W czwartek świętowali strażacy, w piątek zaś strażnicy. Obchody Święta Straży Granicznej w kołobrzeskiej placówce, przyciągnęły sporo osób z terenu jej podległego. A to aż 7 powiatów. Strażnicy tego dnia otrzymali awanse zawodowe oraz wyróżnienia za służbę.
Mundurowi odwdzięczyli się za pomoc ze strony samorządów honorując pamiątkową odznaką prezydenta Kołobrzegu, Janusza Gromka. W uroczystości wziął udział zastępca komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej, komandor Wojciech Heninborch. Jak podkreślał, kołobrzeską placówkę i jej komendanta podpułkownika Romana Biernackiego można stawiać za wzór. Pod koniec uroczystości znaczna część zaproszonych – pół żartem, pół serio – opowiedziała się za tym, że najlepszym prezentem z okazji święta SG, będzie awans komendanta na pułkownika. Na sali dało się słyszeć „da się zrobić”.


m_m__MG_6130
m_m__MG_6138
m_m__MG_6144
m_m__MG_6157
m_m__MG_6158
m_m__MG_6159
m_m__MG_6167
m_m__MG_6170
m_m__MG_6180
m_m__MG_6194

Komentarze  

-11 #1 Jack Kuklinski Strong 2017-05-19 17:58
Do niedawna najbardziej uprzywilejowana. , o praktycznie nieograniczonych kompetencjach formacja wojskowa w Polsce
Formacja wyjatkowo wierna Kremlinowi i NKWD
Ludzie pamietaja jak bronowali kolobrzeska plaze przeciw inwazji amerykanskiej :lol:
Jak i inwazji stonki ziemiaczanej :lol:
Kuli w ladowniach lod na kutrach kolobrzeskim rybakom bagnetami
Na kutrach wychodzacych na morze na polowy przeciw " uciekinierm " niby tam ukrytych :lol:
Walczyli z Niemcami dzis piersi " robia im row"
(KupaSiku Sraniec) po kilkanascie autokarow starych niemcow itp
To smieszne ale ,
Robili tez robote przestepcza przeciw SUWERENOWI I wbrew racji stanu RZECZPOSPOLITTEJ POLSKI
Akta w archiwach INSTYTUTU PAMIEC NARODOWEJ .
Jak teraz zyje ta "stara wiara "
Pewnie dziala w KODerastii lub formacji zdrady
"Obywatele Rzeczpospolitej "zlozonej z agentury KGB STASI i Mosadu .
POzdro judasze do zobaczenia w piekle .
Cytować
+16 #2 eko 2017-05-19 21:18
taga elitarna formacja, a szarfy w poczcie sztandarowym nie umieją prawidłowo założyć. Hahaha a romek jak zawsze się pręży przed tymi co dają kasę...
Cytować
+16 #3 prawda o ludziach 2017-05-19 21:25
Roman taki ważny a na jego nazwisko znaleźc można na Wykazie 1706 osób wykonujących obecnie funkcje publiczne, które przyznały się do współpracy z SB albo złożyły w IPN „pozytywne” oświadczenia lustracyjne link do wykazu http://lustracja.net/index.php/rozne-listy/89-1706?showall=&start=1 Roman Biernacki pozycja 94, Pan zastępca obecny na uroczystości też znajduje się na liście. I tacy ludzie, pomimo obietnic obecnej władzy dalej pracują w służbach....
Cytować
+5 #4 STRAŻNICY GRANICZNI BEZ GRANIC 2017-05-19 23:01
;-)))))))))))))))))))))))))))
(KOŁOBRZESCY zieloni\lądowi)
STRAŻNICY GRANICZNI BEZ GRANIC
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))
najbliższa "zielona" granica ok.100 km Międzyzdroje\Albeck "przejście rowerowe"
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



