Program #Supermodelka Plus Size bije rekordy popularności. To show pokazuje, że nie tylko chude dziewczyny mogą walczyć na miano tych najpiękniejszych a zdystansowane krągłości są bardzo sexy.

W finałowej edycji programu, który można oglądać od września na antenie telewizji Polsat występuje 15 pięknych kandydatek. Jury wybrało je spośród tysiąca kobiet. Wśród nich znalazła się kołobrzeżanka Justyna Czajka. 22-letnia dziewczyna o rozmiarze 42 obecnie mieszka w Gdańsku i pracuje jako kelnerka. Świadoma swoich atutów, twierdzi, że swoją urodą i urokiem osobistym zarabia "majątek" na napiwkach.

Justyna Włożyła dużo pracy w samoakceptację i dziś może nią zarażać inne dziewczyny. Dlatego też zdecydowała się na występ w programie Supermodelka Plus Size. Od początku jego trwania kołobrzeżanka osiąga coraz wyższe noty i według ekspertów jest typowana do grona faworytek tego programu.

Telewizyjne show emitowane jest przez stację Polsat w każdą środę o godz. 20.40. Za nami są już cztery odcinki programu. W każdych z nich odpada jedna z kandydatek, które oceniane są przez projektantkę mody Ewę Minge, fotografa Emila Bilińskiego, Rafała Maślaka - Mister Polski 2014 oraz najbardziej znana polską modelkę plus size - Ewę Zakrzewską.

Na zwyciężczynię programu która poznamy w 10 odcinku czeka nagroda: udział w zagranicznym pokazie mody Ewy Minge, sesja okładkowa w magazynie Claudia oraz 50 tys. zł.