Drużyny składające się z 10 wioślarzy i sternika rozpoczną rywalizację na rzece Parsęcie 14 października. W tym roku wyścigi o pamiątkowe dyplomy oraz puchary odbywać się będą w kilku kategoriach. Jak informują urzędnicy zgłoszenia załóg potrwają do dnia 11 października. Można je zgłaszać w Urzędzie Miasta Kołobrzeg w pokoju numer 112. Zapisy są przyjmowane również drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr. telefonu: 94 35 51 532.

Terminy treningów uzgodnione zostaną podczas losowania kolejności startów które odbędzie się 13 października o godz. 15.00 w małej Sali Konferencyjnej kołobrzeskiego magistratu. Wyścigi zaplanowano o godzinie 11.00 przy Bulwarze Marynarzy Okrętów Pogranicza. Na wszystkich zawodników czekać będą pamiątkowe dyplomy a na zwycięzców puchary ufundowane przez sponsorów.
Komentarze  
-2 #1 Ciocia klocia 2017-10-03 11:18
Dzięki, wolę dostac pracę w urzędzie (ale nie jestem pociotką niestety :sad: ), niż pajacowac na parsęcie !!! Nie skorzystam !!!
Cytować
-2 #2 Hiver 2017-10-03 23:21
Cytuję Ciocia klocia:
Dzięki, wolę dostac pracę w urzędzie (ale nie jestem pociotką niestety :sad: ), niż pajacowac na parsęcie !!! Nie skorzystam !!!

Onufri dlaczego uzywasz innego nicka sie pytam się
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl