Najlepiej o tym wie Bogucino, które zorganizowało kolejną edcyję imprezy pod nazwą Dzień Sąsiada. Impreza integracyjna trwała do białego rana, a mieszkańcy i goście mieli wiele czasu do wykazania się w konkurencjach, dyskusjach sąsiedzkich.

Podobnie jak przed rokiem na stoły trafiło wiele smakołyków. Oprócz gastronomii nie zabrakło licznych atrakcji. Najmłodsi korzystali ze strefy zabaw m.in. wielkiego dmuchańca. Odbyło się kilka konkurencji takich jak wyścig z kobietą na ramieniu, podnoszenie hantla na czas   czy slalom na hulajnodze. Zabawę uświetniły też występy artystyczne. Nie zabrakło cieszącej się dużą popularnością loterii fantowej, ciekawych konkursów. Imprezę zorganizował sołtys Władysław Chojnacki wraz z Radą Sołecką przy wsparciu Gminy Kołobrzeg.

bogu1
bogu2
bogu3
bogu5
boogu4
bogu6

Komentarze  

+4 #1 1960 2017-09-13 10:55
Aby byc dobrym sasiadem, wystarczy byc życzliwym dla innych ludzi. Niewiele potrzeba, prawda. Dobro do nas wraca.
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież