http://www.villa-nieruchomosci.pl/

Aktualności

Szymon Piekarski z Cigacic, okazał się najlepszym wędkarzem kolejnej edycji Ogólnopolskich Zawodów w Wędkarstwie Spinningowym "Salmo Parsęty". Impreza w ostatni weekend września odbyła się w Ząbrowie.
Na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się festyn organizowany przez Akademię Piłkarską Kotwica. Impreza była połączona z turniejem piłkarskim Jantar Champion Cup w którym rywalizowało kilkanaście drużyn z całego województwa zachodniopomorskiego. Młodzi piłkarze walczyli o miano najlepszych w kilku kategoriach wiekowych.
Lubisz się bawić, grać lub śpiewać? A może wolisz wcielać się w różne postacie i występować na scenie? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś. Ognisko Pracy Pozaszkolnej zaprasza kołobrzeską młodzież na "Warsztaty Szantowe".
W piątek rodzina zgłosiła zaginięcie 81-letniej mieszkanki Kołobrzegu. O godzinie 07:00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona to Eleonora Hajnrych. Mogła być ubrana w ciemną spódnicę za kolana,ciemnozielony płaszcz, okulary korekcyjne. Kobieta ma siwe włosy. Jest wzrostu około 170 cm. Zaginiona ma zaniki pamięci.
W Kołobrzegu zorganizowało go już po raz kolejny Stowarzyszenie "Serce Sercu" i Regionalny Szpital. Podziękowania dla samorządowców i przedstawicieli firm, za wspieranie działań stowarzyszenia, wręczyli przedstawiciele „Serce Sercu".
Na sprzedaż jest niesamowitych rozmiarów i urody palma feniks. To zadbana 45-letnia roślina. Ciągle się rozwija i w mieszkaniu nie ma już na nią miejsca. Wszystko przez 17 sporych i pięknych liści.
Przed godziną 13 doszło na ulicy Kossaka, W przód jadącego od strony ulicy Starynowskiej autobusu uderzył samochód osobowy.
Okazją do spotkania i wspólnego świętowania było 25 –lecie parafii pw. Św. Michała Archanioła w Podczelu. Parafianie spotkali się na mszy świętej, którą odprawił ks. Biskup Krzysztof Zadarko, później odbył się festyn parafialny zorganizowanym na terenie ogrodu.
W ręce kołobrzeskich "pograniczników" wpadł 19-letni mieszkaniec powiatu koszalińskiego. Mężczyzna niszczył zaparkowane samochody, kopał w nie i wyrywał lusterka. Krewki młodzieniec został ujęty podczas rutynowego patrolu funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali 19-latka Na razie nie są znane motywy mężczyzny. Strażnicy wezwali na miejsce policjantów, którym przekazali zatrzymaną osobę do dalszego postępowania.
Komunikacja Miejska w Kołobrzegu informuje, że z uwagi na organizowany I Rajd Kołobrzeski w dniach 23-24.09.2017  dojdzie, zgodnie z poniższym zestawieniem, do wyłączenia przystanków Komunikacji Miejskiej.
To kolejny pomysł zarządu piłkarskiej Kotwicy na poprawienie sytuacji finansowej klubu. Tym razem władze "Biało-niebieskich" będą zbierać pieniądze na cele statutowe stowarzyszenia. Ma im w tym pomóc 15 stacjonarnych skarbon, które już w ten weekend pojawiły się w punktach handlowych na terenie miasta. Akcja pod hasłem „ Złotóweczka dla Kotwicy” potrwa kilka tygodni. Wtedy też władze MKP podliczając zbiórkę poznają odpowiedź na pytanie czy kołobrzeżanie akceptują działania nowego zarządu i chcą oglądać w Kołobrzegu piłkę nożną na dobrym poziomie.
Już w najbliższy poniedziałek mieszkańcy gminy Dygowo chcą się spotkać i zaprotestować przeciwko planowanej w Czerninie fermie bydła. Obawy wzbudza nie tylko uciążliwość takiej inwestycji dla okolicznych zabudowań i miejscowości, ale również sam właściciel działki, który wg mieszkańców, jako Syryjczyk, może w przyszłości wprowadzić, na terenach dawnych PGR-ów, ubój rytualny.
To będzie pierwsze takie auto na prąd w regionie. W ręce Strażników Miejskich oficjalnie w piątek został przekazany samochód Nissan e-NV200. Pojazd o zerowej emisji spalin jest przyjazny dla środowiska i ze względu na swoje ekologiczne zalety, wykorzystywany będzie do patrolowania głównie strefy uzdrowiskowej.
Rodzice uczniów z kołobrzeskiej Szkoły Podstawowej nr 3 są zaniepokojeni kolejnym, nieudanym przetargiem na budowę sali przy tej placówce. Magistrat uspokaja – nie rezygnujemy, będziemy szukać dalej.
To będzie nie lada gratka dla fanów Motoryzacji w regionie. Wszystko za sprawą rozgrywanego po raz pierwszy w ten weekend Rajdu Kołobrzeskiego, który będzie piątą rundą Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej. Na ulicach miasta w spektakularnych wyścigach zobaczy ponad 60 rajdowych załóg z całej Polski.

SŁONECZNE WZGÓRZE to spełnienie Twojego marzenia o własnym, bezpiecznym, energooszczędnym i komfortowym domu w wyjątkowej lokalizacji oraz atrakcyjnej cenie. Osiedle znajduje się w dzielnicy Janiska, przy ul. Działkowej, w odległości zaledwie 5 minut od centrum miasta Kołobrzeg, który od wielu lat nazywany jest Letnią Stolicą Polski. Na wyjątkowość tego miejsca wpływają nie tylko malownicze widoki i bezpośrednie sąsiedztwo natury, ale jednocześnie doskonała komunikacja z samym miastem, jak również bliska odległość do urokliwych kołobrzeskich plaż.