Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM Wydział w Szczecinie, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie ostrzega przed wystąpieniem silnego wiatru na obszarze województwa zachodniopomorskiego.

Porywiste podmuchy zaczną być odczuwalne w południe. Wiatr w porywach może osiągać nawet 90 kilometrów na godzinę. Synoptycy radzą, aby nie parkować aut pod drzewami, słupami, tablicami reklamowymi i starymi budynkami. Natomiast mieszkańcy bloków powinni zabrać z balkonów kwiaty i zabezpieczyć przedmioty, które mogą zostać porwane przez silny wiatr.  Ostrzeżenie pogodowe obowiązuję do godziny 05:00 dnia 14 września. Najsilniejsze porywy wystąpią wieczorem i w nocy. 


Zapraszamy do śledzenia prognoz pogody na profilu FB Meteo Ķołobrzeg - partnera medialnego e-KG.pl

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież