Poranek Młodego Widza - "Tymoteusz wśród ptaków", Teatr Lalki Tęcza

Dla Dzieci
 Rezerwacja zakończona
 
0
Termin: 8 październik 2017 11:00

Miejsce: Regionalne Centrum Kultury  |  Miejscowość: Kołobrzeg, Polska

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza dzieci wraz z rodzicami na kolejny Poranek Młodego Widza. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 08.10.2017 w sali widowiskowej RCK.

O godz. 11:00 zaprezentujemy spektakl „Tymoteusz wśród ptaków” w wykonaniu Teatru Lalki „Tęcza” ze Słupska. Bilety: 8 zł

 

Tymoteusz to mały miś, który uwielbia odkrywać świat. Pewnego dnia podczas wędrówki po lesie natrafia na drzewo pełne gniazd. Jego mieszkańcy to zabawna grupka ptaków, która z nadejściem wiosny wysiaduje jajka w oczekiwaniu na przyjście nowego życia. Ale jednego jajeczka nikt nie wysiaduje i żaden ptak nie chce się nim zająć. W dodatku czyha na nie wygłodniała Lisica. Tymoteusz postanawia zaopiekować się maluchem. Tylko co na to jego Tato? Czy niedźwiedziom wypada wysiadywać jajka?

„Tymoteusz wśród ptaków” to teatralna opowieść Jana Wilkowskiego, ciesząca się niezmierną popularnością od wielu lat na polskich i zagranicznych scenach. Pełna ciepła i humoru wiosenna historia o małym misiu, który zadaje bardzo trudne pytania i słucha przede wszystkim swojego serca.

Spektakl adresowany jest do widzów od 3 roku życia.

 

Po spektaklu zapraszamy na warsztaty plastyczne oraz zabawy animacyjne, które potrwają do godziny 14:00. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.

 

Telefon
94 352 49 49
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Addres
Solna 1
Kołobrzeg, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 8 październik 2017 11:00

 

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda

 

×
Reklama