http://www.villa-nieruchomosci.pl/
Impreza biegowa z okazji święta niepodległości odbędzie się w naszym mieście już po raz trzeci. Jak informują organizatorzy ze względu na planowany remontu ul. Rodziewiczówny bieg przeniesiono do Dzielnicy Zachodniej. Uczestnicy będą mieli do pokonania 10-kilometrowy dystans biegnący ścieżką rowerową w kierunku Grzybowa, później ul. Bałtycką i Nadmorską w kierunku Kołobrzegu. Mimo, że do tego sportowego eventu pozostało sporo czasu 1 września ruszyły zapisy na to wydarzenie.

- Na liście startowej mamy już blisko 120 zawodników, mimo to zachęcamy wszystkich chętnych do zapisów - informuje Janusz Czyżewski, Dyrektor Kołobrzeskiego Biegu Niepodległości - Opłata Startowa do 31 września wynosi 40 zł. W październiku opłata ta będzie wynosić 45 zł. Od 1 listopada za uczestnictwo w biegu zapłacimy 50 zł - wylicza J. Czyżewski. Bezpośredni link do zapisów: [zobacz]


Komentarze  

0 #1 wolny_bill 2017-09-12 11:46
Wiecie moze czy trzeba miec wykupione ubezpieczenie od nnw czy nikt na to nie patrzy?
Cytować
0 #2 org 2017-09-12 15:01
Cytuję wolny_bill:
Wiecie moze czy trzeba miec wykupione ubezpieczenie od nnw czy nikt na to nie patrzy?

Zawodnicy startują na własną odpowiedzialnośc, podpisując deklarację, że są zdrowi i zdolni do biegu. Indywidualne ubezpieczenie jest prywatną sprawą każdego biegacza. Zapewniamy zabezpieczenie medyczne na trasie biegu.
Cytować
-3 #3 Hrihorij Maciejko Gonta 2017-09-12 19:53
Jo tyz mohu biezac ze swym druhem wiSSimullachem w tym biehu Lachiew ?
Mocie tamej skrzynie- depozyt na nasze narodowe sprzecicho :
riezatki , pyly zes sekiem wew brzescczocie , noze kuchenne ...?
Cytować
0 #4 Terrie 2017-09-17 09:08
Ładowanie strony trwa bardzo długo...

Here is my weblog ... Damian Cebulski: https://warszawa.kwiaciarniacalodobowa.pl/
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież