Jedna osoba została ranna w wypadku na drodze krajowej nr 11 w okolicach miejscowości Słowienkowo. W piątek po godz. 16 dachowało tam auto osobowe. Na miejscu pojawiły się natychmiast służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń policji wynika iż kobieta jadąca z Kołobrzegu w kierunku Koszalina straciła panowanie nad pojazdem podczas wyprzedzania i uderzyła w latarnię. Auto dachowało. Do szpitala został zabrany pasażer samochodu, który doznał urazu ręki. Po wypadku na odcinku Słowienko-Uliszki wprowadzono ruch wahadłowy. Objazd prowadził przez Będzino, Gąski i Tymień.

t
t1
t2
t3
t4


foto: Adam Wójcik


Komentarze  

+9 #1 mifi 2016-01-02 19:46
Zacznijcie [...] jebane sypać drogi bo budżety i kasa musi się zgadzać ale życie ludzkie już nie ale w tym wypadku ktoś musi odpowiadać
Cytować
-3 #2 ZAMACH STANU. 2016-01-02 21:31
PO SZYKOWALO ZAMACH STANU !!!!!!! google wpisz : po szykowalo zamach stanu.
Cytować
+2 #3 wyobraźnia na drodza 2016-01-02 22:24
Cytuję mifi:
Zacznijcie [...] jebane sypać drogi bo budżety i kasa musi się zgadzać ale życie ludzkie już nie ale w tym wypadku ktoś musi odpowiadać

Noga z gazu jakby jechała normalnie to wszystko byłoby dobrzea po posypaniu śliskiej nawierzchni to o ile można zwiększyć prędkość znawco znawców
Cytować
+5 #4 turysta z Polski 2016-01-02 23:18
bierzcie się drogowcy do roboty bo od tego jesteście. A jak wam się ta praca nie podoba to zawsze możecie z niej zrezygnować. Przyjdą inni i będą pracować wtedy kiedy sytuacja na drogach tego wymaga.
Cytować
+1 #5 jakis czlowiek 2016-01-03 09:50
:P nie przyjechali natychmiast. Czekalismy z 15-20 minut na pierwsze sluzby. ;-)
Cytować
-2 #6 tratatata 2016-01-03 12:58
Cytuję turysta z Polski:
bierzcie się drogowcy do roboty bo od tego jesteście. A jak wam się ta praca nie podoba to zawsze możecie z niej zrezygnować. Przyjdą inni i będą pracować wtedy kiedy sytuacja na drogach tego wymaga.

Jacy inni? znawco może masz na myśli siebie
Cytować
-2 #7 asdfghjk 2016-01-03 15:18
Słowienkowo to chyba jest nie w tym kierunku?!
Cytować
-3 #8 Szymbans 2016-01-03 17:32
Cytuję asdfghjk:
Słowienkowo to chyba jest nie w tym kierunku?!

nic ci do tego
Cytować