Centralne Obchody Światowego Dnia Serca odbędą się w Kołobrzegu 24 września. Z tej okazji Oddział Kardiologiczny Regionalnego Szpitala oraz Kołobrzeskie Stowarzyszenie „Serce Sercu” zaprasza do udziału w akcji, której uczestnicy dowiedzą się, jak zadbać o swoje serce. Impreza rozpocznie się w niedzielę o godz. 10:00 w Hali Milenium.

Podczas uroczystości będzie można bezpłatnie zmierzyć ciśnienie, zbadać poziom cukru we krwi lub poziom cholesterolu. Lekarze specjaliści będą udzielać bezpłatnie konsultacji i porad. Odbędą się również specjalne prelekcje poświęcone zdrowiu. Patronat honorowy nad akcją objął Prezydent Miasta Kołobrzeg


Komentarze  

+4 #1 pimpek rumpel 2017-09-13 10:49
Jak się widzi na ulicy palących papierosy ( wielu bardzo młodych już pali ), to zastanawiam się, czy aby nie szkodza swojemu sercu. Nie jeżdżę autem, dużo się ruszam i wiem, że to jest dobre dla mojego zdrowia a przy tym, dla mojego serca.
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież