Festiwal Indii

Kultura, Rozrywka, Koncerty
 Rezerwacja zakończona
 
0
Termin: 6 lipiec 2018 00:00 - 8 lipiec 2018 00:00

Miejsce: Plaża przy Kołobrzeskim molo  |  Miejscowość: Kołobrzeg, Polska

Zapraszamy na Festiwal Indii w sezonie 2018, który odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 06-08 lipca 2018 roku. Przed nami wspaniałe lato, zapraszamy, bądźcie z nami. Największy, najstarszy oraz najkolorowszy indyjski festiwal w Polsce zaprasza na swoją dwudziestą pierwszą edycję.


Jak co roku przygotowaliśmy nowości: przedstawienia teatralne oraz pokazy indywidualne tancerzy, muzyków, akrobatów i wojowników. Program sceniczny rusza każdego dnia festiwalu o godz. 17:30, gramy do 22:00. Wstęp wolny.


Atrakcjami imprezy jest program sceniczny: pokazy tańców klasycznych w wykonaniu Grupy Sankhya z Bombaju, widowiska teatralne inspirowane kulturą i filozofią Indii, muzyka grana na żywo, zabawy z dziećmi, pokazy jogi, akrobacje, sztuki walki, oraz inne niespodzianki.


W okalających scenę namiotach czeka na Was: wegetariańska restauracja, przebieralnia w stroje indyjskie, orientalny makijaż wraz z henną, astrolog, warsztaty rozwoju osobistego czerpiące z bogactwa filozofii Indii, bazar indyjskich różności, pokazy wegetariańskiej kuchni, księgarnia, zajęcia jogi, oraz inne cuda.

 

Addres
Kołobrzeg, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • Od 6 lipiec 2018 00:00 do 8 lipiec 2018 00:00

 

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda

 

×
Reklama