- Nie mam sobie nic do zarzucenia – mówił po zwołanej przez siebie konferencji prezydent Janusz Gromek. Tymczasem w portalu braci Karnowskich powstał kolejny artykuł, dotyczący niejasnych, zdaniem „wPolityce”, działań urzędników miejskich w strefie uzdrowiskowej miasta.

 

Dziennikarze prawicowego portalu „wPolityce” pisali m.in. o zmianach zagospodarowania przestrzennego przy ul. Sułkowskiej i Wschodniej. Według informacji, znajdujących się w artykule „Prezydent z Platformy Obywatelskiej atakuje naszego dziennikarza. Bo śmiał ujawnić skandal w „jego” mieście”, Janusz Gromek był orędownikiem przegłosowania owych zmian.

Dziennikarze portalu Karnowskich przytaczają nazwiska i konkretne wydarzenia. W poprzedniej publikacji stawiano pod znakiem zapytania zachowanie statusu uzdrowiska przez Kołobrzeg. W tym – omówione są niejasne powiązania i układy polityczno-biznesowe, które, zdaniem redaktorów „wPolityce”, rządzą tym miastem.

Dotychczas powstały trzy artykuły uderzające w działania prezydenta Gromka. Ile ich jeszcze będzie? Dobra wiadomość dla kołobrzeskich władz to ta, że publikacje znajdują się w mediach powiązanych ze środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości, a ich czytelnicy to głównie zwolennicy „dobrej zmiany”.  Zła – to fakt, że to media ogólnopolskie.

Prezydent zapowiedział, że opublikowanymi dotychczas materiałami, zajmie się biuro prawne, które przeanalizuje je pod kątem ochrony dóbr osobistych. Najprawdopodobniej nie będzie jednak powodu, aby podać redakcję Karnowskich do sądu. - Został rok do wyborów i takie ataki na samorządy w których rządzi Platforma Obywatelska, będą się zdarzały – mówił podczas sesji Janusz Gromek. Tymczasem rzecznik urzędu komentuje: - Trudno się odnieść do tych wszystkich „rewelacji”. To jakieś political fiction. Wszyscy wiedzą, że o decyzjach zmian zagospodarowania przestrzennego decydują radni, w publicznym i jawnym głosowaniu, nie zaś prezydent. W tych publikacjach jest wszystko, poza rzetelnym i dziennikarskim podejściem do tematu – uważa Michał Kujaczyński.


Na ostatnim briefingu zwołanym przez władze miasta, Janusz Gromek uspokajał, że Kołobrzeg pozostanie największym polskim kurortem i wbrew publikacjom nie grozi mu utrata statusu uzdrowiska. Co istotne, podobne zdanie wyraziła również opozycja. Pisaliśmy o tym [tutaj].


Nie wiadomo jednak póki co, czy prezydent odniesie się jednak do stawianych mu, personalnie, przez dziennikarzy „wPolityce", zarzutów. Zobaczymy wkrótce.

Komentarze  

+35 #1 aTomek 2017-09-13 18:48
Pana czas się kończy Panie Prezydencie.
Cytować
+20 #2 na taczke parowe 2017-09-13 19:13
Potrzebujemy prezydenta reprezezentujacego interesy miasta.
Miasta to znaczy interesy jego mieszkancow
Ktorzy jeszcze nie uciekli przed nedza na zmywak do Londynu !
Nie " miasta " w zargonie przestepczym .
To znaczy lokalnego
UKLADU ZAMKNIETEGO
Czy sotni hotelowej .
To proste jak cep z Wonunia
Made in Bandery Ukraina.
Cytować
+20 #3 Wschodnia, Mazowiecka, Zdrojowa, Solna 2017-09-13 19:28
I bardzo dobrze, że go gryzie
Cytować
-36 #4 ONUFRY 2017-09-13 19:32
Gromek to najlepszy Prezydent w historii naszego miasta, przedsiębiorczy, odważny w podejmowaniu słusznych decyzji, prawdziwy gospodarz naszego miasta jak przystało na rodowitego Kołobrzeżanina
Cytować
+11 #5 miejsce gnoju na taczce 2017-09-13 19:40
Nie wciagaj parowa w swoje bydlece klamstwa i mafijne uklady tej biednej wystraszonej kobiety .
Cytować
+20 #6 Padre Menelli 2017-09-13 19:44
Cytuję ONUFRY:
Gromek to najlepszy Prezydent w historii naszego miasta, przedsiębiorczy, odważny w podejmowaniu słusznych decyzji, prawdziwy gospodarz naszego miasta jak przystało na rodowitego Kołobrzeżanina