Ps.
PROSZĘ NIE MYLIC Z JAKĄKOLWIEK ORGANIZACJĄ POZARZĄDOWĄ
Cytować
-3 #5 Triangolo 2017-05-20 12:44
"Tacy ludzie " - prywatne wojsko Ukladu w feSStung.
Ukladu UB i SB ktorzy zamykneli niedawno dzialacza "SIEPOLICZYMY "
w trakcie wyborow w KOLOBRZEGU.
Zamkneli w stylu , jak zbrodniarze Ksiedza Popieluszki .
Dzialacza ktory przyjechal do feSStung UB i SB patrzec na lapy POktetom w wyborach .
Tak jak Pan Radny Mlynarczyk nakryl szczura lewandosia na POkrecie wyborczym .
Szczura mafii w togach , ktory znow POdnosi bezmozgowy lebek
Prywatne kolobrzeskie wojsko Ukladu ????? !!!!!!
oplacane Nomen Omen z Naszego budzetu POLAKOW !!!
Mowily o tej zbrodni wszystkie niezalezne ogolnokrajowe telewizje
Mowily tez niezalezne od zdrajcy i mordercy gaulajtera tfuSSka wnuka dziada z SS ptakociaga Makreli ogolnopolskie rozglosnie radiowe......
Cytować
-1 #6 mielczarek banderalek 2017-05-20 13:20
Soglaszenije :
Sprzedam sie kazdemu bez wyjatku za pol ojro , jak podrzedna prostytutka.
Czy to Hitler, Stalin , Bandera , Bierut , pejsaty Rozanski , Michnik ... czy tez inny nekrofila czy masowy zbrodniarz .
Aby tylko dal kardowance , szekle, hrywny, marki czy ojro
Aby byl pewnym platnikiem ; zgadzam sie w mojej filozofii z szuja Dlugim Cwetrem Viceryzym RNS
kolobrzeskim Koniem Trojanskim !
Cytować
-2 #7 niemoc 2017-05-20 13:32
Przed laty caly garnizon
" obroncow granic " na "scianie wschodniej "
wraz z generalem pozamykali i rozpedzili na 4 wiatry
Za...... wspolprace z mafia
Mozna ?
Ano mozna !
Cytować
-2 #8 jesli 2017-05-20 14:43
Jesli przy obecnym POLSKIM RZADZIE bezideowy smiec.
Prostytutka za dziengi , dalej bedzie mial wladze i to w tak newralgicznej dla RZECZPOSPOLITEJ , czulej materii
Zepsuje ogromny wisilek Rzadu , Pani Premier Beaty Szydlo i NARODU .
Bo.... przyjdzie znow pejsaty Soros.
Riezun Szuchewycz
Czy Makrela ze STASI
da pod stolem dzienieg , i dziad zaprzeda
moja OJCZYZNE i ofiare zycia
ktora, zlozyl moj wujek w walce o wyzwolenie Kolobrzegu !
Cytować
-1 #9 jesli 2017-05-20 14:54
Jesli "RODZINA " ma miec dobra opinie :zzz
To nie ma w niej miejsca dla ....lumpow :zzz !
Cytować
-3 #10 pytek 2017-05-20 17:52
Przy okazji nijako :
Jo gornik z kopalni bytum wasz sie pytum :o
Jak sie miewa trojka policjuszy , wychowankow a pupilli
Jozina z Bazin - trzciny z teczki ?
Trojcy swietej , co kopulowala na krzywika w drugim studio na grzybowie i zostala w to miejsce i w tym momence nagrana ?
Jeszcze jeim stoi :sad:
Czy dokonala sie juz przemiana moralna funkcjuszy i kastracja " ogonow" w Komendzie ?
Panie Komendancie ?
Cytować
+8 #11 mirosława 2017-05-20 17:55
Towarzysze: Sztandar Wyprowadzić i (pod)pułkownika też
Cytować
+4 #12 .I. 2017-05-20 23:36
Odnoszę wrażenie, że te chaotyczne komentarze pisała jedna osoba.
Cytować
+2 #13 miro 2017-05-21 05:39
pilnują bezpieczeństwa na drogach i to mi bardzo się podoba
kiedyś było więcej straży granicznej w patrolach z straża miejską czyzby "konflikt"?
dobra formacja do pilnowania bezpiecznych granic
Cytować
-2 #14 .II. trzecia sila granica rzadzila 2017-05-21 07:06
...."pisala jedna osoba" , i co dalej ?
nawet jak "wrazenie mowi " ze jedna , jaki wniosek :sad: ?
Jo mam przerazenie ze to pisalo osoby POltora albo 0, 75 :-|
Cytować
-2 #15 Maggda 2017-05-21 13:33
Państwa Redakcja mocno zaspała jeśli chodzi o informację odnośnie nocy muzeów w naszym mieście!
WSTYD!!!!!!
Cytować
+4 #16 Jakiś 2017-05-21 21:36
Jakoś nie widać strażników granicznych w mundurach marynarskich. Lista nieobecności jest ciekawa. Gdzie pan kmdr Padjas?
Cytować
0 #17 ONUFRY 2017-05-22 09:21
Cytuję miro:
pilnują bezpieczeństwa na drogach i to mi bardzo się podoba
kiedyś było więcej straży granicznej w patrolach z straża miejską czyzby "konflikt"?
dobra formacja do pilnowania bezpiecznych granic

A czy ty głąbie nie kumasz że od pilnowania dróg jest policja ? Przecież ta cała SG zajmuje się działaniami policyjnymi, bo nie ma tu dla nich pracy do której sa powołani. Gdzie masz najbliższą granicę ? Ale to normalne dla ciebie, pewnie jakby sprzedawczyni uczyła dzieci w szkole tez dla ciebie byłoby normalne co nie ?
Cytować
+2 #18 ALOJZY 2017-05-22 09:22
Funkcjonariusze byl POLIT... nie powinni sie wogole pokazywac publicznie,teraz stoja w pierwszych lawkach w kosciele.PARANOJA.
Cytować