Po godzinie 18tej doszło śmiertelnego potrącenia przy przejeździe kolejowym na ulicy Koszalińskiej. Mężczyzn z niewiadomych przyczyn wszedł na tory. 

Ruch samochodów i pociągów został wstrzymany

Więcej informacji wkrótce


Komentarze  

+8 #1 mamrot 2016-01-01 19:06
Smutne :sad: Ale czy służby mogły by posypać ul. Tarnowskiego na którą jest kierowany ruch samochodów bo tam jest jedno wielkie lodowisko !! Za chwilę bedzie następna tragedia !!
Cytować
+16 #2 To przykre. 2016-01-01 20:21
Podtrzymajcie się przed nieprzyzwoitymi komentarzami.
Cytować
+4 #3 smutna 2016-01-01 21:55
tragedia za tragedia - Boże dlaczego tak ?
Cytować
+3 #4 szajse 2016-01-02 02:38
Czy jest w Kolobrzegu czlowiek odpowiedzialny za zaglazurowane cale miasto od samego rana do nocy dnia 1 stycznia 2016 .Za smierc czlowieka i wiele tragedii tego dnia w miescie .Polamane nogi , rece i dziesiatki stluczen . Za paraliz i sabotaz w miescie powinien wziasc sie prokurator i Przewodniczaca Rady Miasta Pani Dymecka . 21 wiek jedno z najbogatszych miast w Polsce sparalizowane i zaglazurowane caly dzien z braku ??????????.Niemcy idac po poludniu duza grupa z kierunku kladki nad torami do konkatedry na msze szli srodkiem jezdni zlorzeczac " szajse polniszen furer gromek "......Mezczyzna nie wszedl na tory lecz posliznal sie i lezal ze zlamana noga na tych torach czekajac na swoja smierc.
Cytować
0 #5 corpus delicti 2016-01-02 02:45
Na zdjeciu widac glazure na chodniku i jezdni.To przyczyna bezposrednia smierci czlowieka !!!!!!!! Kto za ta smierc zaplaci ???????
Cytować
+1 #6 wypadek ? 2016-01-02 10:20
Po co temu moódemu czlowiekowi kasa teraz ?\NIECH Zmówmy ZA jego dusze OJCZE NASZ.
Cytować
-5 #7 eldoka 2016-01-02 11:29
Ruch kolejowy w mieście powinien odbywać się podziemią bądź powinen zostać mocniej zabezpieczony przed niechcianym wtargnięciem pieszych na tory!
Cytować
+2 #8 Gabriele 2016-01-03 01:34
Przez tą gololedz i brak posypywania chodników starsza Pani 80 lat złamała obojczyk na ulicy dworcowej bo była taka szklanka że piasek pokazał się po 18 więc pojechałam z tą Panią na pogotowie i jest niestety zagipsowana na sześć tyg.do pasa.. oto rezultat naszych zakładów dróg publicznych.. jeszcze chwila to ludzie by czolgali się na czworakach.
Cytować
+1 #9 babulenka 2016-01-03 09:23
Cytuję szajse:
Czy jest w Kolobrzegu czlowiek odpowiedzialny za zaglazurowane cale miasto od samego rana do nocy dnia 1 stycznia 2016 .Za smierc czlowieka i wiele tragedii tego dnia w miescie .Polamane nogi , rece i dziesiatki stluczen . Za paraliz i sabotaz w miescie powinien wziasc sie prokurator i Przewodniczaca Rady Miasta Pani Dymecka . 21 wiek jedno z najbogatszych miast w Polsce sparalizowane i zaglazurowane caly dzien z braku ??????????.Niemcy idac po poludniu duza grupa z kierunku kladki nad torami do konkatedry na msze szli srodkiem jezdni zlorzeczac " szajse polniszen furer gromek "......Mezczyzna nie wszedl na tory lecz posliznal sie i lezal ze zlamana noga na tych torach czekajac na swoja smierc.

Pani DYMECKA ?NIE ROZSMIESZAJ MNIE.Co ja to obchodzi.
Cytować
+1 #10 szczepw.. 2016-01-03 11:52
Na portalu "miasto kolobrzeg.pl" redakcja pisze,że maszynista mówił o leżącym człowieku na torach a nie ,że wszedł na tory. Uzgodnijcie panowie i piszcie tak jak było a nie każdy .uj na swój strój
Cytować
+1 #11 Marek Zrebinski 2016-01-03 17:25
Spoczywaj w spokoju Lechu!!!
Cytować