Czasem zastanawiam się, czy to nie sam nasz Prezydent podpisuje się ONUFRY...
Cytować
0 #7 Pozsl 2017-09-13 19:48
A co czyta wyborca peło i rysia,wiemy,to samo co Niemcy hehehe
Cytować
-21 #8 ONUFRY 2017-09-13 19:50
Cytuję Padre Menelli:
Cytuję ONUFRY:
Gromek to najlepszy Prezydent w historii naszego miasta, przedsiębiorczy, odważny w podejmowaniu słusznych decyzji, prawdziwy gospodarz naszego miasta jak przystało na rodowitego Kołobrzeżanina

Czasem zastanawiam się, czy to nie sam nasz Prezydent podpisuje się ONUFRY...

A u psychiatry byłeś? Radzę ci, w drodze z pośredniaka odwiedź lekarza od głowy
Cytować
+21 #9 Jann 2017-09-13 20:01
"Dobra wiadomość dla kołobrzeskich władz to ta, że publikacje znajdują się w mediach powiązanych ze środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości, a ich czytelnicy to głównie zwolennicy „dobrej zmiany". Zła – to fakt, że to media ogólnopolskie." ---- co to w ogóle za tekst?
Cytować
+11 #10 ONUFRY 2017-09-13 21:59
Cytuję ONUFRY:
Gromek to najlepszy Prezydent w historii naszego miasta, przedsiębiorczy, odważny w podejmowaniu słusznych decyzji, prawdziwy gospodarz naszego miasta jak przystało na rodowitego Kołobrzeżanina

Ten powyżej to tylko marna kopia, to nie żaden ONUFRY. ONUFRY to ja, zagorzały przeciwnik rządów obecnych. Budżetówka zawężona do pociotek, ludzie bez tzw. pleców mają znikome szanse tam się dostać, a spółeczki to wiodą prym w nepotyźmie rodzinnym !!! Gromek nic z tym nie robi i nie piszcie że tak jest wszędzie bo taką bierną postawą nigdy tego nie wyplemimy !!! Dodatkowo brak jakichkolwiek działań by pozyskać tu w okolicach inwestorów generujących miejsca pracy !!! Bardzo mierny ten nasz gospodarz, w tym mieście nie ma żadnych perspektyw dla nikogo. Pokażmy tej władzy w wyborach gdzie jest jej miejsce !!! Wybierzmy uczciwość. A ty fałszywy ONUFRY zacznij już szukać innej pracy !!!
Cytować
+7 #11 ONUFRY 2017-09-13 22:13
Cytuję ONUFRY:
Gromek to najlepszy Prezydent w historii naszego miasta, przedsiębiorczy, odważny w podejmowaniu słusznych decyzji, prawdziwy gospodarz naszego miasta jak przystało na rodowitego Kołobrzeżanina

Mam wrażenie fałszywy Onufry że twoje wypociny szlifowałeś za czasów socjalizmu, tam też do każdej sytuacji dorabiano super extra przemówienia i piękne słowa haha. Zmartwię cię twojemu prezydencikowi to już nie pomoże, ludzie nie dadzą się nabrać na PEŁO :lol:
Cytować
+9 #12 Szogun 2017-09-13 23:08
Cytuję Jann:
"Dobra wiadomość dla kołobrzeskich władz to ta, że publikacje znajdują się w mediach powiązanych ze środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości, a ich czytelnicy to głównie zwolennicy „dobrej zmiany". Zła – to fakt, że to media ogólnopolskie." ---- co to w ogóle za tekst?


Tak tak :-) Ale gdy mowa jest o TVN i GW - to próżno szukać w ich kontekście wyrażeń w rodzaju: "media powiązane z PO oraz Nowoczesną" :lol: :lol:

Dla niektórych media dzielą się na prawicowe - i pozostałe :lol: :lol: :lol: Taka socjotechnika na poziomie leminga: niby te "pozostałe" są "obiektywne"... A te prawicowe... Wiadomo.... Niby głupie to jak jogurt, a ilu jednak to łyka bez popijania?
Cytować
+10 #13 Zwolnienie z WF-u 2017-09-14 00:10
Najlepsze jest to że pierdniesz za te cyrki w mieście podczas swej pseudo POrezeyndutry a ludzie z którymi miałeś na pieńku wyskoczą na wolkę :) Jeszcze Ci dupa pęknie no i pięknie
Cytować
-12 #14 Bezczelny lewak 2017-09-14 07:12
Proponowałbym zmianę tytułu artykułu. Nie "prawicowy" portal wpolityce tylko... psychoprawicowy
Cytować
-10 #15 maik 2017-09-14 07:34
Poszło zlecenie do Warszawy na Gromka. Już podmieniają sędziów, oskarżą go, skażą bez jasnych dowodów i zaraz dostanie kilka milionów odszkodowania. Tak to działa wpolityce, ważne by przejąc stołek a ew. kary i odszkodowania są już wkalkulowane w koszty...
Cytować
0 #16 Werto 2017-09-14 07:37
Pan Plewko zaczął kampanię wyborcza
Cytować
+1 #17 Bob_budowniczy 2017-09-14 07:47
Biznes to rozpędzony pociąg, zanim się zatrzyma musi pokonac długą drogę. Dotychczasowy rozwój miasta potrzebował wielu usług. Przede wszystkim biur projektowych, geodezyjnych, prac ziemnych, hurtowni materiałów budowlanych, firm budowlanych, wyposażenia wnętrz, hydraulicznych, elektrycznych itp. itd. To całe towarzystwo liczy na stabilnośc swojego biznesu, a nawet na systematyczny rozwój, czyli na co raz większe pieniądze. W tej sytuacji nie jest możliwe zatrzymanie inwestycji w mieście gdyż jest za duże parcie na sprawujących władzę. Ci z kolei liczą na poparcie w kolejnych wyborach. W tej sytuacji trudno wyobrazic sobie, że znajdzie się ktoś kto jest w stanie zatrzymac tę lawinę oczekiwań. Wszelkie środki są dozwolone byle prowadziły do celu. Jedyny sposób na szaleństwo tego tzw. "rozwoju" jest w zmianie przepisów prawa, ograniczenie swobody w kreowaniu lokalnych rozwiązań, które prowadzą do koszmarków architektonicznych na całym wybrzeżu Bałtyku. Bez ograniczeń ustawowych dotychczasowy trend będzie trwał.
Cytować
-10 #18 ONUFRY 2017-09-14 09:34
Jako prawdziwy, autentyczny ONUFRY, a nie farbowany lis jak ten powyżej podszywający się pode mnie, stwierdzam, że żaden z frustratów do pięt Panu prezydentowi nie dorósł, tylko ciągłe narzekanie, biadolenie i zawiść przez was przemawia, bo nigdy takiego statusu i powodzenia nie osiągniecie, to nie na waszą głowę. Jako Prezydent Pan Gromek sprawuje się super, jedyne co można zarzucić to przynależność do partii, która zamieszana jest w rozkradanie przez 8 lat majątku narodowego, a teraz popiera Komitet Obrzezanych Donosicieli finansowany przez terrorystę i podżegacza żyda Sorosa
Cytować
+2 #19 cuba 2017-09-14 10:49
Cytuję maik:
Poszło zlecenie do Warszawy na Gromka. Już podmieniają sędziów, oskarżą go, skażą bez jasnych dowodów i zaraz dostanie kilka milionów odszkodowania. Tak to działa wpolityce, ważne by przejąc stołek a ew. kary i odszkodowania są już wkalkulowane w koszty...

Pan Prezydent przez wiele lat niepotrzebnie "pyszczył"na PiS (do którego miał nawet wstąpic (sic!), a szczególnie na "Kaczafiego", ściagając zwykły ludzki gniew na siebie, a szczególnie na Bogu ducha winnym-Kołobrzeżanom. Przecież władza centralna to też ludzie, którzy dzieląc pieniądze centralne, po prostu dadzą "klapsa" zamiast kasy.
Cytować
-2 #20 y 2017-09-14 11:23
Cytuję maik:
Poszło zlecenie do Warszawy na Gromka. Już podmieniają sędziów, oskarżą go, skażą bez jasnych dowodów i zaraz dostanie kilka milionów odszkodowania. Tak to działa wpolityce, ważne by przejąc stołek a ew. kary i odszkodowania są już wkalkulowane w koszty...

Przypuszczalnie nic na niego nie mają,bo dawno by tego użyli. Będzie tak jak piszesz,jeszcze Gromek na tym zarobi :)), a co niektórzy dostaną apopleksji.
Cytować
-7 #21 Zagłoba 2017-09-14 11:56
widocznie jest zlecenie na gryzienie przez braci zakonnych.
Cytować
+2 #22 billa 2017-09-14 13:07
Cytuję Zagłoba:
widocznie jest zlecenie na gryzienie przez braci zakonnych.

I tu się mylisz, prędzej przez pejsatych obrzezanych, ci nie mają zahamowań, od wieków podżegają,mają to w genach i każdy o tym doskonale wie
Cytować
-3 #23 ONUFRY 2017-09-14 15:53
Cytuję ONUFRY:
Jako prawdziwy, autentyczny ONUFRY, a nie farbowany lis jak ten powyżej podszywający się pode mnie, stwierdzam, że żaden z frustratów do pięt Panu prezydentowi nie dorósł, tylko ciągłe narzekanie, biadolenie i zawiść przez was przemawia, bo nigdy takiego statusu i powodzenia nie osiągniecie, to nie na waszą głowę. Jako Prezydent Pan Gromek sprawuje się super, jedyne co można zarzucić to przynależność do partii, która zamieszana jest w rozkradanie przez 8 lat majątku narodowego, a teraz popiera Komitet Obrzezanych Donosicieli finansowany przez terrorystę i podżegacza żyda Sorosa

I znowu biedak umie pisać tylko sztampowe jak za komuny teksty pochwalne. Swoją drogą ciekawe dlaczego wysławia tak cienkiego, najgorszego dotychczas prezydenta ? :-* No i oczywiście pytania dlaczego prezydent pozwala na potężny wręcz NIEWYOBRAŻALNY nepotyzm w kołobrzeskiej budżetówce i spółkach są za ciężkie do odpowiedzi dla fałszywego łonufrego. Również zbyt skomplikowane dla niego jest pytanie, dlaczego prezydent nie robi nic, by przyciągnąć przemysł lekki tu gdzieś w okolice ? Żal mi ciebie człowieku.
Cytować
0 #24 naplet obriezan 2017-09-14 15:59
Wezowe Plemie pejsatych dokonalo ogromu zbrodni na Polakach w roznej POstaci .
Calego przebieglego wachlarza , jak przystalo na mordercow Chrystusa
Przez 1 000 ( tysiac ) lat kiedy siedza nam Polakom na karku .
Teraz V Kolumna przePOczwarzyla sie w Fundacja Batorego. pejsatego Sorosa i banderowca Kramka " Otwarty dialog "
Jak i KODerastow [...]a , POrszty i Dlugiego Ryzego Cwetru RNS w lokalnym wymiarze.
google - wpisz : zbrodnie zydow na Polakach .
Cytować
0 #25 listonoszem byc ach och hrum hrum 2017-09-14 17:57
Wiceryzy RNS czuje swoj kres nikczemnika z guru swojem GromBurem i chlapnaal byz ze ..
Chce byc listonoszem :zzz .

Do tej misji jednako POtrzeba :
- Inteligencji - czytac adresy
- Sprawnosci fizycznej - biegac PO schodach
- Empatii
- Pokory
- Umiejetnosci komunikacji z ludzmi
- UCZCIWOSCI !!!!!!! z tem baaardzo ciezko niemoc wrecz. :oops: To nie to samo , co :
Byc Viceryzem z nadania i mamony jak : hrywny szekle , ojro , harytatywnego WSI , KGB , MOSADU i POboru z ruczaju onego wladzy
POslugiwanie w kolejnosci nastepnej BMW - bierny, mierny wierny i rodzina.
W tym druga cwiartk ..sory POlowy Rodziny na Swojem RNS Marna eM RNS 3 × 500 +
To nie to samo :sad:
Cytować
+1 #26 Padre Menelli 2017-09-14 20:06
Cytuję ONUFRY:
Cytuję Padre Menelli:
Cytuję ONUFRY:
Gromek to najlepszy Prezydent w historii naszego miasta, przedsiębiorczy, odważny w podejmowaniu słusznych decyzji, prawdziwy gospodarz naszego miasta jak przystało na rodowitego Kołobrzeżanina

Czasem zastanawiam się, czy to nie sam nasz Prezydent podpisuje się ONUFRY...

A u psychiatry byłeś? Radzę ci, w drodze z pośredniaka odwiedź lekarza od głowy

Nie ma wolnych terminów. Przez całe dyżury terapie ma jakiś Onufry :)
Cytować
+4 #27 cuba 2017-09-15 08:53
Nie rozumiem zarzutu:"prawicowa gazeta". A co to? czy wszyscy kołobrzeżanie mają czytac tylko jedynie "poprawne: GW, czy newsweeka? Błędem władz lokalnych jest wpisywanie się w podziały "centralne". Przecież tu-w samorządach miano pracowac dla dobra społeczności lokalnej, nie dzieląc się na strony i opcje polityczne. A tu masz!, prezydent jest POwcem i wchodzi w ogólnopolską nawalankę, a miasto i mieszkańcy będą na tej ich wojnie tracic. Nie zgadzam się na to.
Cytować
+4 #28 Miki 2017-09-15 08:57
Ludzie skad w was tyle nie nawisci.Na glowy poupadaliscie.KOLOBRZEG sie rozwija ,jedz w POLSKE i zobacz inne miasta.
Cytować
+1 #29 ONUFRY 2017-09-15 12:42
Cytuję cuba:
Nie rozumiem zarzutu:"prawicowa gazeta". A co to? czy wszyscy kołobrzeżanie mają czytac tylko jedynie "poprawne: GW, czy newsweeka? Błędem władz lokalnych jest wpisywanie się w podziały "centralne". Przecież tu-w samorządach miano pracowac dla dobra społeczności lokalnej, nie dzieląc się na strony i opcje polityczne. A tu masz!, prezydent jest POwcem i wchodzi w ogólnopolską nawalankę, a miasto i mieszkańcy będą na tej ich wojnie tracic. Nie zgadzam się na to.

Masz zupełną rację, jedynie nierozumni czytają kłamliwą "Gadułę Wyrodną" i szmacianego Newspodżegacza
Cytować
+5 #30 strzałaaa 2017-09-15 19:28
bardzo dobrze
władze z nadania PO latami pozwalają na przekrety i machlojki - zarabiają na tym przestepcy i same wladze rzecz jasna
zapewne będziemy teraz swiadkami skandalicznych decyzji ratusza, bo to ostatnia dla nich chwila aby sie nachapać przed przegranymi wyborami samorządowymi
Cytować
+4 #31 oszukana 2017-09-15 21:52
Kołobrzeżanie jeśli zwlekacie z wykupem mieszkania to możecie sie zdziwic idąc do urzędu. Wszystkie ładne duże mieszkania zostały wykluczone z wykupu Pan Prezydent zrobił sobie listę mieszkań które nie zostańą wam sprzedane z bonifikatą mimo że mieszkacie np.60 lat. W jakim celu odpowiedzcie sobie sami.Moją rodzinę to spotkało .Poprostu Kołobrzeski Uklad
Cytować
-2 #32 Zagłoba 2017-09-16 10:27
Cytuję oszukana:
Kołobrzeżanie jeśli zwlekacie z wykupem mieszkania to możecie sie zdziwic idąc do urzędu. Wszystkie ładne duże mieszkania zostały wykluczone z wykupu Pan Prezydent zrobił sobie listę mieszkań które nie zostańą wam sprzedane z bonifikatą mimo że mieszkacie np.60 lat. W jakim celu odpowiedzcie sobie sami.Moją rodzinę to spotkało .Poprostu Kołobrzeski Uklad

Nie kłam, nie podżegaj, zaczynasz przypominac Gazetę Wybiórczą, nikt żadnej listy nie tworzył to po pierwsze, po drugie decyduje nie prezydent ale samorząd i to samorządy a całej Polsce opracowały zasady wykluczające niektóre mieszkania na sprzedaż, a jest ich najczęściej 7 i należało się z nimi najpierw zapoznac. Rozumiem twoje rozgoryczenie, ale żółci nie wylewaj i bezpodstawnie nie oskarżaj, widocznie twoje mieszkanie mieściło się w kryteriach wykluczających jego sprzedaż, a ty nas internautów okłamujesz ukrywając powód odmowy odsprzedania ci lokalu, manipulujesz jak lisowski newspodżegacz
Cytować
+4 #33 oszukana 2017-09-16 19:27
niema żadnego powodu zeby wykluczyc moje mieszkanie w budynku wszystkie są wykupioe tylko moje nie.Mam odpowiedzi na moje pisma do urzedu .Dwie odpowiedzi dwie rożne przyczyny odmowy. Wiem że trudno w to uwierzyc też długo nie moglam.
Cytować
0 #34 oszukana 2017-09-16 19:38
I jeszcze jedno Prezydent decyduje to jego uchwala radni PO dali mu taka mozliwosc.I nie zarzucaj mi klamstwa .Oczywiście że niektóre muszą byc wykluczone i należec do zasobów miasta ale nie w moim przypadku .
Cytować
+1 #35 oszukana 2017-09-16 19:53
Och Zagloba postaralam sie Zrzadzenie NR65/16 Prezydenta Miasta Kolobrzeg z Dnia 2 sierpnia 2016 punkt 4 ilosc mieszkan29 .
Cytować
+1 #36 Lawerence 2017-09-17 04:20
Przydało by się zwiększyć szybkość ładowania strony bo czekałem 5 minut na załadowanie...


Feel free to surf to my web page :: Stanisław
Misiaczek: http://madre-inwestycje.co.pl/
Cytować
+1 #37 Kiedy 2017-09-17 12:03
Kiedy knuryj tegoryjec Parowa :o
Przywdzieje bialy kolnierzyk :-?
I mankiety biale tyz
Zdobne w zlota nic
Knurrem nie przestaje byc :oops: :-*
Cytować
0 #38 Miasto 321 2017-09-17 14:38
Cytuję ONUFRY:
Cytuję Padre Menelli:
Cytuję ONUFRY:
Gromek to najlepszy Prezydent w historii naszego miasta, przedsiębiorczy, odważny w podejmowaniu słusznych decyzji, prawdziwy gospodarz naszego miasta jak przystało na rodowitego Kołobrzeżanina

Czasem zastanawiam się, czy to nie sam nasz Prezydent podpisuje się ONUFRY...

A u psychiatry byłeś? Radzę ci, w drodze z pośredniaka odwiedź lekarza od głowy

Janusz nie daj się wciągac bo zawsze będą z Ciebie robili buraka.
Cytować
+3 #39 Miasto 321 2017-09-17 14:53
Nareszcie media ogólnopolskie piszą o Kołobrzeskich problemach. Pamiętamy jak przy Kamiennym Szańcu szambo płynęło na plażę, z którego korzystali dorośli i dzieci. Krótki materiał w TVN i cisza. Zawiadomienie do Prokuratury Kołobrzeskiej i umorzenie. Może teraz ktoś nareszcie zainteresuje się bajzlem w Kołobrzegu.
Cytować
+3 #40 Miasto 321 2017-09-17 14:56
Na sesji Gromek dostał po łapach. Tylko dwoje radnych zagłosowało za rozbudową ośrodka przy ul. Zdrojowej o którą zabiegał Prezydent. Warto zapytac radnych, którzy głosowali za dlaczego to zrobili. Było to wbrew dobru Uzdrowiska.
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież