamometryczny peknie i zostnie jeno smrod :-*
Jak w Mickiewiczu , ale tamej to byl choc rog jakoby u hama :oops:
Cytować
-25 #14 Jack Kuklinski Strong 2017-05-19 18:34
W "LODZKIEJ CAMORZE" " pabulon" nawet lekarze brali
"za skore "
Jak jest w CAMORZE Kolobrzeg ???
W Kolobrzegu miescie UZDROWISKU umieralnosc
jest wysoko
ponadprzecietna !!!!!!!!
opierajac sie tylko na statystykach i na kolobrzezanach bedacych, mieszkajacych aktualnie w Kolobrzegu
Z wylaczeniem 18 000 ( osiemnastu tysiecy )mlodych kolorzezan z EKSTRRMINACJI - EXODUSU na zmywak Londyn
W tym umiera mase ludzi w sile wieku !!!!!
To " ciekawe " zjawisko " ktorym powinny zajac sie odpowiednie zespoly ludzi do tego przygotowane !
Od kilku lat ludzie o tym szemraja !!!!!!!!!!
Cytować
-22 #15 Ukaszek Czech POliczciel mogil 2017-05-19 18:58
Jakos dziwnie w temat CAMORRY KOLOBRZEG wkomponowuje sie temat mielenia dewastowania i profanowania Nie wiadomo do dzis przez KOGO !!!!!!
"nieoplaconych "grobow w Kolobrzegu
Sprawa znana z programu
Dominiki Miloszewicz
Telewizji Kablowej Kolobrzeg
zatutytuowana
"PLYTY NAGROBNE NA SMIETNISKU "
Chodzilo o dzdziesiatki POLSKICH WSPOLCZESNYCH !!!!!!!
Nie hitlerowskich polamanych sprzed 100 lat czy szczatkow zydowskich macaczerebow
Chodzilo o dziesiatki polamanych sprofanowanych
POLSKICH WSPOLCZESNYCH !!!!!
Czytelnych z nazwiskami i datami urodzenia i smierci
plyt nagrobnych z czarnego marmuru , czerwonego granitu z lat 1980 i 1990 !!!!
Oraz polamanych dziesiatek figur Chrystusa walajacych sie wsrod ludzkich odchodow na dzikim wysypisku w miescie.
prezydenta Gromka w Kolobrzegu !!!!!!! .
Skladowanych w Kolobrzegu przy ulicu Swietego Wojciecha turz przy cmentarzu .
Sprawa do dzis konkretnie niewyjasniona choc mija juz 2 lata
Co dziwne ten material zginal z archiwow portali kobrzeskich ........ ?????????
Cytować
-26 #16 Ukaszek Czech POliczciel mogil 2017-05-19 19:21
Sprofane dziesiatki nagrobkow. , skladowane tuz przy cmentarzu.
Cytować
-17 #17 syn niezłomnego 2017-05-19 21:02
Panie Plewko chodzisz na te marsze patriotów,węszysz i wytykasz nieprawidłowości lokalnych wataszków, to chcą Cię wyrżnąć.Trzymaj się chłopie, i wskazuj palcem mieszkańcom te przekręty i buble w naszym mieście.Powodzenia,a jak masz coś na sumieniu to jestem za tym żebyś w celi więziennej pokutował.
Cytować
-14 #18 Anty Nazi Front 2017-05-19 21:15
Znaczy ze pan Plewko jest zagrożeniem skoro go atakują.Zobaczymy jak to sie potoczy dalej.
Cytować
-21 #19 dany_Pl 2017-05-19 22:29
Ręczę za Pana Plewko. On by nawet złotówki nie wziął. Ktoś go próbuje wrobic. Albo tak jak mówi, albo Platforma chce utrącic potencjalnego kandydata na prezydenta i pozbyc się konkurencji.
Cytować
-20 #20 Ukaszek Czech POliczciel mogil 2017-05-19 23:23
Stara zasada UBekow , zdrajcow i mordercow typu Ruda Szuja Viceryzy RNS :o
Obrocic kota ogonem :-?
Okradl , czy byl okradziony niewazne .
Wazne ze "zamieszany w sprawe zlodziejstwa."
Gromburakowi , Ryzemu RNS i wielbocielowi hitlerowskich mordercow Wolka Trypel zrobilo sie pelno w sPOdniach wiec atakuja kula w plot .
Wypisz wymaluj HGW Hejke Bufetowna ktora zbiera g.wna pejsata do ktorej jezdzil kupulowac GromBurak
Jak byl w skansenie pejsow i latal wkolo nieho w jarmulce na boso z pedofilla Polanskiem , Sorosem i Josifa Owadia POd pache
:-*
Cytować
+15 #21 Rychu38 2017-05-20 07:59
No to na pewno będzie jeszcze proces cywilny wyzywać gościa w mediach od bandytów itp. Plewko sam się pogrążył tym wywiadem!
Cytować
-17 #22 uczciwy 2017-05-20 09:33
Wy wszyscy radni-bezradni...miast....gmin....samorzadowcy...r adni powiatu....i starości....prezydenci....burmistrzowie czy wótowie gmin....senatorowie...posłowie...jestescie uczciwi....aaaaa.....hahhahaha
Cytować
+20 #23 Kwiatekk 2017-05-20 13:01
Plewko ty komuchu ukryty, jesteś taki sam uczciwy jak reszta tej politycznej bandy :lol:
Cytować
-19 #24 szarza w amoku 2017-05-20 13:52
Pejsata HGW , hejka , bufetowna megaprzestepca tez pluje jadem na Komisje Reprywatyzacyjna od rozkradzionych kamenicy .
" NASI KAMENICY wasi ulycy " :lol: i polskich miliardow PLN.
Pluje zatwardzialy pejs , kiedy ma juz stryczek na szyjce ( nie nie macicznej :lol: )
Pluje jak wy , zolnierze gaulajtera Merkel tfuSSka.
Plujecie na tym portalu miast myslec o cebulce , czajowie , szczoteczce do pnioczkow i antyprzecwelowego szpuntu do odbytu :oops: :sad:
POzdro mowo niezawisci :-*
Cytować
+17 #25 enigma 2017-05-20 16:20
ALE TO E-KG Z RZETELNYM DZIENNIKARSTWEM NIC WSPÓLNEGO NIE MA.....każdy to widzi wszystkie artykuły przeważnie pisane na zamówienie.
Cytować
-20 #26 sigma 2017-05-20 17:14
Wszystkie artykuly o POgrobowcach dziada z SS tfuSSka SSeniora Haj ? :-?
Czy wszystkie o GromBuraku , Viceryzym -
Rodzina na Swojem RNS
czyli portfelu i garbie Jego , Twojem i mojem takoz RNS .
& Wolka Trypel , o pasjonatte , wielbiciela i nekrofille szkieletow hitlerowcow.
To i jest i owszem u zZiemb.nietego doktora za maslo
Robi to za POl ojro.
ale. , ALE ojro do hrosza i jest kokosza :zzz
Sluzalca co generuje laske pejsatemu Sorosowi i Makreli STASI & odwetowce faszystow Jeryce Sztajnbach
Szuchewyczu a Mironu Syczu oprawcow z WOLYNIA.###
Cytować
-22 #27 sigma 2017-05-20 17:21
ukrainskich banderowcow ludobojcow w
GENOCIDUM ATROX
HOLOKAUST NA 200 tysiaach
niewinnych Polakow na WOLYNIU w latach 1937 - 1947
google - wpisz : banderyzm plk niewinski
google - wpisz : sekta trzciej sily prof. osadczy.
Cytować
+1 #28 Ost 2017-05-21 01:27
Cytuję sigma:
ukrainskich banderowcow ludobojcow w
GENOCIDUM ATROX
HOLOKAUST NA 200 tysiaach
niewinnych Polakow na WOLYNIU w latach 1937 - 1947
google - wpisz : banderyzm plk niewinski
google - wpisz : sekta trzciej sily prof. osadczy.

Matka psychiczna, to i tobie odbija.
Cytować
+44 #29 Westa 2017-05-21 08:16
:-x :lol: ano :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cytować
+38 #30 Wizardy 2017-05-21 14:41
Plewko od ścigania są odpowiednie służby na pewno nie Ty!!!!!!
Cytować
+35 #31 Hiob 2017-05-22 07:14
Facet ma swoje 5 min. W następnej kadencji już go nie ma.
Cytować
-34 #32 ONUFRY 2017-05-22 09:34
Wszyscy krytykujący Plewkę - szczekac tylko potraficie ?? To nawet to wam nie wychodzi zbytnio haha.
A tak na marginesie - nie wiem jak można zastraszyc uczciwego człowieka jakimiś pseudodonosami ?? Mam tylko nadzieję że jak te pseudowypocinodonosy okarzą się klapą, to Prokuratura taką da grzywnę temu zgłaszającemu, że drugim razem się opamięta. Bo inaczej to każdego można ciągac po Prokuratorach. Będzie gośc miał nauczkę !!!
Cytować
+23 #33 Viktor33 2017-05-22 10:25
Cytuję ONUFRY:
Wszyscy krytykujący Plewkę - szczekac tylko potraficie ?? To nawet to wam nie wychodzi zbytnio haha.
A tak na marginesie - nie wiem jak można zastraszyc uczciwego człowieka jakimiś pseudodonosami ?? Mam tylko nadzieję że jak te pseudowypocinodonosy okarzą się klapą, to Prokuratura taką da grzywnę temu zgłaszającemu, że drugim razem się opamięta. Bo inaczej to każdego można ciągac po Prokuratorach. Będzie gośc miał nauczkę !!!

Co za brednie, przecież to nie jest anonimowy donos!!!
Cytować
-16 #34 ONUFRY 2017-05-22 10:45
Cytuję Viktor33:
Cytuję ONUFRY:
Wszyscy krytykujący Plewkę - szczekac tylko potraficie ?? To nawet to wam nie wychodzi zbytnio haha.
A tak na marginesie - nie wiem jak można zastraszyc uczciwego człowieka jakimiś pseudodonosami ?? Mam tylko nadzieję że jak te pseudowypocinodonosy okarzą się klapą, to Prokuratura taką da grzywnę temu zgłaszającemu, że drugim razem się opamięta. Bo inaczej to każdego można ciągac po Prokuratorach. Będzie gośc miał nauczkę !!!

Co za brednie, przecież to nie jest anonimowy donos!!!

A czy ja pisałem że anonimowy ?? Miałem na mysli tylko fakt, że jak ktoś całkowicie bezpodstawnie składa zawiadomienie to powinien byc ukarany, bo inaczej to na każdego można złożyc zawiadomienie ? Tak żeby się odechciało na drugi raz !!!
Cytować
+16 #35 Viktor33 2017-05-22 11:28
Cytuję ONUFRY:
Cytuję Viktor33:
Cytuję ONUFRY:
Wszyscy krytykujący Plewkę - szczekac tylko potraficie ?? To nawet to wam nie wychodzi zbytnio haha.
A tak na marginesie - nie wiem jak można zastraszyc uczciwego człowieka jakimiś pseudodonosami ?? Mam tylko nadzieję że jak te pseudowypocinodonosy okarzą się klapą, to Prokuratura taką da grzywnę temu zgłaszającemu, że drugim razem się opamięta. Bo inaczej to każdego można ciągac po Prokuratorach. Będzie gośc miał nauczkę !!!

Co za brednie, przecież to nie jest anonimowy donos!!!

A czy ja pisałem że anonimowy ?? Miałem na mysli tylko fakt, że jak ktoś całkowicie bezpodstawnie składa zawiadomienie to powinien byc ukarany, bo inaczej to na każdego można złożyc zawiadomienie ? Tak żeby się odechciało na drugi raz !!!
A który donos Plewki zakończył się po jego myśli? Rzaden!!! Jemu to wolno oczerniać ludzi bo zasłania się pozycja Radnego Rady Miasta? A przez te kilka lat zebrało się mu wiele podobnych spraw!
Cytować
-8 #36 szczepw.. 2017-05-22 12:14
krytykują Plewkę zupełnie jak jego partyjną koleżankę Pawłowicz.A przy jej charakterku p.Plewko to spokojny radny
Cytować