Kołobrzeg na początku każdego roku od lat gości ludzi, którzy uwielbiają zimne kąpiele. Oprócz tradycyjnego morsowania, które odbywa się podczas Światowego Festiwalu Morsowania wszyscy goście mają okazję wziąć udział w wszelkiego rodzaju zabawach i konkurencjach sportowych promujących zdrowy styl życia. Jednym z nich są zajęcia Nordic Walking prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Podczas kolejnej edycji festiwalu "morsowania" organizatorzy zaplanowali nietypowe mistrzostwa Nordicmorsing.

Zawody zostaną rozegrane w ramach Światowego Festiwalu Morsowania a jego pomysłodawcy przygotowali już trasę, która wytyczona została częściowo po plaży oraz alejkami wzdłuż plaży. Wszyscy uczestnicy do pokonania będą mieli dystans 5 kilometrów dla kobiet i mężczyz-

- Jadąc do Kołobrzegu na Festiwal Morsie zabierz kije do Nordic Walking, Nordic Walkerze wpadnij do Kołobrzegu na zawody i zobacz jak bawią się ludzie lubiący morsować, a może po zawodach zdecydujesz się na swoją pierwszą zimową kąpiel - czytamy w komunikacie do redakcji naszego portalu.

Organizatorami wydarzenia jest Kołobrzeski Klub Morsa, Regionalne Stowarzyszenie Turystyczno-Uzdrowiskowe oraz Urząd Miasta Kołobrzeg. Zapisy odbywają się na stronie www.chodzezkijami.pl w dziale imprezy promowane.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl