Uczniowie Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie od nowego roku mogą korzystać już z nowo wyremontowanej sali gimnastycznej. Na sali wymieniono ruszt drewniany, ułożono nowe płyty OSB, ułożona została nowa nawierzchnia sportowa oraz pomalowane zostały linie. Odnowiona została również elewacja wewnętrzna sali.

Stara nawierzchnia była już mocno zniszczona, a tym samym niebezpieczna dla uczniów. Nowa posadzka przystosowana do zajęć sportowych będzie posiadała elementy amortyzujące, zwiększające bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Odnowiona została również ścianka wspinaczkowa znajdująca się na jednej ze ścian sali gimnastycznej. Remont było możliwy dzięki wsparciu programu „Pomocy finansowej dla jednostek samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę infrastruktury sportowej w 2017 roku". Prace remontowe na sali Zespołu Szkół im. Macieja Rataja kosztowały ponad 40.000 złotych.(stm)

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież