Dramat rozegrał się niedaleko przejazdu kolejowego na ulicy Koszalińskiej. Z tego co udało się nam ustalić na torach leżał mężczyzna. Kiedy zauważył go maszynista pociągu jadącego z Krakowa do Kołobrzegu zaczął hamować. Skład zatrzymał się jednak dopiero na wspomnianym przejeździe. Mężczyzna nie przeżył. Nie wiadomo czy było to samobójstwo czy też człowiek upadł na tory przechodząc przez ścieżkę wydeptaną od okolicy skrzyżowania ulicy Koszalińskiej ze Wschodnią. Na miejscu pierwsza pojawiła się policja. Akurat patrol czekał na przejeździe i zainteresował się pociągiem, który zatrzymał się w jego połowie. Niestety przybyli na miejsce medycy stwierdzili zgon mężczyzny. Nie wiadomo czy zmarł od potrącenia pociągiem czy też przydarzyło się mu coś wcześniej. Wyjaśnianiem przyczyn tragedii zajmą się policjanci. Droga do godzin wieczornych była zamknięta. Zorganizowano objazd przez ulicę Tarnowskiego.

m_IMG_0337
m_IMG_0339
m_IMG_0342
m_IMG_0357
m_IMG_0359
m_IMG_0362
m_IMG_0365



foto: Michał Świderski

Komentarze  

+8 #1 smutna 2016-01-01 21:52
cholernie ciekawie zaczyna sie ten rok
Cytować
+4 #2 dociekliwy 2016-01-01 22:12
Dla mnie to wszystko zagadkowe.
Znajduja faceta/dwa artykuły do przodu/z połamanymi nogami na szosie,teraz człowiek na torach.
Może panikuję ale coś mi tu nie pasuje.
Cytować
+5 #3 a karczma? 2016-01-01 22:20
a podpalenie karczmy?przypadek?
Cytować
+5 #4 wypadek ? 2016-01-01 22:26
...koło Nieżyna....samochod rozbity,kierowcy nie ma ?
Cytować
+11 #5 a karczma? 2016-01-01 22:34
ten z nieżyna może padł połamany pod przećminem?
Cytować
-7 #6 smutna 2016-01-01 22:36
A może to klątwa i żle wróży nam 16 roczek
Cytować
+39 #7 Kejka 2016-01-01 23:06
"Patrol czekal na przejeździe..." ciekawe czy oby na pewno , bo ostatnio notorycznie patrole Policji podjeżdżają sobie w czasie służby do Mc Donalds'a...
Cytować
-15 #8 Rafko 2016-01-01 23:30
Cytuję Kejka:
"Patrol czekal na przejeździe..." ciekawe czy oby na pewno , bo ostatnio notorycznie patrole Policji podjeżdżają sobie w czasie służby do Mc Donalds'a...

Już cebulakowi nie pasuje, że policjanci też muszą jeść.
Cytować
+3 #9 PROFESOR Z OHP 2016-01-02 00:03
cyt.
"(...) Nie wiadomo czy zmarł od potrącenia pociągiem czy też przydarzyło się mu coś wcześniej (...)"

np. SPOTKAŁ KOLEGE Z WOJSKA ALBO DROGĘ PRZEBIEGŁ MU KOT WIADOMEGO KOLORU... ???

Ps.
nie wszystkie redaktory z e-Kg miały u mnie "piątke" w OHP-ie
(Ochotniczy Hufiec Pracy = KUŹNIA TALENTÓW ;-)))))))
Cytować
+25 #10 ADMINISTRATORZE! 2016-01-02 00:20
ADMINISTRATORZE!
Usuń te durne i niepoważne komentarze,człowiek zginał a tu żartują z czyjeś tragedii.
Brak słów,zachowujecie się ja wirusy nie jak ludzie.
Wy się nazywacie społeczeństwem?
Nie żyje człowiek,tragedia dla wiele osób a wy sobie żartujecie?
Jezu jak to miasto upadło.
Cytować
+2 #11 Alexix 2016-01-02 00:36
Kto to zginął Ile miał lat?
Cytować
-4 #12 sank 2016-01-02 09:55
Cytuję ADMINISTRATORZE!:
ADMINISTRATORZE!
Usuń te durne i niepoważne komentarze,człowiek zginał a tu żartują z czyjeś tragedii.
Brak słów,zachowujecie się ja wirusy nie jak ludzie.
Wy się nazywacie społeczeństwem?
Nie żyje człowiek,tragedia dla wiele osób a wy sobie żartujecie?
Jezu jak to miasto upadło.

Masz rację, miasto upada, co raz więcej pejsatych obrzezanych bez zasad i kultury się pojawia
Cytować
-3 #13 gaga 2016-01-02 09:58
A komu to wiedzieć , po co i dlaczego ? zajmijcie się swymi sprawami , jest piekielnie ślizgo lepiej uważajcie na nogi i tyłki ;) pozdrawiam w mrożny poranek 2016 roku
Cytować
-12 #14 dziemba cwel 2016-01-02 11:39
szkoda, że nie dziemxbe rozjechał hehe
Cytować
+3 #15 adam11 2016-01-02 12:06
Cytuję ADMINISTRATORZE!:
ADMINISTRATORZE!
Usuń te durne i niepoważne komentarze,człowiek zginał a tu żartują z czyjeś tragedii.
Brak słów,zachowujecie się ja wirusy nie jak ludzie.
Wy się nazywacie społeczeństwem?
Nie żyje człowiek,tragedia dla wiele osób a wy sobie żartujecie?
Jezu jak to miasto upadło.

Co ma miasto do debili w każdym mieście znajdzie się kilku !!
Cytować
+4 #16 Alexix 2016-01-02 14:57
Ale kto jest ofiarą.?
Cytować
-1 #17 Scatman john 2016-01-02 16:11
Coś pisano że pod pociąg szkuner a szkuner od kiedy jeździ cały rok Zefir to wiem że kursuje przez Białogard cały rok
Cytować
-5 #18 Janek Dorzeczny 2016-01-02 16:49
Nie do godzin wieczornych lecz do 22 droga była proszę tego redaktora zwolnić gdyż on wypisuje bzdurne niedorzeczne głupoty pismak tak jak wypadek na ul. koszalińskiej skomentował iż jak by ktoś palił w piecu to by nie przeżył proszę o usunięcie go z pracy totalny brak rozumu głupoty wypisuje niedorzeczne rzeczy !!!
Cytować
-2 #19 Marchevka 2016-01-02 16:49
Cytuję Scatman john:
Coś pisano że pod pociąg szkuner a szkuner od kiedy jeździ cały rok Zefir to wiem że kursuje przez Białogard cały rok


13 grudnia była dość znacząca zmiana rozkładu jazdy, która postawiła do góry nogami dotychczasowy układ.
Cytować
+5 #20 marzec 2016-01-02 17:04
Zginął Mecenas (Leon) kołobrzeski taksówkarz z Ogrodów
Cytować
+3 #21 Alexix 2016-01-02 17:34
Nie znam ale współczuję rodzinie. Taksówkarze z kg sa wszyscy mili.
Cytować
+18 #22 Obelix 2016-01-02 18:54
Cytuję Rafko:
Już cebulakowi nie pasuje, że policjanci też muszą jeść

Cebulaku, niech jedzą, ale w trakcie przysługującej im przerwy, a nie w czasie trwania służby, bo równie dobrze Ty możesz ich potrzebować w momencie, gdy stoją w kolejce po Mc Chicken'a.
Cytować
-14 #23 dzidzia 2016-01-02 19:04
Jedzcie chlpopaki,smacznego zyczę.
Cytować
-8 #24 ZAMELDOWANY... 2016-01-02 19:36
Cytuję marzec:
Zginął Mecenas (Leon) kołobrzeski taksówkarz z Ogrodów

śp. LESZEK ZWIERZCHOWSKI
Cytować
+26 #25 przyjaciel 2016-01-02 19:52
Lechu będzie CIę brakowało spoczywaj w spokoju
Cytować
0 #26 Rosa o poranku 2016-01-02 22:02
Cytuję Janek Dorzeczny:
Nie do godzin wieczornych lecz do 22 droga była proszę tego redaktora zwolnić gdyż on wypisuje bzdurne niedorzeczne głupoty pismak tak jak wypadek na ul. koszalińskiej skomentował iż jak by ktoś palił w piecu to by nie przeżył proszę o usunięcie go z pracy totalny brak rozumu głupoty wypisuje niedorzeczne rzeczy !!!

Witam wszystkich czytałem pięć razy i nie mogę zrozumieć co ma palenie w piecu do tego wypadku na torach i proszę napisz mi od której do której jest czas wieczorny a kiedy nocny pozdrawiam
Cytować
+2 #27 Bob 2016-01-02 22:58
Cytuję Rafko:
Cytuję Kejka:
"Patrol czekal na przejeździe..." ciekawe czy oby na pewno , bo ostatnio notorycznie patrole Policji podjeżdżają sobie w czasie służby do Mc Donalds'a...

Już cebulakowi nie pasuje, że policjanci też muszą jeść.

Buractwo i tyle. Poszczekają, poszczekają i tyle, bo buractwo o pracy w Policji to tylko może pomarzyć dlatego takie sfrustrowane :roll:
Cytować
+14 #28 Robsonogrody 2016-01-03 05:55
Lechu spoczywaj w spokoju
Cytować
-3 #29 Robsonogrody 2016-01-03 05:58
Cytuję Kejka:
"Patrol czekal na przejeździe..." ciekawe czy oby na pewno , bo ostatnio notorycznie patrole Policji podjeżdżają sobie w czasie służby do Mc Donalds'a...

to był nowy rok mcdonald był zamknięty
Cytować
+7 #30 kameleon 2016-01-03 12:28
Cytuję Alexix:
Ale kto jest ofiarą.?

to leszek taksówkarz szkoda człowieka niech spoczywa w pokoju
Cytować
+1 #31 dany_Pl 2016-01-03 17:31
Cytuję PROFESOR Z OHP:
cyt.
"(...) Nie wiadomo czy zmarł od potrącenia pociągiem czy też przydarzyło się mu coś wcześniej (...)"

np. SPOTKAŁ KOLEGE Z WOJSKA ALBO DROGĘ PRZEBIEGŁ MU KOT WIADOMEGO KOLORU... ???

Ps.
nie wszystkie redaktory z e-Kg miały u mnie "piątke" w OHP-ie
(Ochotniczy Hufiec Pracy = KUŹNIA TALENTÓW ;-)))))))

Panie profesorze, a ile lat kiblowałeś w jednej klasie? Człowiek potrącony przez pociąg mógł wcześniej: stracić przytomność, dostać zawału, albo zamarznąć. Niekoniecznie musiało to być samobójstwo i niekoniecznie przyczyną śmierci było potrącenie go przez pociąg.
Cytować
0 #32 Wkurzony 2016-01-04 00:35
Gratuluję taksówkarzowi, który odmówił mu kursu do domu.
Cytować
+4 #33 Obserwator4 2016-01-04 09:57
Spoczywaj w pokoju
Cytować
-1 #34 Rozbawiony 2016-01-04 22:06
Cytuję a karczma?:
a podpalenie karczmy?przypadek?

To przecież na filmie wyraźnie widać,że przypadek blądynko.
Cytować
+10 #35 Gunia 2016-01-05 10:11
[*] Misku
Cytować
+6 #36 misiekogrody 2016-01-05 16:32
Lesiu spoczywaj w spokoju
Cytować
+3 #37 Madzia i Mariusz 2016-01-05 18:00
Och Kurczaczku Ty moj spij spokojnie;(.Leszku nie tego chciales :( a moze tam bedzie lepiej [ * ][ * ]
Cytować
+3 #38 Zrozpaczona 2016-01-05 19:54
Zawsze będziesz w moim sercu , niech Ci ziemia lekką będzie ;-( [*]
Cytować
0 #39 Ky 2016-01-05 23:55
Czy ktos wie kiedy odbedzie sie pogrzeb Leszka ?
Cytować
+1 #40 zameldowany... 2016-01-06 20:56
Cytuję Ky:
Czy ktos wie kiedy odbedzie sie pogrzeb Leszka ?

wtorek lub środa...ale nic pewnego...
Cytować
0 #41 Gunia 2016-01-12 07:33
Cytuję zameldowany...:
Cytuję Ky:
Czy ktos wie kiedy odbedzie sie pogrzeb Leszka ?

wtorek lub środa...ale nic pewnego...

Czy Leszek już został pochowany?
Cytować
+2 #42 cz 2016-01-13 13:48
Jeszcze nie
Cytować
+1 #43 ZAMELDOWANY.... 2016-01-14 21:26
POGRZEB ŚP. LESZKA ZWIERZCHOWSKIEGO ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 16.01.2016 R...GODZ 13.00...WYPROWADZENIE ZWŁOK...TRZEBA BYĆ WCZESNIEJ...
Cytować
+8 #44 Gunia 2016-01-16 16:08
Cytuję ZAMELDOWANY....:
POGRZEB ŚP. LESZKA ZWIERZCHOWSKIEGO ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 16.01.2016 R...GODZ 13.00...WYPROWADZENIE ZWŁOK...TRZEBA BYĆ WCZESNIEJ...

Twe ciało już dziś połączylo się z duszą, na zawsze w pamięci i sercu Leszku będziesz
Cytować
+5 #45 wwweeerra 2017-01-01 23:39
juz rok minol ktos pamieta
Cytować
+2 #46 Gunia, 2017-01-05 00:17
Cytuję wwweeerra:
juz rok minol ktos pamieta

Zawsze i na zawsze pamięć będzie!!
Cytować
-3 #47 imię 2017-01-06 07:03
Cytuję Kejka:
"Patrol czekal na przejeździe..." ciekawe czy oby na pewno , bo ostatnio notorycznie patrole Policji podjeżdżają sobie w czasie służby do Mc Donalds'a...

każdy ma prawo do przerwy na posiłek w czasie pracy, sprawdż sobie w kodeksie pracy
Cytować