Spotkanie autorskie z Jackiem Fedorowiczem

Inne
 Rezerwacja zakończona
 
0
Termin: 10 październik 2018 18:00

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna  |  Miejscowość: Kołobrzeg, Polska

Znany aktor, satyryk oraz dziennikarz na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej odwiedzi Kołobrzeg 10 października. Wyjątkowy gość spotka się z mieszkańcami miasta aby promować reedycję książki "W Zasadzie tak". Po raz pierwszy ukazała się ona legalnie w minionym systemie, w roku 1975. Nigdy później nie wznawiana, chwalona w „Kulturze” paryskiej przez Stefana Kisielewskiego, ilustrowana przez autora swoje światło dzienne ujrzała po blisko 40 latach. Jeżeli nie było Cię wtedy na świecie – przeczytaj, a dowiesz się, jakiej ekwilibrystyki wymagało życie od twoich rodziców. Jeżeli PRL pamiętasz – czytając tę książkę będziesz śmiał się w głos, choć czasem pomyślisz – jak do cholery dawało się wtedy normalnie żyć?

Jak żyć z władzą, jak podróżować pociągiem sypialnym, jak kupić samochód albo, co gorsza, części zapasowe, jak znaleźć prawdziwą kawę, dlaczego nowo wybudowany hotel jest nieporównanie gorszy od starego, od lat nieremontowanego, jak nie rozgniewać ekspedientki w sklepie, jak żyć nie pijąc – to tylko niektóre zagadnienia z pasją omówione przez Fedorowicza. Które stały się zupełnie nieaktualne, które przetrwały, a które bywają reaktywowane – oceni, pysznie bawiąc się w trakcie lektury, czytelnik.

Wieczór autorski odbędzie się 10. października o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. J. Frankowskiego 3. Podczas spotkania będzie mozliwośc kupienia książki oraz zdobyć autograf artysty.

 

Addres
Frankowskiego 3
78-100 Kołobrzeg, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 10 październik 2018 18:00

 

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda

Łukasz Mielnikiewicz